Aukcja zakończy się 08.07.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 116. Całostki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
57778

1951 groszy, list z Wisły do Słupska, koperta ze stemplem groszy typ 26 w barwie fioletowej.

Fi.Ck12
35 PLN
SPRZEDANY
57779

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych) z sygnaturami XI.51 - dopłata 200%, na karcie Cp128 na odwrocie dwa delikatne ślady po podlepkach (Fi. 276,-).

Fi.Cp125-30
220 PLN
57780

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta ostemplowana okolicznościowo 21.III w pierwszym dniu obiegu (Myślicki 51 009).

Fi.Cp126
20 PLN
57781

1951 kartka z życzeniami z okazji 1-go Maja.

Fi.Cp127
10 PLN
57782

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
20 PLN
57783

1951 całostka z hasłem propagandowym banku PKO z usterką "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ".

Fi.Cp130s
40 PLN
57784

1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe H.

Fi.Ck14ya
35 PLN
57785

1952 wycofana koperta ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty i nadrukowaniu stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr.", gwarancja Pelczar.

Fi.Ck15Ib
120 PLN
57786

1952 wycofana koperta ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty i nadrukowaniu stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr.", gwarancja Pelczar.

Fi.Ck15Ib
130 PLN
SPRZEDANY
57787

1952 wycofana koperta ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty i nadrukowaniu stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr.", nie dobita końcowa część nadruku, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck15Ib
150 PLN
57788

1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", klapa ostro zakończona, hasło propagandowe H; wysłana 13.-8.56 z miejscowości Suchacz do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck14I
80 PLN
57789

1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 6 "CENA 75. GR" z obiegu pocztowego z Leszna.

Fi.Ck14III
80 PLN
57790

1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe G; dobry stan zachowania (na odwrocie prawie niewidoczne ślady podlepek).

Fi.Ck16I
80 PLN
57791

1953 koperty z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi; bardzo dobry stan zachowania (Fi.612.-).

Fi.Ck16I
500 PLN
SPRZEDANY
57792

1953 koperty "Elektrownia w Jaworznie" 60+20 gr, napis "CENA 95 GR" antykwą, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, zakończenia klap ostre, czyste; bardzo dobry stan zachowania (Fi.360.-).

Fi.Ck18a
300 PLN
SPRZEDANY
57793

1953 Nowa Huta, całostka z sygnaturą II.53 z hasłem propagandowym 21c.

Fi.Cp135
10 PLN
57794

1953 całostka okolicznościowa z Mikołajem Kopernikiem.

Fi.Cp137
40 PLN
57795

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe E, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck14Ixa
30 PLN
SPRZEDANY
57796

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe H, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck14Iya
30 PLN
57797

1954 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą VII-1955.

Fi.Ck19
60 PLN
SPRZEDANY
57798

1954 koperty lotnicze z sygnaturą VI-1954, dwie odmiany papieru.

Fi.Ck19
50 PLN
57799

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", fioletowy stempelek typu 19 (PZŁ Warszawa) na części karty na odpowiedź z sygnaturą IX-52 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 7.8.55 z Ustki do miejscowości Lubogoszcz; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp132B
50 PLN
57800

1955 kartka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą III.52 z nadrukiem nowej wartości typ 19 wysłana z Warszawy z kasownikiem okolicznościowym Wyścigu Pokoju.

Fi.Cp132
20 PLN
57801

1955 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą XII.55.

Fi.Cp138
20 PLN
57802

1956 koperta z sygnaturą III 57 z obiegu pocztowego.

Fi.Ck20
40 PLN
57803

1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Katowic, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp125
180 PLN
57804

1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Bydgoszczy, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp131
90 PLN
SPRZEDANY
57805

1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Rzeszowa, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp131
90 PLN
SPRZEDANY
57806

1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z opłaconą odpowiedzią z ręcznym stemplem prowizorycznym z Katowic.

Fi.Cp132
150 PLN
57807

1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Warszawy, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp136
162 PLN
SPRZEDANY
57808

1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Poznania, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp136
90 PLN
SPRZEDANY
57809

1956 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, całostka z dodrukiem i stemplem okolicznościowym wystawy i sesji naukowej w związku z inauguracją obchodów kopernikańskich w Przemyślu z 1971 roku.

Fi.Cp144
25 PLN
57810

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z dodrukiem wystawy i sesji naukowej w związku z inauguracją obchodów kopernikańskich w Przemyślu z 1971 roku.

Fi.Cp144
25 PLN
57811

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp144
25 PLN
57812

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłacona odpowiedzią.

Fi.Cp144
25 PLN
57813

1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura I-1963, czysta, na froncie pionowa, naturalna fałdka papieru.

Fi.Ck21
40 PLN
57814

1957 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą VI-1957.

Fi.Ck21
31 PLN
SPRZEDANY
57815

1957 koperta lotnicza, koperta z sygnaturą X.-1958 z błędem bez linii poziomych przy sygnaturze z obiegu pocztowego.

Fi.Ck21 B1
30 PLN
57816

1957 karty pocztowe czyste, rocznik - 5 sztuk, na odwrocie delikatne przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania (Fi.84.-).

Fi.Cp145-49
80 PLN
57817

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN