Aukcja 39. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
15052

Fi.Cp109II
15 PLN
15053

1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego b, wysłana miejscowo w Warszawie; słabszy stan zachowania.

Fi.Cp110IIa
50 PLN
15054

Fi.Cp115
150 PLN
15055

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp116
60 PLN
15056

1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z ilustracją w kolorze niebieskim z nadrukiem typu 3, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp117
80 PLN
15057

1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z ilustracją w kolorze oliwkowym z nadrukiem typu 3, dofrankowana i wysłana 30.V.1950 z Opola do Krosna; dobry stan zachowania.

Fi.Cp117
40 PLN
15058

Fi.Cp117
180 PLN
15059

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z rzadką ilustracją nr 11 - Stanisław Moniuszko z nadrukiem typ 14.

Fi.Cp121I il.11
900 PLN
15060

1951 Bolesław Bierut, z hasłem propagandowym 19, sygnatura VI.50.

Fi.Cp125
15 PLN
15061

Fi.Cp125
15 PLN
15062

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (6 haseł).

Fi.Cp125-130
130 PLN
15063

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
15 PLN
15064

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
12 PLN
15065

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
15 PLN
15066

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
12 PLN
15067

1952 koperta, zakończenie klapy okrągłe, hasło propagandowe F, napis "CENA 95 GR" antykwą.

Fi.Ck18a
50 PLN
15068

Fi.Cp131, 133-134
140 PLN
15069

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 21-23.

Fi.Cp132
30 PLN
15070

Fi.Cp132
30 PLN
15071

Fi.Cp132
30 PLN
15072

Fi.Cp134
12 PLN
15073

Fi.Ck17
60 PLN
15074

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 22, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
15075

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 18b, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
15076

1955 karty pocztowe czyste, rocznik - 3 sztuki.

Fi.Cp138-140
35 PLN
15077

1956 koperta z sygnaturą V.56.

Fi.Ck20
15 PLN
15078

1956 Gmach WRN w Szczecinie.

Fi.Cp141
10 PLN
15079

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk.

Fi.Cp141-144
65 PLN
15080

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
25 PLN
15081

1957 koperta z sygnaturą III-57.

Fi.Ck24
20 PLN
15082

1957 koperta z sygnaturą III.57.

Fi.Ck24
20 PLN
15083

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
20 PLN
15084

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
15085

1957 stylizowane wycinanki ludowe, komplet 2 kart z sygnaturą I.58.

Fi.Cp150-151
20 PLN
15086

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
20 PLN
15087

1958 całostka z sygnaturą I.58.

Fi.Cp151
10 PLN
15088

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta.

Fi.Cp154
15 PLN
15089

1959 XII Wyścig Pokoju; temat-KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN
15090

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat-PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp.170
20 PLN
15091

Fi.Ck32
15 PLN