Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
2514 |
1959 wielcy uczeni, znaczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.7. | Fi.991 Zn.W.III.7 Mi.1135 |
| 18 PLN SPRZEDANY | |
2515 |
1959 wielcy uczeni, parka na papierze ze znakiem wodnym III.7. | Fi.991 III.7 Mi.1135 |
| 130 PLN | |
2516 |
1959 wielcy uczeni - Pasteur, znaczek za 1.50 zł z rzadkim położeniem - III.7 - znaku wodnego, gwarancja. | Fi.991 Mi.1135 |
| 30 PLN | |
2517 |
1959 loty kosmiczne, znaczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.7. | Fi.991A Zn.W.III.7 Mi.1129B |
| 40 PLN | |
2518 |
| 40 PLN | |
2519 |
1959 wielcy uczeni, znaczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.3. | Fi.992 Zn.W.III.3 Mi.1136 |
| 100 PLN | |
2520 |
1959 wielcy uczeni, parka na papierze ze znakiem wodnym III.3. | Fi.992 III.3 Mi.1136 |
| 50 PLN | |
2521 |
1959 wielcy uczeni - Newton, znaczek za 1.55 zł z rzadkim położeniem - III.3 - znaku wodnego, gwarancja. | Fi.992 Mi.1136 |
| 120 PLN | |
2522 |
1959 wielcy uczeni, znaczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.3. | Fi.993 Zn.W.III.3 Mi.1137 |
| 18 PLN SPRZEDANY | |
2523 |
| 40 PLN | |
2524 |
1959 rocznik znaczków czystych. | |
| 65 PLN | |
2525 |
1960-1969 komplet czystych roczników obejmujący wszystkie podstawowe znaczki i bloki, nie zawierający: odmian, znaczków z przywieszkami, arkusików. | Fi.1004-1838 Mi.1148-1985 |
| 800 PLN | |
2526 |
1960 100-lecie polskiego znaczka pocztowego, seria znaczków ostemplowana okolicznościowo. | Fi.1007-1011 Mi.1151-1155 |
| 15 PLN | |
2527 |
1960 FDC - "100-lecie polskiego znaczka pocztowego", klasyczny błąd "250" (18 pozycja w arkuszu), gwarancja (sam znaczek - Mi.50 euro). | Fi.1011s Mi.1155I |
| 150 PLN | |
2528 |
1960 100 lecie polskiego znaczka pocztowego, znaczek z klasycznym błędem "250 zamiast 2,50" z poz.18 (Mi.75 euro), gwarancja i opis Schmutz. | Fi.1011s Mi.1155I |
| 90 PLN | |
2529 |
| 80 PLN | |
2530 |
1960 polskie stroje ludowe, parka znaczków na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.3. | Fi.1014/15 Zn.W.III. Mi.1158/59 |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
2531 |
1960 karnet - "550 ROCZNICA BITWY POD GRUNWALDEM". | Fi.1030-1032 Mi.1174-1176 |
| 40 PLN | |
2532 |
1960 550 rocznica bitwy pod Grunwaldem, znaczek za 2,50 zł. z dość rzadkim położeniem - III.5 - znaku wodnego, gwarancja Falkowski. | Fi.1032 Mi.1176 |
| 30 PLN | |
2533 |
1960 550 rocznica bitwy pod Grunwaldem, znaczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.5. | Fi.1032 Zn.W.III.5 Mi.1176 |
| 10 PLN | |
2534 |
1960 FDC - "Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna POLSKA 60". | Fi.1033 Mi.1177 |
| 15 PLN | |
2535 |
1960 Zjazd Farmaceutyczny, znaczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.3. | Fi.1034 Zn.W.III.3 Mi.1178 |
| 10 PLN | |
2536 |
1960 Ptaki chronione w Polsce - drop, arkusz znaczka za 10 gr, wczesna faza powstawania błędu "niebieska obroża na szyi ptaka" na pozycji 8; doskonały materiał do specjalizacji. | Fi.1062s+1062 Mi.1197 |
| 30 PLN | |
2537 |
1960 ptaki chronione w Polsce, znaczek z błędem "pogrubione NY" na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.1065s, 1062-1073 Mi.1197-1208 |
| 80 PLN | |
2538 |
1960 Ptaki chronione w Polsce - bocian czarny, arkusz znaczka za 40 gr, z błędem na 4 pozycji "pogrubione litery NY w CZARNY"; doskonały materiał do specjalizacji. | Fi.1065s+1065 Mi.1200 |
| 50 PLN | |
2539 |
1960 ptaki chronione, znaczek za 75 gr. z rzadkim przesunięciem walca konturującego wobec walca tonującego, co daje efekt pogrubienia wzoru "grube napisy", gwarancja i opis Walisch. | Fi.1068 Mi.1203 |
| 120 PLN | |
2540 |
1960 karty maksimum - ptaki chronione w Polsce, 4 ostatnie wartości. | Fi.1070-1073 Mi.1205-1208 |
| 120 PLN | |
2541 |
1960 rocznik kopert FDC (w tym 2 x 1030-1032). | |
| 120 PLN | |
2542 |
1960-81 zestaw ośmiu czarnodruków w pięknym stanie. | |
| 400 PLN | |
2543 |
1960 "MIĘDZYNARODOWA/ KONFERENCJA/ POMORZOZNAWCZA/ SZCZECIN 1960" Szczecin, znaczek na widokówce ostemplowany okolicznościowo 3.IX. | |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
2544 |
1960 100-lecie polskiego znaczka pocztowego, komplet arkusików ozdobnych, a w zasadzie numerowanych bloków. | Fi.Ark.1007-11 Mi.Klb.1151-55 |
| 1 150 PLN | |
2545 |
1960 rocznik znaczków czystych - w tym arkusik 100-lat Polskiego Znaczka Pocztowego i czarnodruk. | |
| 150 PLN | |
2546 |
1960 100-lecie polskiego znaczka pocztowego, komplet arkusików ozdobnych, a w zasadzie numerowanych bloków, na arkusiku za 2,50, widoczne na skanie, lekkie załamanie w prawym górnym rogu. | Fi.Ark.1007-11 Mi.Klb.1151-55 |
| 950 PLN | |
2547 |
1961 "612 ROCZNICA NADANIA PRAW MIEJSKICH LIPNU", koperta pamiątkowa. | Fi.763, 830 Mi.909, 974 |
| 25 PLN | |
2548 |
1961 300 lat prasy polskiej, znaczek za 2,50 zł. z rzadkim położeniem - III.6 - znaku wodnego, gwarancja. | Fi.1076 Mi.1220 |
| 120 PLN | |
2549 |
1961 Zimowa Spartakiada Armii Zaprzyjaźnionych, seria w parkach z pustopolami. | Fi.1077-80 Mi.1221-24 |
| 400 PLN SPRZEDANY | |
2550 |
1961 Międzynarodowe Targi Poznańskie, znaczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.6. | Fi.1086 Zn.W.III.6 Mi.1230 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
2551 |
1961 Międzynarodowe Targi Poznańskie, znaczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.6. | Fi.1087 Zn.W.III.6 Mi.1231 |
| 40 PLN | |
2552 |
1961 wielcy Polacy, parka na papierze ze znakiem wodnym III.8. | Fi.1088 III.8 Mi.1232 |
| 50 PLN | |
2553 |
1961 Polskie Ziemie Odzyskane, znaczki na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.III.3. | Fi.1103/04 Zn.W.III. Mi.1247/48 |
| 20 PLN | |