Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
5202 |
1922 kartka ze Lwowa 2.V.22 do Skierniewic. | Fi.Cp40 |
| 15 PLN | |
5203 |
1923 po wyczerpaniu się zapasu pokwitowań telegraficznych starych emisji i w związku ze zmieniającymi się często opłatami, przygotowano formularze bezznaczkowe; prezentowany z okresu inflacji (opłata 320.000), na telegram nadany 24.XII; na odwrocie obliczenia porta; pionowe zgięcie. | |
| 100 PLN | |
5204 |
1923 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty "duży orzeł" - 50 mk., na odwrocie wyliczenie porta. | Fi.Ct8 |
| 50 PLN | |
5205 |
1923 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty "duży orzeł" - 80 mk., z miejscowości Posada Olchowska; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ct9 |
| 80 PLN | |
5206 |
1923 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty "duży orzeł" - 80 mk., na telegram wysłany 5.VI, obliczenia wysokości opłaty. | Fi.Ct9 |
| 60 PLN | |
5207 |
| 60 PLN | |
5208 |
| 15 PLN | |
5209 |
| 10 PLN | |
5210 |
| 10 PLN | |
5211 |
1928 kartka z sygnaturą VIII.1928. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
5212 |
1928 kartka z sygnaturą II-1928. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
5213 |
1928 kartka Jadownik z sygnaturą VIII-1928. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
5214 |
1928 Henryk Sienkiewicz, kompletna karta podwójna, bez hasła propagandowego, sygnatura (X-1928), wysłana 25.IX z Włocławka do Warszawy, ładnie udokumentowany obieg; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp49 |
| 200 PLN | |
5215 |
| 10 PLN | |
5216 |
1931 Henryk Sienkiewicz, karta ilustrowana - Wilno, I nakład, sygnatura VIII-1931; dofrankowana i wysłana 29.VIII.1932 z miejscowości Michałowo-Niezabudka do Berlina. | Fi.Cp50I |
| 50 PLN | |
5217 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50II |
| 50 PLN | |
5218 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 6 - Wilno, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 200 PLN | |
5219 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 31 - Toruń, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 285 PLN SPRZEDANY | |
5220 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 16 - Gdynia, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 200 PLN | |
5221 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19 - Dziewczęta z Krobi, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 280 PLN | |
5222 |
| 160 PLN | |
5223 |
| 200 PLN | |
5224 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 14 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 200 PLN | |
5225 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
5226 |
1931 Henryk Sienkiewicz, karta ilustrowana - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa (41 mm), dofrankowana i wysłana 25.XI.1932 z miejscowości Michałowo-Niezabudka do Berlina. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
5227 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 280 PLN | |
5228 |
| 10 PLN | |
5229 |
1932 całostka z sygnaturąVI-1932 i hasłem propagandowym F. | Fi.Cp51 |
| 10 PLN | |
5230 |
1932 kartka w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp 54 |
| 40 PLN | |
5231 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18. | Fi.Cp61I |
| 25 PLN | |
5232 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14. | Fi.Cp63 |
| 30 PLN | |
5233 |
| 40 PLN | |
5234 |
1935 kartka (na odpowiedź) z Grodna 1.7.35 do Warszawy. | Fi.Cp65B |
| 50 PLN | |
5235 |
1936 list z Lublina 8.X.36 do Janowa, ślady po archiwizacji. | Fi.Ck8 |
| 10 PLN | |
5236 |
| 40 PLN | |
5237 |
| 60 PLN | |
5238 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 6. | Fi.Cp76 |
| 20 PLN | |
5239 |
| 30 PLN | |
5240 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz Niedzica zamek, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | Fi.Cp77 |
| 60 PLN | |
5241 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | Fi.Cp77 |
| 60 PLN | |