Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
10810 |
1949 całostka z sygnaturą II.49. | Fi.Cp 109I |
| 25 PLN | |
10811 |
1949 całostka z sygnaturą II.50. | Fi.Cp 109I |
| 20 PLN | |
10812 |
1949 całostka z hasłem 15 z sygnaturą VI.49. | Fi.Cp 109II |
| 15 PLN | |
10813 |
1949 całostka z hasłem 14 i sygnaturą VI.49. | Fi.Cp 109II |
| 15 PLN | |
10814 |
1949 całostka z hasłem 14 i sygnaturą XII.49. | Fi.Cp 109II |
| 15 PLN | |
10815 |
1950 całosttka wydania obiegowego. | Fi.Cp 123 |
| 20 PLN | |
10816 |
1950 próbna odbitka nadruku nowej wartości i hasła propagandowego na kartonowej przekładce, bardzo rzadkie, gwarancja. | Fi.Cp 119 |
| 800 PLN | |
10817 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 24, plama w prawym dolnym rogu, gwarancja. | Fi.Cp 121 I |
| 150 PLN | |
10818 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja. | Fi.Cp 121 I |
| 150 PLN | |
10819 |
1950 cacłostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja. | Fi.Cp 121 I |
| 150 PLN | |
10820 |
| 150 PLN | |
10821 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 21, gwarancja. | Fi.Cp 109 II |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
10822 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 15, gwarancja. | Fi.Cp 109 II |
| 150 PLN | |
10823 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 22, gwarancja. | Fi.Cp 119 II |
| 80 PLN | |
10824 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 23a, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
10825 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 9, gwarancja. | Fi.Cp 109 II |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
10826 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 11, gwarancja. | Fi.Cp 109 II |
| 50 PLN | |
10827 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 11, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN | |
10828 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 12, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 150 PLN | |
10829 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 5, gwarancja. | Fi.Cp 109 II |
| 50 PLN | |
10830 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 8, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN | |
10831 |
| 50 PLN | |
10832 |
1950 całostka z hasłem 18a i sygnaturą VI.50. | Fi.Cp 124 |
| 20 PLN | |
10833 |
1950 całostka z hasłem 18a i sygnaturą VI.50 i usterką - uszkodzona litera t w słowie fundament. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN | |
10834 |
1950 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VI.50. | Fi.Cp 124 |
| 20 PLN | |
10835 |
1950 całostka z hasłem 20a i sygnaturą VI.50, nieznaczne plamy po zamoczeniu narożników. | Fi.Cp 124 |
| 20 PLN | |
10836 |
1950 całostka z hasłem 21a i sygnaturą VI.50. | Fi.Cp 124 |
| 20 PLN | |
10837 |
1950 całostka z hasłem 21a i sygnaturą VI.50 wadliwie cięta z usterką - kropka nad T w KARTKA. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN | |
10838 |
1950 "groszy" typ 23A, mieszana frankatura, karta z hasłem propagandowym 21a, dofrankowana znaczkiem w nowej walucie skasowana okolicznościowo 18.XI. | Fi.Cp124 |
| 35 PLN | |
10839 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży. | Fi.Cp 126 |
| 10 PLN | |
10840 |
1951 7 rocznica powstania Polski Ludowej. | Fi.Cp 129 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
10841 |
1951 całostka z wadliwym przesuniętym cięciem, lekko załamany jeden róg. | Fi.Cp 130 |
| 50 PLN | |
10842 |
1951 całostka wydania obiegowego. | Fi.Cp 130 |
| 10 PLN | |
10843 |
1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VI.50. | Fi.Cp 125 |
| 15 PLN | |
10844 |
1951 całostka z hasłem 22 i sygnaturą VI.50 i usterką - uszkodzone l w słowie polskiego. | Fi.Cp 125 |
| 60 PLN | |
10845 |
1951 całostka z hasłem 18b i sygnaturą XI.51.. | Fi.Cp 125 |
| 25 PLN | |
10846 |
1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą XI.51, zagięty róg. | Fi.Cp 125 |
| 25 PLN | |
10847 |
1951 całostka z hasłem 20b i sygnaturą XI.51 i usterką - uszkodzona litera k w słowie pocisk. | Fi.Cp 125 |
| 25 PLN | |
10848 |
1951 całostka z hasłem 21b i sygnaturą XI.51. | Fi.Cp 125 |
| 25 PLN | |
10849 |
1951 całostka z hasłem 20b i sygnaturą XI.51 i z usterką - uszkodzone litery az w słowie podżegaczom, gwarancja. | Fi.Cp 125 |
| 60 PLN | |