Aukcja 37. Wydania przedrukowe 1918-1919

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
995

Fi.21
Mi.21
10 PLN
996

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ways.

Fi.21
Mi.21
20 PLN
997

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jungjohann.

Fi.21
Mi.21
100 PLN
998

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 11, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21
30 PLN
999

Fi.21
Mi.21
30 PLN
1000

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 12,5, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21
45 PLN
1001

Fi.21
Mi.21
10 PLN
1002

1918 drugie wydanie lubelskie, lewy dolny znaczek z błędem "uszkodzone PO w POLSKA", gwarancja Miszczak.

Fi.21 B15
Mi.21
150 PLN
1003

Fi.21No
Mi.21K
150 PLN
1004

Fi.21No
Mi.21K
150 PLN
1005

Fi.22a
Mi.22a
60 PLN
1006

Fi.22a
Mi.22a
10 PLN
1007

Fi.22a
Mi.22a
60 PLN
1008

Fi.22a
Mi.22a
55 PLN
1009

Fi.22a
Mi.22a
15 PLN
1010

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Ostrowca 7.II.19 do Hrabiego Potockiego w Radomiu, opłata 5 hal. powyżej taryfy pocztowej, gwarancja Schmutz.

Fi.22a, 24
Mi.22a, 24
2 250 PLN
1011

Fi.22a B4
Mi.22b
170 PLN
1012

Fi.22a B4
Mi.22a
80 PLN
1013

Fi.22a B4
Mi.22a
35 PLN
1014

Fi.22a B4
Mi.22a
50 PLN
1015

Fi.22a No
Mi.22a K
150 PLN
1016

Fi.22b
1 500 PLN
1017

Fi.22b
Mi.22b
400 PLN
1018

Fi.22b
Mi.22b
500 PLN
1019

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b
400 PLN
1020

Fi.22b
Mi.22b
400 PLN
1021

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 000 PLN
1022

Fi.22bNo
Mi.22bK
800 PLN
1023

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 200 PLN
1024

Fi.22b No
Mi.22b K
1 000 PLN
1025

Fi.23a
Mi.23A
25 PLN
1026

Fi.23a
Mi.23A
30 PLN
1027

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Perzyński.

Fi.23a
Mi.23A
30 PLN
1028

Fi.23a
Mi.23B
100 PLN
1029

Fi.23a
Mi.23A
40 PLN
1030

Fi.23aNo
Mi.23AK
190 PLN
1031

Fi.23aNo
Mi.23AK
240 PLN
1032

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem odwróconym, piękny stan, gwarancja Mikstein, Gryżewski, Malinowski.

Fi.23a No
Mi.23A
240 PLN
1033

Fi.23b
Mi.23B
80 PLN
1034

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i oznaczenie.

Fi.23b
Mi.23B
130 PLN