Aukcja zakończy się 08.07.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 114. Całostki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
33648

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 i ilustracją 19.

Fi.Cp121
80 PLN
33649

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 i ilustracją 16.

Fi.Cp121
80 PLN
33650

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 i ilustracją 11, złamany górny lewy narożnik.

Fi.Cp121
40 PLN
33651

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 i ilustracją 14.

Fi.Cp121
80 PLN
33652

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 i ilustracją 4.

Fi.Cp121
80 PLN
33653

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 (pominiętym w katalogu) i hasłem propagandowym 16c w barwie czerwonej, ilustracja 3.

Fi.Cp121 Nd. 15
225 PLN
SPRZEDANY
33654

1949 wydanie prowizoryczne, komplet całostek wydania "trzy walczące orły" z ilustracjami 1-22 z nadrukami typ 14.

Fi.Cp121 il.1-22
1 600 PLN
33655

1949 całostka wydania przedrukowego z nadrukiem typ 14 w kolorze czerwonym i hasłem propagandowym 16c z obiegu pocztowego.

Fi.Cp121I
60 PLN
33656

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Konopnickiej z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; karton gruby (0,20-0,21mm); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121I
200 PLN
33657

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Leona Wyczółkowskiego z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121I
100 PLN
33658

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stefana Żeromskiego z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121I
100 PLN
33659

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 6-wierszowym i ilustracją 5.

Fi.Cp121I
80 PLN
33660

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 6-wierszowym i ilustracją 14.

Fi.Cp121I
80 PLN
33661

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 z ilustracją 22.

Fi.Cp121I
70 PLN
33662

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Wysłouchowa z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121II
100 PLN
33663

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stefana Żeromskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121II
100 PLN
33664

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 5-wierszowym i ilustracją 14.

Fi.Cp121II
80 PLN
33665

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 5-wierszowym i ilustracją 5.

Fi.Cp121II
80 PLN
33666

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 5-wierszowym i ilustracją 9.

Fi.Cp121II
80 PLN
33667

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 5-wierszowym i ilustracją 17.

Fi.Cp121II
80 PLN
33668

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16d i z nadrukiem typ 14, ilustracja nr 9.

Fi.Cp121II
80 PLN
33669

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16d i z nadrukiem typ 14, ilustracja nr 13.

Fi.Cp121II
80 PLN
33670

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Aleksandra Gierymskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121III
250 PLN
33671

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Jana Kasprowicza z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121III
250 PLN
33672

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16c i z nadrukiem typ 14, ilustracja nr 4.

Fi.Cp121III
200 PLN
33673

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16c i z nadrukiem typ 14, ilustracja nr 9.

Fi.Cp121III
200 PLN
33674

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16c i z nadrukiem typ 14, ilustracja nr 15.

Fi.Cp121III
200 PLN
33675

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16c i z nadrukiem typ 14, ilustracja nr 16.

Fi.Cp121III
200 PLN
33676

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16c i z nadrukiem typ 14, ilustracja nr 17.

Fi.Cp121III
200 PLN
33677

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16c i z nadrukiem typ 14, ilustracja nr 18.

Fi.Cp121III
200 PLN
33678

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16c i z nadrukiem typ 14, ilustracja nr 19.

Fi.Cp121III
200 PLN
33679

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16c i z nadrukiem typ 14, ilustracja nr 20.

Fi.Cp121III
200 PLN
33680

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16c i z nadrukiem typ 14, ilustracja nr 1 Wojciech Bogusławski.

Fi.Cp121III il. 1
800 PLN
33681

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16c i z nadrukiem typ 14, ilustracja nr 2 Józef Chełmoński.

Fi.Cp121III il. 2
800 PLN
33682

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16d i z nadrukiem typ 14, ilustracja nr 1 Wojciech Bogusławski.

Fi.Cp121II il. 1
600 PLN
33683

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16d i z nadrukiem typ 14, ilustracja nr 2 Józef Chełmoński.

Fi.Cp121II il. 2
600 PLN
33684

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 (pominiętym w katalogu) i hasłem propagandowym 16c w barwie czerwonej, ilustracja 16.

Fi.Cp121I Nd.15
250 PLN
33685

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 (pominiętym w katalogu) i hasłem propagandowym 16c w barwie czerwonej, ilustracja 13.

Fi.Cp121I Nd. 15
250 PLN
33686

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 (pominiętym w katalogu) i hasłem propagandowym 16c w barwie czerwonej, ilustracja 20.

Fi.Cp121I Nd. 15
250 PLN
33687

1949 wydanie prowizoryczne, komplet całostek wydania "trzy walczące orły" z ilustracjami 1-22 z nadrukami typ 14 i hasłem propagandowym 16c w barwie czerwonej, katalog Fischer 3.120,- zł.

Fi.Cp121I il. 1-22
2 500 PLN