Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 118. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
24495

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa Poczta Główna, wysłana 25.XI z Warszawy do Słomnik; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp76
40 PLN
24496

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 18 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp76, 296
40 PLN
24497

Fi.Cp77
300 PLN
24498

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa.

Fi.Cp77
160 PLN
24499

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 22 z obiegu pocztowego z Wilna do Luksemburga.

Fi.Cp77
300 PLN
24500

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 8.

Fi.Cp77
200 PLN
24501

Fi.Ck10
50 PLN
24502

1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 4.

Fi.Cp78
20 PLN
24503

1938 prezydent Ignacy Mościcki, kartka z sygnaturą X-1937, napis KARTKA POCZTOWA długości 55,5 mm i hasłem propagandowym 4.

Fi.Cp78I1
20 PLN
24504

1938 prezydent Ignacy Mościcki, kartka z sygnaturą VI-1938, napis KARTKA POCZTOWA długości 53 mm i hasłem propagandowym 3.

Fi.Cp78II2
20 PLN
24505

1938 prezydent Ignacy Mościcki, kartka z sygnaturą VI-1939, napis KARTKA POCZTOWA długości 53 mm i hasłem propagandowym 5.

Fi.Cp78III2
20 PLN
24506

1938 prezydent Ignacy Mościcki, kartka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą I-1938.

Fi.Cp79
30 PLN
24507

1938 prezydent Ignacy Mościcki, kartka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą VI-1938.

Fi.Cp79
30 PLN
24508

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp80
50 PLN
24509

Fi.Cp80
15 PLN
24510

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym 13,

Fi.Cp81
30 PLN
24511

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym 12.

Fi.Cp81
40 PLN
24512

1938 kartka (część na odpowiedź) z Ostrowa Wielkopolskiego do Warszawy, hasło propagandowe 16, gwarancja Petriuk.

Fi.Cp82B
25 PLN
24513

Fi.Cp83
50 PLN
24514

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 4 - Piotr Skarga, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
24515

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 27 - Marcin Leopolita, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
24516

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 12 - Cyprian Norwid, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
24517

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
24518

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32 - Piotr Michałowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
24519

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp86
35 PLN
24520

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 43 - Gotyk PELPLIN; doskonały dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
24521

Fi.Cp86
50 PLN
24522

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
24523

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 41 w dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
24524

Fi.Cp86
50 PLN
24525

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 49.

Fi.Cp86
60 PLN
24526

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46.

Fi.Cp86
60 PLN
24527

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 60.

Fi.Cp86
60 PLN
24528

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 48.

Fi.Cp86
60 PLN
24529

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15.

Fi.Cp86
60 PLN
24530

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp86
60 PLN
24531

Fi.Cp86
60 PLN
24532

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 52.

Fi.Cp86
60 PLN
24533

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 41.

Fi.Cp86
60 PLN
24534

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 42.

Fi.Cp86
60 PLN