Aukcja 114. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
32968

1860 koperta poczty miejskiej w Warszawie, znak opłaty w barwie ciemnoniebieskiej, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Mikulski, Rachmanow.

Fi.Ck4IIy
3 000 PLN
32969

1890 kartka z Rohatyń do Lwowa.

Fi.Cp10
10 PLN
32970

1898 austriacki list kartkowy z treścią w języku polskim.

Fi.Cs6
50 PLN
32971

1899 kartka z Sambora do Austrii.

Fi.Cp15
25 PLN
32972

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem na doklejonym znaczku.

Fi.Cp1 + 1 z. 2½
70 PLN
32973

karta 15 fen/10; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 13;

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp1I MK
600 PLN
32974

1918 wydanie PP/GGW, dwie całostki z nadrukiem na doklejonych znaczkach.

Fi.Cp1t
450 PLN
32975

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem na doklejonych znaczkach.

Fi.Cp1t
200 PLN
32976

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 21.

Fi.Cp2I
30 PLN
32977

Fi.Cp2I
80 PLN
32978

1918 wydanie PP/GGW, kartka z Warszawy do Zawiercia.

Fi.Cp2I
54 PLN
32979

1918 wydanie PP/GGW, całostka z obiegu pocztowego z Warszawy.

Fi.Cp2I
60 PLN
32980

Fi.Cp2I
60 PLN
32981

Fi.Cp2II
30 PLN
32982

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 1.

Fi.Cp2II
30 PLN
32983

Fi.Cp2II
50 PLN
32984

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 6, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp2II
90 PLN
32985

Fi.Cp2II
80 PLN
32986

1918 wydanie warszawskie, karta 15 fen/10; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 1; dobry stan zachowania.

Fi.Cp2II
50 PLN
32987

1918 wydanie warszawskie, karta 15 fen/10; karta ostemplowana grzecznościowo 24.11 w Warszawie; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 1; dobry stan zachowania.

Fi.Cp2II
30 PLN
32988

1918 wydanie warszawskie PP/GGW - karta za 15/10 fen z nadrukiem wysłana 29.12 z Warszawy do miejscowości Mrozy, znak opłaty unieważniony stemplem prowizorycznym - datownikiem niemieckim WARSCHAU, datownik odbiorczy Kałuszyna, pełna treść; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.Cp2II
270 PLN
32989

1918 wydanie PP/GGW, kartka z Warszawy do Lublina.

Fi.Cp2II
60 PLN
32990

1918 NADRUK UKOŚNY, wydanie warszawskie, karta 15 fen/10 z nadrukiem ukośnym; słabszy stan zachowania; gwarancja Schmutz;

karta 15 fen/10 wysłana 15.12. z Warszawy do Żyrardowa, pełny tekst na odwrocie; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 6; dobry stan zachowania;

Fi.Cp2I MK
1 400 PLN
32991

Fi.Cp3I
80 PLN
32992

1918 wydanie warszawskie, część z opłaconą odpowiedzią karty podwójnej 15 fen/7,5 z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 8 (proponowana przez nich wycena 550.-); słabszy stan zachowania (przebarwienia).

Fi.Cp3IA
120 PLN
32993

Fi.Cp3IIB
150 PLN
32994

Fi.Cp4Ia
2 000 PLN
32995

1918 wydanie lubelskie, dwie karty za 15 hal na kartonie brązowoszarym z nadrukami w kolorze czerwonobrązowym i brązowoczerwonym typu I, czyste (Fi.310.-); gwarancja Krawczyk.

Fi.Cp4Iay-by
300 PLN
32996

Fi.Cp4Ic
150 PLN
32997

1918 wydanie lubelskie, grzecznościowo stemplowana całostka typ 2.

Fi.Cp5II
180 PLN
32998

1919 wydanie krakowskie, pocztowy adres przesyłkowy.

Fi.Ca3
135 PLN
32999

Fi.Ca3
400 PLN
33000

Fi.Ck1II
900 PLN
33001

1919 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty.

Fi.Ck6
70 PLN
33002

Fi.Ck6
80 PLN
33003

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 111.

Fi.Cp.16xII
70 PLN
33004

Fi.Cp3I
100 PLN
33005

Fi.Cp4II
2 000 PLN
33006

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 4 - koniczynka zamiast rombu.

Fi.Cp8I
480 PLN
33007

Fi.Cp8I
450 PLN