Aukcja zakończy się 08.07.2024

Aukcja 116. Polska Ludowa 1944-1952

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
53678

Fi.407nz
Mi.439U
850 PLN
53679

1946 Zabytki architektury - zamek w Będzinie, 5 zł oliwkowoszary (zielonkawoszary) o kontrastowym rysunku i ciemnym tle na papierze średnim drzewnym gładkim, czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.1.W.IX. - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.408a
Mi.441a
150 PLN
53680

1946 zamek w Będzinie, blok legitymacyjny.

Fi.408a
Mi.441a
90 PLN
53681

Fi.408a
Mi.441a
160 PLN
53682

Fi.408a
Mi.441a
60 PLN
53683

Fi.408a
Mi.441a
65 PLN
53684

1946 "DNI TORUNIA" Toruń, znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 27.9 (Myślicki 46 054).

Fi.408a
Mi.441a
40 PLN
53685

1946 list polecony z Gliwic, stempel okolicznościowy Wystawy Przemysłu Śląska, na odwrocie stempel odbiorczy.

Fi.408a, 409
40 PLN
53686

Fi.408a, b
Mi.441a, b
125 PLN
53687

1946 Będzin, odmiany kolorów, papierów.

Fi.408a, b
Mi.441a, b
40 PLN
53688

1946 Zabytki architektury - zamek w Będzinie, 5 zł oliwkowy, czworoblok legitymacyjny, prawy dolny z błędem "plamka w prawym dolnym rogu" na poz.100 " w części nakładu; dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.408a B1
Mi.441a
100 PLN
53689

Fi.408a MK
Mi.441a
750 PLN
53690

1946 Zabytki architektury - zamek w Będzinie, 5 zł brązowy, parka legitymacyjna z oznaczeniem walca N.1.W.XVI. - znajdujący się pod 91/92 znaczkiem w arkuszu, zwraca uwagę powtarzalna usterka "przecięta pionowo litera s w 20 szt."; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.408b
Mi.441b
100 PLN
53691

Fi.408b
Mi.441b
170 PLN
53692

Fi.408b
Mi.441b
255 PLN
53693

Fi.408b
Mi.441b
60 PLN
53694

Fi.408b
Mi.441b
175 PLN
53695

Fi.408b
Mi.441b
181 PLN
53696

Fi.408b
Mi.441b
175 PLN
53697

Fi.408b
Mi.441b
101 PLN
53698

Fi.408b
Mi.441b
176 PLN
53699

Fi.408b
Mi.441b
171 PLN
53700

Fi.408b
Mi.441b
60 PLN
53701

Fi.408b
Mi.441b
60 PLN
53702

Fi.408b
Mi.441b
166 PLN
53703

Fi.408b
Mi.441b
161 PLN
53704

Fi.408b
Mi.441b
116 PLN
53705

Fi.408b
Mi.441b
161 PLN
53706

Fi.408b
Mi.441b
65 PLN
53707

1946 zamek w Będzinie, znaczek za 5 zł., brak części rysunku na obu znaczkach, druk na załamanym papierze.

Fi.408b B
Mi.441b
1 500 PLN
53708

1946 list z Czarnkowa do Trzcianki, ząbkowanie prywatne, gwarancja Wysocki.

Fi.408bB
120 PLN
53709

1946 płyta nagrobna ks. Henryka IV Probusa, blok legitymacyjny.

Fi.409
Mi.442
171 PLN
53710

Fi.409
Mi.442
201 PLN
53711

Fi.409
Mi.442
126 PLN
53712

Fi.409
Mi.442
60 PLN
53713

1946 płyta nagrobna ks.Henryka IV Probusa, bardzo rzadki jako cięty znaczek za 6 zł. relatywnie niewysoko wyceniony w katalogu (Fi.2300.-), ładny stan zachowania, gwarancja.

Fi.409 nz
Mi.442 U
2 600 PLN
53714

Fi.409MK
Mi.442
120 PLN
53715

1946 Henryk IV Probus, znaczek z przesuniętą w poziomie perforacją pionową wchodzącą częściowo na obrazek znaczka.

Fi.409MK
Mi.442
45 PLN
53716

1946 Zabytki architektury - płyta nagrobna ks.Henryka IV Probusa, znaczek za 6 zł z rzadkim ząbkowaniem liniowym ZL11 (Fi.200.-); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.409a
Mi.442
200 PLN
53717

1946 Zabytki architektury - płyta nagrobna ks.Henryka IV Probusa, 6 zł o ząbkowaniu ZL10¾ czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.1.W.II. - znajdujący się pod 91/92 znaczkiem w arkuszu; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.409a
Mi.442
85 PLN