Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
10850 |
1951 całostka z hasłem 21b i sygnaturą XI.51. | Fi.Cp 125 |
| 25 PLN | |
10851 |
1951 całostka z hasłem 22 i sygnaturą XI.51. | Fi.Cp 125 |
| 25 PLN | |
10852 |
1951 całostka z hasłem 23 i sygnaturą XI.51. | Fi.Cp 125 |
| 25 PLN | |
10853 |
1951 całlostka z ilustracją do przesłania życzeń pierwszomajowych. | Fi.Cp 127 |
| 15 PLN | |
10854 |
1951 całostka z usterką - uszkodzone T w KARTKA. | Fi.Cp 126 |
| 25 PLN | |
10855 |
1951 całostka z okazji tygodnia młodzieży. | Fi.Cp 126 |
| 10 PLN | |
10856 |
1951 całostka z okazji festiwalu młodzieży. | Fi.Cp 128 |
| 10 PLN | |
10857 |
1951 całostka z okazji powstania Polski Ludowej. | Fi.Cp 129 |
| 10 PLN | |
10858 |
1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą XI.51 i usterką "uszkodzone słowo niezwyciężony", gwarancja. | Fi.Cp 125 |
| 60 PLN | |
10859 |
1952 podwójna całostka z napisem propagandowym 22 i 23. | Fi.Cp 132 |
| 25 PLN | |
10860 |
1952 całostka z haslęm 18b i sygnaturą V.52. | Fi.Cp 131 |
| 10 PLN | |
10861 |
1952 całostka z hasłem 19 i sygnaturą II.52. | Fi.Cp 131 |
| 10 PLN | |
10862 |
1952 całostka z hasłem 19 i sygnaturą V.53. | Fi.Cp 133 |
| 75 PLN SPRZEDANY | |
10863 |
1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z hasłami 21b i 23 z sygnaturą III.52. | Fi.Cp 132 |
| 15 PLN | |
10864 |
1952 "Bierut" komplet 6 czystych kopert z hasłami propagandowymi: C, D, E, F, G, H. | Fi.Ck13 |
| 120 PLN | |
10865 |
1952 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VIII.52. | Fi.Cp 131 |
| 30 PLN | |
10866 |
1952 całostka z hasłem 18b i sygnaturą VIII.52. | Fi.Cp 131 |
| 30 PLN | |
10867 |
1952 całostka z hasłem 21c i sygnaturą VIII.52. | Fi.Cp 131 |
| 30 PLN | |
10868 |
1952 całostka z hasłem 23 i sygnaturą VIII.52. | Fi.Cp 131 |
| 30 PLN | |
10869 |
1952 całostka z hasłem 22 i sygnaturą VIII.52. | Fi.Cp 131 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
10870 |
1952 całostka z hasłem 22 i sygnaturą V.52. | Fi.Cp 131 |
| 25 PLN | |
10871 |
1952 całostka z hasłem 23 i sygnaturą V.52. | Fi.Cp 131 |
| 25 PLN | |
10872 |
1952 całostka z hasłem 21b i 23 i sygnaturą III.52. | Fi.Cp 132 |
| 30 PLN | |
10873 |
1952 całostka z hasłem 19 i 18b i sygnaturą III.52. | Fi.Cp 132 |
| 30 PLN | |
10874 |
1952 całostka z hasłem 19 i 23 i sygnaturą III.52. | Fi.Cp 132 |
| 30 PLN | |
10875 |
1952 całostka z hasłem 22 i 23 i sygnaturą III.52. | Fi.Cp 132 |
| 30 PLN | |
10876 |
1952 całostka z hasłem 20b. | Fi.Cp 133 |
| 20 PLN | |
10877 |
1952 całostka z hasłem 21c. | Fi.Cp 133 |
| 20 PLN | |
10878 |
1952 całostka z hasłem 22. | Fi.Cp 133 |
| 20 PLN | |
10879 |
1952 całostka z hasłem 23. | Fi.Cp 133 |
| 20 PLN | |
10880 |
1952 całostka z hasłem 19. | Fi.Cp 133 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
10881 |
1952 całostka z hasłem 18b. | Fi.Cp 133 |
| 20 PLN | |
10882 |
1953 całostka z hasłem 22 i sygnaturą II.53. | Fi.Cp 135 |
| 10 PLN | |
10883 |
1953 koperta z napisem "CENA 95 GR" antykwą, zakończenie klapy okrągłe, hasło propagandowe F. | Fi.Ck18a |
| 50 PLN | |
10884 |
1953 koperta lotnicza. | Fi.Ck 17a |
| 35 PLN | |
10885 |
1953 Mikołaj Kopernik, całostka. | Fi.Cp 137 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
10886 |
1955 całostka z sygnaturą VI.56 z usterkami druku "nazua" i "miejee". | Fi.Cp 138 |
| 50 PLN | |
10887 |
1955 V Światowy Festiwal Młodzieży i Studentów w Warszawie, komplet 2 kart skasowanych okolicznościowo 4.6 (!), kasownik z błędem daty 4.6 zamiast 4.8, ciekawostka. | Fi.Cp139-140 |
| 50 PLN | |
10888 |
1955 Światowy Festiwal Młodzieży. | Fi.Cp 140 |
| 10 PLN | |
10889 |
1955 festiwal młodzieży, całostka. | Fi.Cp 139 |
| 10 PLN | |