Aukcja 39. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
14972

1921 kartka z Krakowa do Wrocławia.

Fi.Cp38, 115
20 PLN
14973

1921-1922 karta do obrotu krajowego, 4 mk, długość napisu 98,5 mm.

Fi.Cp39I
50 PLN
14974

65 PLN
14975

1923 przewartościowanie "warszawskie" - pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty "duży orzeł" za 50 mk., przedrukowane - czerwonym nadrukiem "400 MAREK" - w związku ze wzrostem taryfy pocztowej, z obiegu pocztowego - użyte 23.IV; dobry stan zachowania (na odwrocie prawie niewidoczne ślady po podlepkach); wydanie opisane dopiero po 84 latach !!! w artykule P.Pelczara w Przeglądzie Filatelistycznym 2/2007, sugerowana tam cena za całostkę z obiegu 1000.- zł.

Fi.Ct13
1 000 PLN
14976

1923 pokwitowanie telegraficzne.

Fi.Ct 8
50 PLN
14977

1923 dowód nadania telegramu.

Fi.Ct9
80 PLN
14978

1924 pokwitowanie telegraficzne.

50 PLN
14979

Fi.Cfp I
70 PLN
14980

1925 całostka ze znakiem opłaty Kolumna Zygmunta bez sygnatury.

Fi.Cp42
45 PLN
14981

1926 kartka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą 753/2.

150 PLN
14982

1926 całostka z sygnaturą Nr 76, lekko nadgięte lewe narożniki.

Fi.Cp43I
25 PLN
14983

1926 kartka z Torunia do Austrii.

Fi.Cp45I
20 PLN
14984

Fi.Cp45I
40 PLN
14985

1927 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IX-927.

Fi.Cp47
180 PLN
14986

1928 całostka z sygnaturą II-1928.

Fi.Cp48
40 PLN
14987

1928 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IV-1928 bez hasła propagandowego.

Fi.Cp49
150 PLN
14988

1929 formularz kartkowy z reklamą firmy Centra.

40 PLN
14989

40 PLN
14990

1929 kartka ze Zdun do Niemiec, sygnatura II-1928.

Fi.Cp48
10 PLN
14991

1930 karta propagandowa Polskiego Związku Turystycznego w Krakowie z widokiem schroniska na hali Gąsienicowej.

50 PLN
14992

Fi.Cp48
10 PLN
14993

1931 całostka z sygnaturą I-1931 i hasłem propagandowym F.

Fi.Cp48I
140 PLN
14994

Fi.Cp50I
100 PLN
14995

Fi.Cp50I
100 PLN
14996

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
135 PLN
14997

Fi.Cp50I
160 PLN
14998

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
160 PLN
14999

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 9, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

Fi.Cp50IIa
50 PLN
15000

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
15001

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

Fi.Cp50IIa
160 PLN
15002

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
15003

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
200 PLN
15004

1932 całostka z sygnaturą VI-1932 i hasłem propagandowym F.

Fi.Cp64
40 PLN
15005

Fi.Cp51
10 PLN
15006

1933 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IX-1933 i hasłem propagandowym K.

Fi.Cp52
200 PLN
15007

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 25.

Fi.Cp57
90 PLN
15008

1933 całostka wydania prowizorycznego, nieostry narożnik.

Fi.Cp58
60 PLN
15009

1933 całostka wydania przedrukowego.

Fi.Cp58I
110 PLN
15010

1934 całostka o sygnaturze VIII-1935, z hasłem propagandowym H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, 13.IX z Krakowa.

Fi.Cp64
15 PLN
15011

1934 całostka do korespondencji z zagranicą z sygnaturą IX-1934.

Fi.Cp66
70 PLN