Aukcja zakończy się 08.07.2024

Aukcja 117. PRL 1952-1989

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
9754

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet kombinacji parek i trójek.

Fi.2951-2
Mi.3099-100
20 PLN
9755

Fi.2951-2 B1, Ark.2951-2 II i III
Mi.3099-100
150 PLN
9756

1987 wizyta Jana Pawła II w Polsce, arkusz sprzedażny, w tym znaczek z błędem uszkodzona litera k w wyrazie Polska".

Fi.2951-2 ark.(2952B1)
Mi.3099-100
30 PLN
9757

Fi.2952 B1
Mi.3100
20 PLN
9758

1987 odnowa zabytków Krakowa, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2955 ark.
Mi.3103
50 PLN
9759

1987 100. rocznica stworzenia języka esperanto, arkusz sprzedażny.

Fi.2956 ark.
Mi.3104
50 PLN
9760

1987 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna "Poznań '87", arkusz sprzedażny.

Fi.2957 ark.
Mi.3105
50 PLN
9761

1987 Międzynarodowy Kongres Pszczelarski "Apimondia '87" w Warszawie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2958-63 ark.
Mi.3106-11
200 PLN
9762

1987 Wojna Obronna 1939 r. (IV), bitwa pod Mokrą - znaczek za 10 zł ze zdwojoną barwą czerwoną; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.2965 MK
Mi.3113
300 PLN
9763

1987 Wojna Obronna 1939 roku, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2965-7 ark.
Mi.313-5
200 PLN
9764

Fi.2965B1
Mi.3113
10 PLN
9765

Fi.2967B1
Mi.3115
30 PLN
9766

1987 Wojna obronna 1939, znaczek z błędem na poz.21 "uszkodzona litera I w WRÓBLEWSKI", gwarancja i oznaczenie.

Fi.2967B1
Mi.3115
30 PLN
9767

1987 300. rocznica śmierci Jana Heweliusza, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2968-9 ark.
Mi.3116-7
100 PLN
9768

1987 sportowe sukcesy Polaków, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2970-3 ark.
Mi.3118-21
200 PLN
9769

1987 Światowy Dzień Poczty, arkusz sprzedażny.

Fi.2975 ark.
Mi.3123
50 PLN
9770

1987 Stanisław Więckowski, arkusz sprzedażny złożonych w połowie.

Fi.2976 ark.
Mi.3124
50 PLN
9771

1987 baśnie Andersena, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2977-82 ark.
Mi.3125-30
200 PLN
9772

Fi.2981 B2
Mi.3129
40 PLN
9773

1987 poczet królów i książąt polskich, znaczek z przywieszką i pustopolem.

Fi.2983
Mi.3131
15 PLN
9774

Fi.2983
Mi.3131
15 PLN
9775

Fi.2983
Mi.3131
15 PLN
9776

Fi.2983 MK1
Mi.3131
300 PLN
9777

Fi.2983 MK2
Mi.3131
300 PLN
9778

1987 Poczet królów i książąt polskich (II) - Bolesław Chrobry znaczki z przywieszkami i pustopolami: z lewej i prawej strony, znaczek między przywieszkami i przywieszka między znaczkami (Fi.60.-).

Fi.2983 Pw
Mi.3131
50 PLN
9779

1987 poczet królów i książąt polskich, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2983-4 ark.
Mi.3131-2
200 PLN
9780

1987 Nowy Rok, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2985 ark.
Mi.3133
50 PLN
9781

1987 "XXII MIĘDZYNARODOW WYSTAWA PSÓW RASOWYCH" Poznań 2, karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 18.X; temat - PIES.

Fi. Cp963
10 PLN
9782

1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim, blok na kopercie, skasowany okolicznościowo 08.06.87 w Warszawie.

Fi.bl.88
Mi.Bl.102
300 PLN
9783

1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w warszawie, blok.

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
90 PLN
9784

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
110 PLN
9785

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
90 PLN
9786

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
100 PLN
9787

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
120 PLN
9788

1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok stemplowany.

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
120 PLN
9789

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
100 PLN
9790

1987 spotkanie Jana Pawła II z gen. Jaruzelskim na zamku w Warszawie, blok skasowany 6.07.87 datownikiem w Białymstoku, pełna oryginalna guma; bloki kasowane są o wiele rzadsze od czystych; bardzo dobry stan zachowania (Fi.200.-).

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102
240 PLN
9791

1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim, blok idealnie skasowany 1987 06 08 stemplem okolicznościowym w Warszawie, pełna oryginalna guma, doskonały stan zachowania.

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102
400 PLN
9792

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102
300 PLN
9793

1987 FDC - blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie ze stemplem pierwszego dnia obiegu bloku z 5.6.87, katalog Fischera nawet nie odnotowuje prawdziwej FDC, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen. Jaruzelskim na Zamku; oryginalnych kopert ostemplowanych 5 czerwca 1987 istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk!

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102
800 PLN