Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
7935 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 5 fen./2 gr. ze znacznie przesuniętym w pionie nadrukiem, gwarancja. | Fi.2 |
| 120 PLN | |
7936 |
1918 seria pomnikowa. | Fi.2-5 Mi.2-5 |
| 80 PLN | |
7937 |
1918 seria pomnikowa, seria stemplowana grzecznościowo na kopercie, znaczek za 25 fen. z usterką "niedobite k". | Fi.2-5 Mi.2-5 |
| 50 PLN | |
7938 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z poz. 45 z usterką "podwójna prawa ramka", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 B Mi.2 |
| 200 PLN | |
7939 |
1918 seria pomnikowa, marginesowa parka znaczków za 5f/2gr z niekatalogowanym błędem na poz.52 "uszkodzone k". | Fi.2 B |
| 50 PLN | |
7940 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z usterką uszkodzony prawy brzeg znaczka, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 B Mi.2 |
| 60 PLN | |
7941 |
1918 seria pomnikowa, prawe znaczki z poz. 36, 45 z uszkodzoną ramką na wskutek zużycia matrycy, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 B Mi.2 |
| 120 PLN | |
7942 |
1918 seria pomnikowa, dolny lewy znaczek z błędem "przerwane prawe 5", rzadka usterka występująca tylko w części nakładu, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 B Mi.2 |
| 120 PLN | |
7943 |
1918 seria pomnikowa, lewy górny znaczek z błędem "kropka w literze k", gwarancja. | Fi.2 B3 Mi.2 |
| 35 PLN | |
7944 |
1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z błędem "kropka w k", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 B3 Mi.2 |
| 60 PLN | |
7945 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka w prawej cyfrze 5", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 B5 Mi.2 |
| 50 PLN | |
7946 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
7947 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka między o i l", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 B6 Mi.2 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
7948 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem występującym w części nakładu "plamka przy l", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 B8 Mi.2 |
| 100 PLN | |
7949 |
1918 seria pomnikowa, narożna parka z Abklatschem na odwrocie. | Fi.3 Mi.3 |
| 40 PLN | |
7950 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 10f/6 gr., z kasownikiem prowizorycznym Kutno, gwarancja Krawczyk. | Fi.3 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
7951 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z poz. 18 z uszkodzonym prawym brzegiem znaczka, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 Mi.3 |
| 80 PLN | |
7952 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z przesuniętym nadrukiem. | Fi.3 Mi.3 |
| 20 PLN | |
7953 |
1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z poz. 38 z błędem "uszkodzona 1 w prawej 10", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 Mi.3 |
| 80 PLN | |
7954 |
1918 seria pomnikowa, prawy dolny znaczek z poz. 17 z błędem "uszkodzone N", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 Mi.3 |
| 80 PLN | |
7955 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z poz. 37/47, prawy górny znaczek z błędem "brak noska w prawej jedynce", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 Mi.3 |
| 80 PLN | |
7956 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 10 fen./6 gr. z niekatalogowanym błędem "uszkodzone a", gwarancja. Fisher:3 B3 | Fi.3 B |
| 25 PLN | |
7957 |
1918 seria pomnikowa, prawy znaczek z poz. 3 z błędem "l zamiast 1", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B Mi.3 |
| 60 PLN | |
7958 |
1918 seria pomnikowa, dolny środkowy znaczek z poz. 38 z błędem "prawa 1 bez noska", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B Mi.3 |
| 80 PLN | |
7959 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B1 Mi.3 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
7960 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z poz. 3/13, lewy dolny znaczek z błędem "poezta", dolne znaczki zagięte przed nadrukiem, podniesiona gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B1 Mi.3 |
| 40 PLN | |
7961 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 10 fen. z błędem "Poezta", gwarancja. | Fi.3 B1 Mi.3 |
| 25 PLN | |
7962 |
1918 seria pomnikowa, lewy znaczek z błędem "uszkodzona prawa górna część litery N", prawy znaczek spacja przy prawej jedynce, oba błędy występują w niewielkiej części nakładu. | Fi.3 B2 Mi.3 |
| 150 PLN | |
7963 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone N", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B2 Mi.3 |
| 40 PLN | |
7964 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka w k", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B3 Mi.3 |
| 40 PLN | |
7965 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 10f/6 gr., z błędem "uszkodzone P w POCZTA" i spacją po lewej stronie nominału, gwarancja Falkowski. | Fi.3 B4 |
| 60 PLN | |
7966 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błedem "plamka przy l", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B6 Mi.3 |
| 30 PLN | |
7967 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 3 z błędem występującym w części nakładu "uszkodzone 1 w prawej 10", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B7 Mi.3 |
| 50 PLN | |
7968 |
| 50 PLN | |
7969 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem z poz. 22 "połączone ol", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B8 Mi.3 |
| 25 PLN | |
7970 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja. | Fi.3No Mi.3K |
| 30 PLN | |
7971 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.3 No Mi.3 K |
| 170 PLN | |
7972 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.3 No Mi.3 K |
| 45 PLN | |
7973 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 38 z usterką "uszkodzona prawa cyfra 5", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 Mi.4 |
| 80 PLN | |
7974 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z usterką z poz. 21 "uszkodzona prawa cyfra 2", błąd występujący w części nakładu, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 Mi.4 |
| 50 PLN | |