Aukcja zakończy się 08.07.2024

Aukcja 117. PRL 1952-1989

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
9714

1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.

25 PLN
9715

25 PLN
9716

25 PLN
9717

1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności.

30 PLN
9718

20 PLN
9719

30 PLN
9720

1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności Walczącej.

25 PLN
9721

30 PLN
9722

30 PLN
9723

25 PLN
9724

65 PLN
9725

1985 seria wydawnictwa poczty podziemnej Solidarności.

25 PLN
9726

1985 koperta podziemnej poczty Solidarności.

15 PLN
9727

1985 kartka poziemnej poczty Solidarności z Krakowa z okazji protestu głodowego.

35 PLN
9728

1986 rocznik kopert FDC (bez bl.: 128-9(84-5), 130(86), 131(87); Fi.66.-).

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
30 PLN
9729

1986 rocznik znaczków czystych (Fi.78,40).

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
45 PLN
9730

1986 150. rocznica warszawskiej straży pożarnej, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2878 ark.
Mi.3026
50 PLN
9731

1986 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Meksyku, arkusz sprzedażny.

Fi.2880 ark.
Mi.3028
45 PLN
9732

Fi.2881-4 ark.
Mi.3029-32
200 PLN
9733

1986 Polska żegluga bałtycka - promy, seria z pustopolami u dołu (Fi.48.-).

Fi.2881-84
Mi.3029-32
40 PLN
9734

1986 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Stockholmioa 86", arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2900 ark.
Mi.3048
50 PLN
9735

1986 legendy polskie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2904-9 ark.
Mi.3052-7
150 PLN
9736

Fi.2904-9 ark.
Mi.3052-7
250 PLN
9737

1986 100. rocznica urodzin Tadeusza Kotarbińskiego, arkusz sprzedażny.

Fi.2911 ark.
Mi.3059
50 PLN
9738

1986 polskie budownictwo drewniane, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2912-7 ark.
Mi.3060-5
350 PLN
9739

Fi.2918MK
Mi.3066
75 PLN
9740

Fi.2921-6 ark.
Mi.3069-74
200 PLN
9741

1986 Polska żegluga bałtycka - promy, blok za 40+15 zł na znaczku za 25 zł błąd "zdwojenie napisu ROGALIN", bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.bl.129 (85) B1
Mi.Bl.99
40 PLN
9742

120 PLN
9743

1986 koperta okolicznościowa 15. rocznicy podniesienia bandery na ORP Kopernik.

20 PLN
9744

1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H. Arctowskiego, kompletna seria 6 wartości w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2928-33 ark.
Mi.3076-81
270 PLN
9745

1987 rocznik kopert FDC (bez bl.132(88); Fi.69.-).

Fi.2928-85
Mi.3076-3133
55 PLN
9746

Fi.2928-85
Mi.3076-3133
170 PLN
9747

1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H.Arctowskiego, 10 zł petrel - arkusz sprzedażny, z błędem na poz.9 "plamka na zakończeniu dolnego (prawego) skrzydła"; bardzo dobry stan zachowania; znaczek z błędem gwarancja.

Fi.2930 B
Mi.3078
60 PLN
9748

1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H.Arctowskiego, 10 zł pingwiny - arkusz sprzedażny, z błędem na poz.9 "biała plama na kadłubie jachtu"; bardzo dobry stan zachowania; znaczek z błędem gwarancja.

Fi.2931 B
Mi.3079
60 PLN
9749

1987 150. rocznica urodzin Artura Grottgera, znaczek z pustopolem u dołu.

Fi.2940
Mi.3088
20 PLN
9750

1987 150. rocznica urodzin Artura Grottgera, arkusz sprzedażny złożony w połowie z pustopolami na dolnym marginesie.

Fi.2940 ark.
Mi.3088
100 PLN
9751

1987 II Kongres PRON, arkusz sprzedażny.

Fi.2943 ark.
Mi.3091
70 PLN
9752

1987 dawne polskie samochody i motocykle, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2944-9 ark.
Mi.3092-7
300 PLN
9753

1987 zamek królewski w Warszawie, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2950 ark.
Mi.3098
60 PLN