Aukcja zakończy się 02.12.2024

Aktualna aukcja Generalne Gubernatorstwo

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
73551

1944 widoki, znaczek za 40 gr. nie wprowadzony do obiegu na podlepce.

Fi.III
800 PLN
Licytuj
73552

Fi.IP1
6 000 PLN
Licytuj
73553

1944 list urzędowy z Kalwarii Zebrzydowskiej do Krakowa.

Fi.U31
60 PLN
Licytuj
73554

Fi.XII
500 PLN
Licytuj
73555

1944 kartka z Zakopanego do Krakowa, stempel okolicznościowy Zakopanego.

Fi.XV
300 PLN
Licytuj
73556

1944 "Zakopane Wintersportplatz Luftkurort" rzadki stempel okolicznościowy bardzo ładnie odbity 30.11 na karcie pocztowej wysłanej do Brwinowa (Fi.450.-); dobry stan zachowania.

Fi.XV, Cp.10
300 PLN
Licytuj
73557

1944 kartka z Zakopanego do Podkowy Leśnej, rzadki kasownik okolicznościowy Zakopanego.

Fi.XV, Cp10
350 PLN
Licytuj
73558

1944 KORESPONDENCJA PRZYCHODZĄCA DO POLSKI, "Jugend aufs Meer!" (młodzież na morze!), efektowny kasownik propagandowy na widokówce wysłanej 23.2 z Królewca do Częstochowy; bardzo dobry stan zachowania; temat - OKRĘTY.

Mi.785
150 PLN
Licytuj
73559

1944 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji pocztowej Łososina Górna, trzywierszowy stempelek w ramce "Lososina Gorna / über Limanowa / (Distr Krakau)", całość doręczono przez zwierzchni urząd w Limanowej.

25 PLN
Licytuj
73560

1944 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji pocztowej Ujanowice, trzywierszowy stempelek w ramce "Ujanowice/ über Limanowa / (Distr Krakau)", całość doręczono przez zwierzchni urząd w Limanowej.

30 PLN
Licytuj
73561

1944 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji pocztowej Klęczany, trzywierszowy stempelek w ramce "Kleczany / über Neu-Sandez / (Distr Krakau)", całość doręczono przez zwierzchni urząd w Nowym Sączu.

30 PLN
Licytuj
73562

1944 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji pocztowej Kamienica, trzywierszowy stempelek w ramce "Kamienica / über Neu-Sandez / (Distr Krakau)", całość doręczono przez zwierzchni urząd w Nowym Sączu.

30 PLN
Licytuj
73563

1944 znaczek premiowy (revenue) - Prämienmarke EISEN-ŻELAZO - o wartości 2 punktów, w kolorze karminowym, umożliwiający nabycie wyrobów żelaznych, na odwrocie stempelek "Landwirtschaftlichen KREISHANDELGENOSSENS mit Antelihaftplicht in Sochaczew"; dobry stan zachowania.

50 PLN
Licytuj
73564

1944 znaczek premiowy (revenue) - Prämienmarke EISEN-ŻELAZO - o wartości 10 punktów, w kolorze brązowym, umożliwiający nabycie wyrobów żelaznych, na odwrocie stempelek "LANDWIRTSCHAFTLICHEN KREISHANDELGENOSSENS POWIATOWA SPÓŁDZIELNIA ROLNICZO-HANDLOWA Sochaczew"; dobry stan zachowania.

120 PLN
Licytuj
73565

1944 znaczek premiowy (revenue) - Prämienmarke EISEN-ŻELAZO - o wartości 20 punktów, w kolorze fioletowym, umożliwiający nabycie wyrobów żelaznych, na odwrocie stempelek "Landwirtschaftlichen KREISHANDELGENOSSENS mit Antelihaftplicht in Sochaczew"; słabszy stan zachowania (przebarwienia).

130 PLN
Licytuj