Aukcja zakończy się 08.07.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 117. PRL 1952-1989

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
8914

1964 karnet - "600-LECIE UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO", na znaczku z królem Kazimierzem Wielkim podwójne moletowanie liter "AZ" w "KAZIMIERZ".

Fi.1337-41, 1337 B1
Mi.1485-89
40 PLN
8915

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, znaczek z błędem w postaci podwójnego moletowania liter AZ w KAZIMIERZ, gwarancja i oznaczenie.

Fi.1337B1
Mi.1485
35 PLN
8916

1964 ptaki wodne, seria w arkuszach sprzedażnych zagiętych w połowie.

Fi.1342-50 ark.
Mi.1490-8
800 PLN
8917

1964 ptaki wodne, makulaturowa parka z rozmazanym drukiem lewej strony znaczków (z klejem), gwarancja Wiatrowski.

Fi.1342MK
Mi.1490
200 PLN
8918

1964 Ptaki wodne, znaczek bez druku barwy niebieskiej, gwarancja i opis Walisch.

Fi.1343MK
Mi.1491F
800 PLN
SPRZEDANY
8919

1964 ptaki wodne, znaczek makulaturowy z pionową dużą usterką druku wyglądającą na złamanie znaczka ale znaczek jest OK, a jest to zniekształcenie powstałe w czasie druku.

Fi.1344MK
Mi.1492
120 PLN
8920

1964 IV Zjazd PZPR, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.1351-4 ark.
Mi.1499-502
371 PLN
SPRZEDANY
8921

1964 IV zjazd PZPR, znaczek bez druku barwy czarnej, gwarancja Walocha.

Fi.1351MK1
Mi.1499F
800 PLN
8922

1964 20-lecie PRL, znaczek z lekko ukośnym drukiem barwy czarnej widocznym na opadającym napisie "CEMENTOWNIA W CHEŁMIE", gwarancja. Ciekawy błąd druku.

Fi.1364MK
Mi.1509
20 PLN
SPRZEDANY
8923

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 ""kokardka" za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 B1, B2, B5
Mi.1513
120 PLN
8924

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 B1, B5, B
Mi.1513
120 PLN
8925

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz sprzedażny.

Fi.1365 ark.
Mi.1513
50 PLN
8926

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 ark. (1365 B1, B2, B5)
Mi.1513
60 PLN
8927

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, dolny lewy znaczek z błędem "przerwane O w POWSTANIE", gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.1365B5
20 PLN
8928

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365s
Mi.1513 
20 PLN
8929

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365t
Mi.1513 
18 PLN
SPRZEDANY
8930

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, znaczek bez druku barwy czerwonej, gwarancja i opis Walisch.

Fi.1368MK1
Mi.1516
750 PLN
8931

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1375 B1
Mi.1513 
10 PLN
8932

1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, arkusz sprzedażny zagięty w połowie.

Fi.1378 ark.
Mi.1526
50 PLN
8933

1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny.

Fi.1379 ark.
Mi.1529
50 PLN
8934

1964 III Kongres ZBoWiD, arkusz sprzedażny.

Fi.1380 ark.
Mi.1527
45 PLN
SPRZEDANY
8935

1964 100. rocznica Pierwszej Międzynarodówki, arkusz sprzedażny zagięty przez dwie perforacje.

Fi.1381 ark.
Mi.1529
50 PLN
8936

1964 FDC "Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I)", seria znaczków z przywieszkami.

Fi.1384-88Pw
Mi.1533-37Zf
30 PLN
8937

1964 walka i męczeństwo Narodu Polskiego, przywieszka z podwójnym moletowaniem litery W w słowie WALKA.

Fi.1387+Pw2B1
Mi.1536
10 PLN
8938

1964 walka i męczeństwo Narodu Polskiego, znaczek z podwójnym moletowaniem W na przywieszce, gwarancja i opis Walocha.

Fi.1387+Pw2B1
25 PLN
8939

1964 kwiaty ogrodowe, seria w arkuszach sprzedażnych w bardzo dobrym stanie.

Fi.1392-403 ark.
Mi.1541-52
600 PLN
8940

1964 badanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych zagiętych na dolnym rzędzie.

Fi.1404-11 ark.
Mi.1553-60
500 PLN
8941

1964 badanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych wzdłuż ostatniego rzędu.

Fi.1404-11 ark.
Mi.1553-60
650 PLN
8942

1964 zeszycik znaczkowy, nieopisana kombinacja znaczków 10x1338 i 10x1340.

Fi.ZzL5
400 PLN
SPRZEDANY
8943

1964 zeszycik znaczkowy.

Fi.ZzL5d
400 PLN
8944

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
8945

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
35 PLN
8946

1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, stemplowany blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
40 PLN
8947

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
8948

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
8949

1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok stemplowany.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
40 PLN
8950

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Fi.130.-).

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
90 PLN
8951

1964 Igrzyska Olimpijskie w Insbrucku, blok kasowany (Fi.80.-)

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
60 PLN
8952

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok, dodatkowo znaczki 1 i 4 napisami w kolorze szaroczarnym, a znaczki 2 i 3 czarnym, co potwierdza, że były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
70 PLN
8953

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 (30) B
Mi.Bl.31
80 PLN