Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 118. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
24455

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
24456

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia.

Fi.Cp68
100 PLN
24457

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów.

Fi.Cp68
100 PLN
24458

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
24459

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
24460

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27 - Hel.

Fi.Cp68
100 PLN
24461

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 29 - Grodno.

Fi.Cp68
100 PLN
24462

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
24463

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 25 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
40 PLN
24464

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 3 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
50 PLN
24465

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 7 z obiegu pocztowego Podobowice.

Fi.Cp68
40 PLN
24466

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 16 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
40 PLN
24467

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
40 PLN
24468

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 25 z obiegu pocztowego z Mielnicy.

Fi.Cp68
40 PLN
24469

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
40 PLN
24470

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 28 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
40 PLN
24471

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 32 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
30 PLN
24472

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 31 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
40 PLN
24473

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia Poczta Głóna, wysłana 22.I.36 z Warszawy do miejscowości Przybysławice poczta Miechów-Charsznice; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp68
40 PLN
24474

1935 M/S Piłsudski, kartka z podwójny odwróconym drukiem znaku opłaty i napisów, unikalne, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp68
2 250 PLN
24475

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 3 obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
30 PLN
24476

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa Gmach Centrali Telegrafu i Telefonu, wysłana 4.III.36 z miejscowości Zator do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp68
40 PLN
24477

1936 kartka z Radogoszczy do Wiednia, sygnatura IX-1934.

Fi.Cp67
40 PLN
24478

1936 kartka na odpowiedź z sygnaturą I-1936 wysłana z Wąchocka do Kielc.

Fi.Cp71B
40 PLN
24479

1936 kartka z sygnaturą XI-1936 z Warszawy do Wiednia.

Fi.Cp75
40 PLN
24480

1937 koperta lotnicza.

Fi.Ck9
30 PLN
24481

Fi.Ck9
40 PLN
24482

1937 kartka z opłaconą odpowiedzią z rzadką sygnaturą I-1937 wyałana z Radomia do Warszawy.

Fi.Cp71A
50 PLN
24483

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka na odpowiedź z sygnaturą Z-1937 i hasłem propagandowym 10 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp73
50 PLN
24484

1937 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1937 z hasłem propagandowym O.

Fi.Cp74
80 PLN
24485

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z opłaconą odpowiedziąz sygnaturą VI-1938.

Fi.Cp74
150 PLN
24486

1937 Lwów - Uniwersytet, karta podwójna - część na odpowiedź, rzadka sygnatura VI-1938 , hasło propagandowe O - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE" (Fi.40.-).

Fi.Cp74B
25 PLN
24487

1937 całostka - część na odpowiedź wysłana z Łodzi do Warszawy.

Fi.Cp74B
40 PLN
24488

1937 całostka cześć na odpowiedź wysłana z Nowego Sącza do Nowego targu.

Fi.Cp74B
40 PLN
24489

Fi.Cp76
120 PLN
24490

Fi.Cp76
120 PLN
24491

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 27 - Hel Port.

Fi.Cp76
120 PLN
24492

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia.

Fi.Cp76
105 PLN
24493

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 32.

Fi.Cp76
105 PLN
24494

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 32, złamany narożnik.

Fi.Cp76
50 PLN