Aukcja zakończy się 08.07.2024

Aukcja 116. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
57818

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, całostka z błędem "brak przecinka na Ń w słowie TYDZIEŃ", gwarancja Pelczar.

Fi.Cp149B1
30 PLN
57819

1958 koperta ze znakiem opłaty z Tytusem Chałbińskim.

Fi.Ck25
30 PLN
57820

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
30 PLN
57821

1958 karty pocztowe czyste, rocznik - 12 sztuk (Fi.146.-), na odwrocie niewielkie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania.

Fi.Cp150-61
140 PLN
57822

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta (Fi.22.-).

Fi.Cp154
15 PLN
57823

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart (Fi.68.-).

Fi.Cp155-60
60 PLN
57824

1958 400 lat Poczty Polskiej, karta skasowana okolicznościowo 24.X.

Fi.Cp161
20 PLN
57825

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN
57826

1959 Wyścig Pokoju, całostka bez druku barwy czarnej - brak ceny kartki i sygnatury.

Fi.Cp165MK
500 PLN
57827

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp170
15 PLN
57828

Fi.Cp172
20 PLN
57829

1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart (Fi.24.-).

Fi.Cp173a-b
20 PLN
57830

1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta.

Fi.Cp174
10 PLN
57831

1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta.

Fi.Cp176
10 PLN
57832

1960 zabytkowe budowle miast polskich, kartka z błędem w napisie "ŻÓRAW".

Fi.Cp178a
200 PLN
57833

Fi.Cp179
50 PLN
57834

Fi.Cp179b
80 PLN
57835

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z hasłem propagandowym 42.

Fi.Cp179b
10 PLN
57836

Fi.Cp179b hp 29-44
100 PLN
57837

Fi.Cp180
50 PLN
57838

Fi.Cp180
50 PLN
57839

Fi.Cp181
50 PLN
57840

Fi.Cp181
50 PLN
57841

Fi.Cp181
50 PLN
57842

Fi.Cp182
30 PLN
57843

Fi.Cp182
50 PLN
57844

Fi.Cp182
50 PLN
57845

Fi.Cp183
50 PLN
57846

Fi.Cp183
50 PLN
57847

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.62.

Fi.Cp184
45 PLN
57848

Fi.Cp184
50 PLN
57849

Fi.Cp184
50 PLN
57850

Fi.Cp185
50 PLN
57851

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą II.60.

Fi.Cp185a
10 PLN
57852

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańsk z prawidłowym napisem - "ŻURAW"; bardzo dobry stan zachowania (Fi.292.-).

Fi.Cp188-204
250 PLN
57853

1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z poprawnym napisem "ŻURAW".

Fi.Cp191
80 PLN
57854

1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z błędem "ŻÓRAW".

Fi.Cp191I
480 PLN
57855

1960 zabytkowe budowle polskich miast, całostka z błędem w napisie "ŻÓRAW zamiast ŻURAW".

Fi.Cp191I
400 PLN
57856

1961 koperta z sygnaturą X.60.

Fi.Ck33
10 PLN
57857

Fi.Cp205
440 PLN