Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
8215 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 88, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.34 Mi.33 |
| 301 PLN SPRZEDANY | |
8216 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.84 "S z łezką", stan idealny, gwarancja i opis pozycji Schmutz. | Fi.34 B Mi.33 |
| 400 PLN | |
8217 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.34 B1 Mi.33 |
| 432 PLN SPRZEDANY | |
8218 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 43, gwarancja Mikstein, Miszczak. | Fi.35 Mi.34 |
| 265 PLN SPRZEDANY | |
8219 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.35 B1 Mi.34 |
| 360 PLN SPRZEDANY | |
8220 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 80, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 1 000 PLN SPRZEDANY | |
8221 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą z poz.3, piękny stan, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.36 Mi.35 |
| 1 250 PLN | |
8222 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 4 z błędem "cienkie Z", gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.36 B1 Mi.35 |
| 1 400 PLN | |
8223 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 60, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Jungjohan, Schmutz. | Fi.37II Mi.36 |
| 6 000 PLN | |
8224 |
1919 wydanie krakowskie, list wysłany 3.II z Bielska adresowany do Czech, gwarancja Falkowski. | Fi.38 Mi.48 |
| 350 PLN | |
8225 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 25 PLN | |
8226 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, ślad po podlepce, gwarancja Falkowski. | Fi.38 No Mi.48 K |
| 400 PLN | |
8227 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z nadrukiem formą IIB z poz.9, piękny stan, gwarancja i opis Mikstein, Schmutz. | Fi.39 Mi.38 |
| 800 PLN | |
8228 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 45, fotoatest Kronenberg. | Fi.39a Mi.37 |
| 1 100 PLN | |
8229 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 43, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 215 PLN SPRZEDANY | |
8230 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.78, lekki ślad podlepki, sygnatura Kronenberg, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 90 PLN | |
8231 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem normalnym z poz. 65 i podwójnym nadrukiem z poz. 55 i 75, ślady po usuniętej podlepce - pomimo tego bardzo ładny stan zachowania, bardzo rzadki znaczek z jednego arkusza z podwójnym nadrukiem, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.40 Np Mi.38 DD |
| 7 500 PLN | |
8232 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 79, gwarancja. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
8233 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.54, bez podlepki ale maleńkie zmatowienie na gumie, sygnatura Kronenberg, gwarancja i opis Mikstein, Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
8234 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Wiatrowski, Schmutz. | Fi.41 B1 Mi.39 |
| 130 PLN SPRZEDANY | |
8235 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.41 B3 Mi.39 |
| 400 PLN | |
8236 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 23, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 40 PLN | |
8237 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.11, gwarancja Mikstein, z opisem Gryżewski. | Fi.42 Mi.40 |
| 30 PLN | |
8238 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukami pierwszej formy z poz. 3-4, prawy znaczek z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.42 B1 Mi.40 |
| 120 PLN | |
8239 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 4 z błędem "cienkie Z", gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.42 B1 Mi.40 |
| 60 PLN | |
8240 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 98, gwarancja Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
8241 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 57, gwarancja Jungjohan, Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
8242 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 22, gwarancja Mikstein,. | Fi.43 Mi.41 |
| 20 PLN | |
8243 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 42, gwarancja. | Fi.43 Mi.41 |
| 20 PLN | |
8244 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.17 i 18 - znaczki z pierwszej fazy druku, bez uszkodzonych liter "P" na poz.17, bardzo rzadkie, piękny stan, gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 250 PLN | |
8245 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 46, gwarancja. | Fi.43 Mi.41 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
8246 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 1, gwarancja. | Fi.43 Mi.41 |
| 35 PLN | |
8247 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 23, gwarancja. | Fi.43 Mi.41 |
| 25 PLN | |
8248 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszej formy z poz. 27 z charakterystycznym dla krótkiej fazy druku z niedobiciem liter PP, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 200 PLN | |
8249 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczka za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, prawy górny z błędem na poz.85 "uszkodzone K", gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.43 B Mi.41 |
| 240 PLN | |
8250 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.43 B1 Mi.41 |
| 50 PLN | |
8251 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z błędem nadruku "dwukropek", znaczek pochodzi z końcowej fazy druku formą pierwszą - posiada wcięcie w literze P w Polska, rzadko spotykaną na tym znaczku, niewielka podlepka, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.43 B2 Mi.41 |
| 200 PLN | |
8252 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 56, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.43 No Mi.41 K |
| 1 000 PLN SPRZEDANY | |
8253 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z podwójnym nadrukiem formy pierwszej z poz. 38, podwójne nadruki znane z jednego stu znaczkowego arkusza, rzadkie, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.43 Np Mi.41 |
| 3 600 PLN | |
8254 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 46, gwarancja Schmutz. | Fi.44 Mi.42 |
| 2 700 PLN | |