Aukcja zakończy się 06.05.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 37. Wydania przedrukowe 1918-1919

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
955

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z poz. 33 z usterką "piąta kreska", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.16cII B
Mi.13II 
80 PLN
SPRZEDANY
956

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "Pocata", gwarancja Schmutz.

Fi.16d B1
Mi.16I 
50 PLN
SPRZEDANY
957

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy, prawy znaczek z błędem "obniżone l", znaczek z błędem postfrisz, gwarancja i oznaczenie.

Fi.16d B3
Mi.13I 
100 PLN
SPRZEDANY
958

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z błędem "podniesione s", gwarancja Schmutz.

Fi.16d B6
Mi.13II 
65 PLN
SPRZEDANY
959

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy, lewy znaczek z błędem "odwrócone k", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.16d B7
Mi.13II 
120 PLN
960

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z poz. 66 z błędem "piąta kreska" występującym tylko w części nakładu, zagięty dolny róg, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.16d II
Mi.13 II 
150 PLN
961

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 60 fen. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem pierwszą formą, gwarancja.

Fi.16Ic
Mi.13I 
80 PLN
962

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 60 fen. z nadrukiem pierwszą formą, prawy znaczek z błędem na poz.2 "Pocata", lewy uszkodzony nieliczony z opisanym przez L.Schmutza i K.Sztabę w "Filateliście" 4/2007 błędem na poz.1 "kwadrat między s i k", gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.16Ic B1
Mi.13I 
150 PLN
963

1918 pierwsze wydanie lubelskie, ośmioblok z przesuniętym nadrukiem, lewy dolny znaczek z usterką "plama przyległa do A w POCZTA", gwarancja Schmutz.

Fi.17
Mi.17 
500 PLN
964

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek przesuniętym nadrukiem, podwójny druk litery C - szmitzdruck, gwarancja Schmutz.

Fi.17
Mi.17 
150 PLN
965

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria czysta w czworoblokach, w pięknym stanie, gwarancja Mikstein.

Fi.17-19
520 PLN
966

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria kasowana, gwarancja Schmutz, Krawczyk, Schmutz.

Fi.17-19
35 PLN
SPRZEDANY
967

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria czysta, gwarancja Gryżewski.

Fi.17-19
130 PLN
SPRZEDANY
968

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria na podlepkach, gwarancja Jungjohann.

Fi.17-19
Mi.17-19 
50 PLN
969

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria na podlepkach, gwarancja Jungjohann.

Fi.17-19
Mi.17-19 
50 PLN
970

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria znaczków z odwróconymi nadrukami na niewielkich podlepkach, gwarancja Jungjohann.

Fi.17-19No
Mi.17-19K 
350 PLN
971

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja.

Fi.17No
Mi.17K 
220 PLN
SPRZEDANY
972

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, minimalny ślad po usuniętej podlepce, gwarancja Schmutz.

Fi.17No
Mi.17K 
250 PLN
973

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z odbitą górną krawędzią formy, gwarancja Rachmanow, Schmutz.

Fi.17No
Mi.17K 
500 PLN
974

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek nadrukiem z dolnego rzędu - widoczny odbity brzeg formy, gwarancja Falkowski.

Fi.18
Mi.18 
25 PLN
975

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczki za 25 i 45 h. z odwróconymi nadrukami, gwarancja Ćwiertnia, podwójna Falkowski, Kwaśniewski.

Fi.18, 19 No
360 PLN
976

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak ornamentów', gwarancja i opis Schmutz.

Fi.18 B3
Mi.18 
50 PLN
977

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja.

Fi.18No
Mi.18K 
90 PLN
978

1918 pierwsze wydanie lubelskie, czworoblok z odwróconym nadrukiem na górze odbity brzeg formy, jeden znaczek z Schmitzdrukiem, gwarancja Mikulski, Wiatrowski.

Fi.18 No
Mi.18 K 
800 PLN
979

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, usterki liter w tym O z wyrostkiem w POCZTA, gwarancja Schmutz.

Fi.18 No
Mi.18 K 
90 PLN
SPRZEDANY
980

1918 pierwsze wydanie lubelskie, pasek znaczków z dolnego rzędu poz. 71-73 z niedodrukiem nadruku POCZTA, gwarancja Schmutz.

Fi.19
Mi.19 
100 PLN
981

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikulski, Wiatrowski.

Fi.19No
Mi.19K 
130 PLN
982

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja.

Fi.19No
Mi.19K 
90 PLN
983

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikstein.

Fi.19No
Mi.19K 
80 PLN
984

1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem z poz. 46-47, gwarancja Schmutz.

Fi.19 No
Mi.19 K 
250 PLN
985

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z poz. 24 z usterką "wyrostek na dziobie orła", gwarancja Schmutz.

Fi.19 No
Mi.19 K 
150 PLN
986

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z podwójnym drukiem liter TA, unikalne, gwarancja Mikulski.

Fi.19 No
Mi.19 K 
800 PLN
987

1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem z poz. 41-51, górny znaczek z błędem "dziób orła wydłużony plamką", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.19 No B4
Mi.19 K 
380 PLN
SPRZEDANY
988

1918 drugie wydanie lubelskie, seria skasowana 7.I.1919 na kopercie miejscowego listu poleconego; znaczek za 50/60 hal ze znacznym niedobiciem nadruku z lewej strony (m.in. praktycznie brak gwiazdki); bardzo dobry stan zachowania, fotoopinia.

Fi.20-29
Mi.20-28 
300 PLN
989

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Kwaśniewski.

Fi.20a
Mi.20A 
180 PLN
990

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 21/32, znaczek z poz. 22 z błędem "krótsza litera A w POLSKA", gwarancja Schmutz.

Fi.20a B2
Mi.20A 
450 PLN
991

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/3 hal. z rzadkim ząbkowaniem 11,5; gwarancja i opis Falkowski.

Fi.20b
Mi.20B 
100 PLN
992

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21 
15 PLN
993

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21 
10 PLN
994

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikulski.

Fi.21
Mi.21 
20 PLN