Aukcja zakończy się 08.07.2024

Aukcja 116. Polska międzywojenna 1919-1939

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
49862

1933 list z Mszany Dolnej do Zakopanego, nie podjęty przez adresata i odesłany ambulansem pocztowym na trasie Zakopane - Kraków nr 39, stempel z wyróżnikiem a.

Fi.242, 254
50 PLN
49863

1933 miejscowy list polecony z Warszawy 21.X.33.

Fi.242, 258
Mi.272, 279
46 PLN
49864

Fi.242, 259
600 PLN
49865

1933 znaczek z dziurkowaniem firmowym "N & Cº" skasowany 19.07.33 w Bielsku.

Fi.248
60 PLN
49866

Fi.251, 252
100 PLN
49867

1933 małe doniczki, firmowy list polecony z Rzeszowa do Krakowa, ładna frankatura wielokrotna znaczka za 10 gr.

Fi.252
Mi.273
80 PLN
49868

1933 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Cieszyn - Bielsko nr 341, widokówka z Cieszyna.

Fi.254
60 PLN
49869

1933 list polecony z Katowic do Warszawy.

Fi.256
10 PLN
49870

1933 700-lecie Torunia, czworoblok.

Fi.258
Mi.279
1 200 PLN
49871

1933 700-lecie Torunia, narożny czworoblok.

Fi.258
Mi.279
1 600 PLN
49872

1933 700-lecie Torunia, rzadka próba znaczka za 60 gr. na żółtawym prążkowanym poziomo papierze i z pełną oryginalną gumą, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.258 P4
Mi.279
3 600 PLN
49873

1933 700-lecie Torunia, znaczek z obiegu pocztowego z rzadkim znakiem wodnym Zn.W.II.D, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.258D
Mi.279Y
120 PLN
49874

1933 700-lecie Torunia, marginesowy znaczek za 60 gr. z bardzo rzadkim położeniem znaku wodnego W.II.D., czysty (Fi.2000.-), na marginesie swietnie widoczny znak wodny, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.258D
Mi.279Y
2 400 PLN
49875

1933 700-lecie Torunia, znaczek za 60 gr. z położeniem znaku wodnego W.II.G., czyste (Fi.450.-), bardzo dobry stan zachowania.

Fi.258G
Mi.279
400 PLN
49876

Fi.258P3
Mi.279
1 500 PLN
49877

1933 F.Żwirko i S.Wigura, czysty znaczek za 30 gr. w czworobloku (Fi.880.-).

Fi.259
Mi.280
700 PLN
49878

1933 F.Żwirko i S.Wigura, znaczek czysty (Fi.220.-).

Fi.259
Mi.280
170 PLN
49879

1933 zwycięzcy Challenge'u F.Żwirko i S.Wigura.

Fi.259
Mi.280
180 PLN
49880

1933 zwycięzcy Challenge'u F. Żwirko i S. Wigura, czworoblok.

Fi.259
Mi.280
700 PLN
49881

Fi.259MK
Mi.280
250 PLN
49882

Fi.259P
Mi.280Y
2 400 PLN
49883

1933 zwycięzcy Challenge'u F.Żwirko i S.Wigura, znaczek z rzadkim znakiem wodnym II.P - ustniki w prawo, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.259P
Mi.280Y
2 400 PLN
49884

Fi.260
Mi.281
100 PLN
49885

1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczne, czworoblok.

Fi.260
Mi.281
500 PLN
49886

Fi.260
Mi.281
500 PLN
49887

Fi.260
Mi.281
100 PLN
49888

1933 FDC - II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, znaczek za 60 gr ze znakiem wodnym w położeniu W.II.G - trąbki w górę, na liście poleconym opłaconym zgodnie z taryfą wysłanym 21.V z Torunia do Grodziska Mazowieckiego, znaczki skasowane stemplem okolicznościowym "II WSZECHPOLSKA WYSTAWA FILATELISTYCZNA TORUŃ", okolicznościowy stempelek polecenia, datownik odbiorczy na odwrocie; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania (Myślicki 33 005 + 201).

Fi.260, 254
Mi.281, 275
300 PLN
49889

Fi.260D
Mi.281
140 PLN
49890

1933 Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, znaczek na papierze ze znakiem wodnym II.D, gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.260D
Mi.281
180 PLN
49891

Fi.260D
Mi.281
900 PLN
49892

Fi.260D
Mi.281
240 PLN
49893

Fi.260D
Mi.281Y
175 PLN
49894

Fi.260D
Mi.281Y
200 PLN
49895

Fi.260P1
Mi.281
2 800 PLN
49896

1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza, czworoblok.

Fi.261
Mi.282
380 PLN
49897

1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza, znaczek czysty (Fi.180.-).

Fi.261
Mi.282
140 PLN
49898

1933 400. rocznica Śmierci Wita Stwosza.

Fi.261
Mi.282
120 PLN
49899

1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza.

Fi.261
Mi.282
140 PLN
49900

Fi.261
Mi.282
500 PLN
49901

1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza, narożny czworoblok.

Fi.261
Mi.282
600 PLN