Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
10730 |
1946 całostka z uszkodzoną sygnaturą - brak ostatnich trzech zer. | Fi.Cp 96IA |
| 60 PLN | |
10731 |
1946 całostka, pozostałości po dwóch podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp 96IA |
| 25 PLN | |
10732 |
1947 całostka ze znakiem opłaty - Polacy walczący w Hiszpanii. | Fi.Cp 102I |
| 25 PLN | |
10733 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka. | Fi.Cp 102 |
| 15 PLN | |
10734 |
1947 całostka na papierze x. | Fi.Cp 96 III |
| 30 PLN | |
10735 |
1947 całostka na papierze y. | Fi.Cp 96 III |
| 30 PLN | |
10736 |
1947 całostka na papierze w. | Fi.Cp 96 III |
| 30 PLN | |
10737 |
1947 całostka z napisem Ob. | Fi.Cp 96IIa |
| 25 PLN | |
10738 |
| 25 PLN | |
10739 |
1947 całostka z hasłem 11, ślady po dwóch podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp 96IIb |
| 25 PLN | |
10740 |
1947 całostka z hasłem 12. | Fi.Cp 96IIb |
| 25 PLN | |
10741 |
1947 całostka z hasłem 13. | Fi.Cp 96IIb |
| 25 PLN | |
10742 |
1947 Oświęcim, całostka. | Fi.Cp 97 |
| 35 PLN | |
10743 |
1947 Oświęcim, całostka. | Fi.Cp 98 |
| 35 PLN | |
10744 |
1947 całostka ilustrowana. | Fi.Cp 99 |
| 30 PLN | |
10745 |
1947 całostka ilustrowana. | Fi.Cp 100 |
| 30 PLN | |
10746 |
1947 całostka bez napisu. | Fi.Cp 102I |
| 30 PLN | |
10747 |
1947 całostka z napisem okolicznościowym. | Fi.Cp 102II |
| 60 PLN | |
10748 |
1948 międzynarodowy wyścig kolarski, blok legitymacyjny. | Fi.455 Mi.486 |
| 35 PLN | |
10749 |
1948 całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp 106 |
| 18 PLN | |
10750 |
1948 całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp 106 |
| 18 PLN | |
10751 |
1948 całostka z ilustracją wielkanocną. | Fi.Cp 107 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
10752 |
1948 całostka z sygnaturą VIII.47 na papierze x. | Fi.Cp 103 |
| 30 PLN | |
10753 |
1948 całostka z sygnaturą VIII.47 na papierze y z usterką - uszkodzona ramka znaku opłaty. | Fi.Cp 103 |
| 50 PLN | |
10754 |
1948 całostka ilustrowana, na odwrocie pozostałości po dwóch podlepkach. | Fi.Cp 105 |
| 75 PLN | |
10755 |
1948 całostka wydania obiegowego. | Fi.Cp 108 |
| 25 PLN | |
10756 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp 122 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
10757 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp 119I |
| 20 PLN | |
10758 |
1949 całostak wydania prowizorycznego z nadrukiem typ 7 i sygnaturą VIII 47. | Fi.Cp 119I |
| 20 PLN | |
10759 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z hasłem 16a i sygnaturą VIII 48. | Fi.Cp 119II |
| 30 PLN | |
10760 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp 115 |
| 30 PLN | |
10761 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp 116 |
| 30 PLN | |
10762 |
| 30 PLN | |
10763 |
1949 całostka wydania prowizorycznego, ilustracja w kolorze niebieskim. | Fi.Cp 117 |
| 25 PLN | |
10764 |
1949 całostka wydania prowizorycznego, ilustracja w kolorze oliwkowym. | Fi.Cp 117 |
| 25 PLN | |
10765 |
1949 całostlka wydania prowizorycznego, ilustracja w kolorze zielonym. | Fi.Cp 117 |
| 25 PLN | |
10766 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem typ 7 isygnaturą VIII 48. | Fi.Cp 119I |
| 20 PLN | |
10767 |
1949 całostka z hasłem 14, sygnaturą XII.49 i nadrukiem groszy. | Fi.Cp 109 II |
| 52 PLN SPRZEDANY | |
10768 |
1949 Wydanie prowizoryczne, zestaw 3 kart 101 z nadrukami typu 3, ilustracje w kolorach: niebieskim, zielonym, oliwkowym, czyste. | Fi.Cp117 |
| 120 PLN | |
10769 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp 110 IAb |
| 50 PLN | |