Aukcja 37. Wydania przedrukowe 1918-1919

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
1035

Fi.23b No
Mi.23B K
240 PLN
1036

Fi.23No
Mi.23K
240 PLN
1037

Fi.24
Mi.24
25 PLN
1038

Fi.24
Mi.24
25 PLN
1039

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Miszczak.

Fi.24
Mi.24
15 PLN
1040

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Jendroszek.

Fi.24
Mi.24
12 PLN
1041

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruku z nadrukami z poz. 21/32, gwarancja i opis uszkodzeń nadruku Schmutz.

Fi.24
Mi.24
100 PLN
1042

Fi.24
Mi.24
60 PLN
1043

1918 drugie wydanie lubelskie, parka z nadrukiem z poz. 13-14, lewy znaczek z dużymi usterkami w nadruku POCZTA POLSKA, gwarancja Krawczyk, Schmutz.

Fi.24
Mi.24
60 PLN
1044

Fi.24
Mi.24
35 PLN
1045

Fi.24
Mi.24
20 PLN
1046

Fi.24
Mi.24
15 PLN
1047

1918 drugie wydanie lubelskie, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
15 PLN
1048

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej, poz 38 i 33, gwarancja Kwaśniewski.

Fi.24Ndw
Mi.24
500 PLN
1049

Fi.24No
Mi.24K
150 PLN
1050

Fi.24No
Mi.24K
150 PLN
1051

Fi.25a
Mi.25I
35 PLN
1052

Fi.25a
Mi.25I
20 PLN
1053

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
1054

1918 drugie wydanie lubelskie, 45/80 hal. - mieszana frankatura ze znaczkami wydania koronowego, zagraniczny list polecony, opłacony zgodnie z obowiązującą taryfą (50 hal.), wysłany 24.II.1919 z Lublina do Wiednia, znaczki unieważnione kasownikiem unarodowionym (wyróżnik "c"), stempelek cenzury krakowskiej i fragment zalepki; koperta nieco zmniejszona do ekspozycji, uszkodzony narożnik znaczka, ale bardzo ciekawy obieg; wysoka wycena katalogowa (Fi.3000.-), bardzo atrakcyjna cena wywoławcza !!! gwarancja Schmutz.

Fi.25a, 73A
Mi.25I, 65
1 500 PLN
1055

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 50 z błędem "brak TA", guma w słabym stanie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a B10
Mi.25I
30 PLN
1056

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z błędem "brak TA", gwarancja Schmutz.

Fi.25a B10
Mi.25I
70 PLN
1057

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 30 z błędem "brak TA", gwarancja Schmutz.

Fi.25a B10
Mi.25I
30 PLN
1058

Fi.25a B10
Mi.25I
50 PLN
1059

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 40 z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak TA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25a B10
Mi.25I
50 PLN
1060

Fi.25a B10
Mi.25I
50 PLN
1061

Fi.25a B10
Mi.25I
40 PLN
1062

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 10 z błędem "brak ZTA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25a B9
Mi.25I
30 PLN
1063

Fi.25a B9, B10
Mi.25I
160 PLN
1064

Fi.25aNo
Mi.25IK
240 PLN
1065

Fi.25b
Mi.25I
80 PLN
1066

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja Ryblewski.

Fi.25b
Mi.25I
60 PLN
1067

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 38 w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I
65 PLN
1068

1918 drugie wydanie lubelskie, nadruk w kolorze szaroniebieskim, gwarancja i oznaczenie.

Fi.25b
Mi.25I
80 PLN
1069

1918 drugie wydanie lubelskie, nadruk niebieskoczarny, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I
60 PLN
1070

Fi.25b
Mi.25I
100 PLN
1071

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I
70 PLN
1072

1918 drugie wydanie lubelskie, nadruk niebieskoczarny, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I
80 PLN
1073

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, duże podlepki, gwarancja Jungjohann.

Fi.25b
Mi.25I
35 PLN
1074

1918 drugie wydanie lubelskie, nadruk w kolorze niebieskoczarnym, fałda w papierze widoczna na stronie gumowanej, gwarancja i oznaczenie Miszczak.

Fi.25b
Mi.25I
60 PLN