Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 116. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
57658

1947 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 9.

Fi.Cp107
80 PLN
57659

Fi.Cc9a
200 PLN
57660

1948 międzynarodowy kupon na odpowiedź użyty w Łodzi.

Fi.Cc10a
70 PLN
57661

1948 międzynarodowy kupon na odpowiedź czysty.

Fi.Cc11a
40 PLN
57662

1948 całostka z sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp103
20 PLN
57663

1948 kościół w Pniowie, całostka na kartonie kremowoszarym z sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp103
30 PLN
57664

1948 kościół w Pniowie, trzy całostki z sygnaturami VIII.47 na różnych odmianach kartonu.

Fi.Cp103
120 PLN
57665

1948 zamek w Będzinie, całostka z sygnaturą VII.47.

Fi.Cp104
40 PLN
57666

1948 zamek w Będzinie, całostki na kartonie szarobiałym kremowoszarym.

Fi.Cp104
80 PLN
57667

1948 zamek w Lanckoronie, całostka ilustrowana.

Fi.Cp105
140 PLN
57668

1948 zamek w Lanckronie, całostka ilustrowana.

Fi.Cp105
140 PLN
57669

1948 trzy walczące orły, 22 kartki z kompletem ilustracji, dobry stan zachowania.

Fi.Cp106 il.1-22
1 600 PLN
57670

1948 całostka z ilustracją wielkanocną nr 17.

Fi.Cp107
40 PLN
57671

1948 Alegoria Wiosny Ludów, karta z ilustracją wielkanocną nr 11 - Kobieta wiejska z dzieckiem niosąca święcone, czysta, dobry stan zachowania.

Fi.Cp107
60 PLN
57672

1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 15 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp107
45 PLN
57673

Fi.Cp108
60 PLN
57674

1948 kościół w Pniowie, całostka na kartonie szarobiałym z sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp[103
30 PLN
57675

1949 list z Zamościa do Łodzi.

Fi.Ck11
60 PLN
57676

Fi.Cp109I
15 PLN
57677

Fi.Cp109I
15 PLN
57678

Fi.Cp109I
15 PLN
57679

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą II.49.

Fi.Cp109I
20 PLN
57680

Fi.Cp109II
15 PLN
57681

1949 Bolesław Bierut, MAKULATURA ZDWOJONY DRUK - szczególnie wyraźnie widoczny w lewej części karty, napis propagandowy 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w doskonałym stanie zachowania.

Fi.Cp109II
400 PLN
57682

Fi.Cp110I
55 PLN
57683

Fi.Cp110I
55 PLN
57684

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego z ilustracją nr 12.

Fi.Cp110IAa
100 PLN
57685

Fi.Cp110IAb
60 PLN
57686

Fi.Cp110IAb
200 PLN
57687

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego, odstęp pomiędzy 1 i 0 1,5 mm, ilustracja nr 1 i nadruk groszy typ 23.

Fi.Cp110IAc
350 PLN
57688

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego z ilustracją nr 19.

Fi.Cp110IBb
100 PLN
57689

Fi.Cp110II
65 PLN
57690

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu łódzkiego z ilustracją nr 4.

Fi.Cp110IIa
100 PLN
57691

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2.

Fi.Cp111
60 PLN
57692

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z przesuniętym nadrukiem typ 2.

Fi.Cp111
70 PLN
57693

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95AIIz.

Fi.Cp111
65 PLN
57694

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95AIx.

Fi.Cp111
65 PLN
57695

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95AIIx.

Fi.Cp111
65 PLN
57696

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95AIIy.

Fi.Cp111
65 PLN
57697

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95BIx.

Fi.Cp111
65 PLN