Aukcja zakończy się 08.07.2024

Aukcja 114. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
33888

1968 700-lecie Goleniowa, całostka z szczątkowym odwróconym drukiem barwy niebieskiej i żółtej, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp392MK
250 PLN
33889

Fi.Cp393MK
120 PLN
33890

Fi.Cp395I
12 PLN
33891

1969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot" - brak barwy granatowej (brak nominału na znaku opłaty), sygnatura (VI.70); bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.Ck47 B1
600 PLN
33892

1969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot" - kolor granatowy przesunięty w dół (szczególnie widoczne u dołu kadłuba, a na stateczniku pionowym czerwony poziomy pasek zamiast biało czerwonego), sygnatura (VI.70); gwarancja.

Fi.Ck47 B2
120 PLN
33893

1969 całostki, rocznik: 2 koperty i 24 karty (Fi.114.-).

Fi.Ck47-8, Cp403-26
65 PLN
33894

1969 karta z prywatnym dodrukiem - "VII OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE KLUBU DZIEŃ ZNACZKA Łódź, 28 września 1969".

Fi.Cp420
50 PLN
33895

1969 karta z prywatnym dodrukiem - "Ogólnopolskie Spotkanie Działaczy Regionalnych i Lokalnych Stowarzyszeń Kulturalnych Przemyśl 28-29 X.1969 r.", minimalnie słabszy stan zachowania.

Fi.Cp423
50 PLN
33896

1970 całostki, rocznik: 4 koperty i 44 karty w tym 437I (Fi.187.-).

Fi.Ck49-52, Cp427-66
63 PLN
33897

Fi.Ck50
50 PLN
33898

Fi.Ck50
55 PLN
33899

1970 koperta Władysław Broniewski, sygnatura VI.70, czysta, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck51
60 PLN
33900

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą VI.70.

Fi.Ck51
20 PLN
33901

Fi.Cp460
20 PLN
33902

Fi.Cp464
50 PLN
33903

Fi.Cp466
100 PLN
33904

Fi.Ck53, 53I
20 PLN
33905

1971 całostki, rocznik: 2 koperty (Ck53 i 53I) i 45 kart (Fi.154.-).

Fi.Ck53-53I, Cp467-511
70 PLN
33906

Fi.Ck53I
20 PLN
33907

Fi.Ck54
120 PLN
33908

Fi.Ck54
120 PLN
33909

1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 00610, koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku, dobry stan zachowania.

Fi.Ck54
120 PLN
33910

1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 02303; koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck54
70 PLN
33911

Fi.Cp488MK
450 PLN
33912

1971 osiągnięcia urbanistyki polskiej, całostka z silnie przesuniętym w górę drukiem barwy zielonej, dla porównania właściwie wydrukowana całostka poniżej, gwarancja i opis Wysocki.

Fi.Cp492 MK
500 PLN
33913

1971 Dzień Znaczka, 40 gr, znaczne przesunięcie barwy szarej (tło znaczka) na znaku opłaty, sprawiające wrażenie podwójnego druku; karta skasowana grzecznościowo.

Fi.Cp503
150 PLN
33914

Fi.Cfk1
100 PLN
33915

1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.127,50).

Fi.Ck55-6, Cp512-50
54 PLN
33916

1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą I.73.

Fi.Ck56
50 PLN
33917

Fi.Cp526aMK
550 PLN
33918

Fi.Cp526bMK
550 PLN
33919

1972 Mikołaj Kopernik, całostka z sygnaturą I.73.

Fi.Cp547
40 PLN
33920

1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 46 kart (Fi.196,50).

Fi.Ck57-9, Cp551-96
63 PLN
33921

Fi.Ck58B2
800 PLN
33922

Fi.Ck58MK
1 000 PLN
33923

1973 X Kongres Stronnictwa Demokratycznego, karnet dla delegatów.

Fi.Cp551K
300 PLN
33924

Fi.Cp552MK
450 PLN
33925

1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.79,50).

Fi.Cp597-625
63 PLN
33926

Fi.Cp599, 599I
35 PLN
33927

Fi.Cp604
800 PLN