Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
2594 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, komplet arkusików ozdobnych, a w zasadzie bloków, stan bardzo dobry. | Fi.Ark.1149-51a Mi.Klb.1294-96C  |
| 280 PLN | |
2595 |
1962 rocznik znaczków czystych (z arkusikiem FIP i oboma odmianami papieru bloku kosmicznego). | |
| 90 PLN | |
2596 |
1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, bloczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.4. | Fi.bl. 26 Zn.W.III.4 Mi.Bl. 28 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
2597 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, blok z błędem "kreseczka nad E w ZAKOPANE", gwarancja i opis Walisch. | Fi.Bl.24u Mi.Bl.26 |
| 35 PLN | |
2598 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, czarnodruk. | Fi.1054 ND Mi.1210 ND |
| 110 PLN | |
2599 |
1963 nowodruk z okazji wystawy ynaczków sportowych we Wrocławiu. | Fi.1054ND |
| 100 PLN | |
2600 |
1963 walka z głodem, znaczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.7. | Fi.1223 Zn.W.III.7 Mi.1371 |
| 63 PLN SPRZEDANY | |
2601 |
1963 walka z głodem, znaczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.7. | Fi.1225 Zn.W.III.7 Mi.1373 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
2602 |
1963 rasy psów, dolny prawy znaczek z błędem "kropka po GR". | Fi.1230s Mi.1378 |
| 30 PLN | |
2603 |
1963 20 rocznica powstania w getcie warszawskim, znaczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.5. | Fi.1243 Zn.W.III.5 Mi.1391 |
| 9 PLN SPRZEDANY | |
2604 |
1963 karty maksimum - gady i płazy, seria 12 sztuk; kilka kart ze słabszymi narożnikami. | Fi.1245-1256 Mi.1393-1404 |
| 180 PLN | |
2605 |
1963 gady i płazy, znaczek za 40 gr. z bardzo intensywnym kolorem skóry węża, rzadka odmiana, gwarancja Krawczyk. | Fi.1246 Mi.1394 |
| 25 PLN | |
2606 |
1963 znaczek z pustopolem. | Fi.1268 Mi.1416 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
2607 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczki za 6.50 zł. z różnym kolorem tła - różowoczerwonym i czerwonym. | Fi.1269 Mi.1417 |
| 30 PLN | |
2608 |
1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr. w czworobloku, z błędem na poz.2 "krótka stopa", gwarancja. | Fi.1270s Mi.1418 |
| 40 PLN | |
2609 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr. z błędem "krótka stopa" na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.1270s |
| 30 PLN | |
2610 |
1963 FDC - "Mistrzostwa Europy w koszykówce" znaczek za 60 gr. z błędem "1863 zamiast 1963", gwarancja. | Fi.1272s Mi.1420 |
| 30 PLN | |
2611 |
1963 XX-lecie LWP, seria w arkuszach sprzedażnych, w tym znaczki z błędami: 1279t, 1283s i odmiany papieru b: 1279, 1281 i 1282. | Fi.1277-84 Mi.1425-32 |
| 250 PLN SPRZEDANY | |
2612 |
1963 20-lecie LWP, lewy górny znaczek z błędem "dwóch pilotów". | Fi.1279t Mi.1427 |
| 80 PLN | |
2613 |
1963 20 lecie LWP, znaczek za 60 gr z błędem "dwóch pilotów" na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.1279t |
| 50 PLN | |
2614 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów, znaczek z podwójnym nadrukiem, bardzo rzadkie, gwarancja Schmutz. | Fi.1286 Np Mi.1434 |
| 700 PLN | |
2615 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr. z podwójnym nadrukiem, bardzo rzadki, gwarancja Kalinowski. | Fi.1287 Np Mi.1435 |
| 1 200 PLN | |
2616 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr. z błędem "KOSMOSIŁ" na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.1287t |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
2617 |
1963 FDC - "Zdobywanie kosmosu", znaczek za 40 gr. na papierze żeberkowanym pionowo, gwarancja. | Fi.1290x Mi.1438 |
| 30 PLN | |
2618 |
1963 zdobywanie kosmosu, czworoblok znaczków za 1,55 zł., lewy dolny z błędem z poz.16 "wgięta kopuła", gwarancja Falkowski. | Fi.1295s Mi.1443 |
| 40 PLN | |
2619 |
1963 Zdobywanie kosmosu, niekatalogowany znaczek za 5,60 zł. na papierze żeberkowanym pionowo, na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.1297x |
| 100 PLN | |
2620 |
1963 "ORP ISKRA SZKOLI NOWE KADRY OFICERÓW MORSKICH" Gdynia, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 30.VI. | |
| 15 PLN | |
2621 |
1963 "SESJA NAUKOWA 500-LECIA BITWY MORSKIEJ NA ZALEWIE WIŚLANYM" Elbląg, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 15.IX.. | |
| 10 PLN | |
2622 |
1963 rocznik kopert FDC (bez Bl: 27,.29I, 29II). | |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
2623 |
1963 zdobywanie kosmosu, parka znaczków z bloku. | Fi.A1297+1298 |
| 54 PLN SPRZEDANY | |
2624 |
1963 rocznik znaczków czystych (z oboma odmianami perforacji bloku kosmicznego). | |
| 550 PLN | |
2625 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok u góry nie przeperforowany, stan idealny. | Fi.bl. 29II Mi.Bl. 31II |
| 280 PLN | |
2626 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, czworoblok znaczków za 30 gr., prawy górny z błędem "sweter wystaje zza paska", prawy dolny z błędem "plama na rękawie", gwarancja Falkowski. | Fi.1310 Mi.1458A |
| 90 PLN | |
2627 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, czworoblok znaczków za 40 gr., prawy dolny z błędem z poz.16 "numer startowy powyżej środka", gwarancja Falkowski. | Fi.1311t Mi.1459A |
| 40 PLN | |
2628 |
1964 koty, parka znaczków za 40 gr., lewy z błędem na poz.15 "krótszy wąs kota", gwarancja i opis Walisch. | Fi.1328t Mi.1476 |
| 40 PLN | |
2629 |
1964 karnet - "600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego". | Fi.1337-1341 Mi.1485-1489 |
| 20 PLN | |
2630 |
1964 rocznica Powstania Warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964" w pasku, gwarancja. | Fi.1365s Mi.1513 |
| 20 PLN | |
2631 |
1964 rocznica Powstania Warszawskiego, czworoblok znaczka za 60 gr. z błędem na poz.17 "kokardka za hełmem", gwarancja. | Fi.1365t Mi.1513 |
| 20 PLN | |
2632 |
1964 XVIII igrzyska olimpijskie w Tokio, znaczek za 40 gr. z nienotowanym, bardzo rzadkim błędem "odłamanie części rysunku", ozdoba zbioru tematycznego, gwarancja Krawczyk. | Fi.1367 B Mi.1515 |
| 700 PLN | |
2633 |
1964 FDC - "Walka i męczeństwo narodu polskiego", komplet 2 kopert ze znaczkami z przywieszkami. | Fi.1384-1388Pw Mi.1533-1537Zf |
| 30 PLN | |