Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 114. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
33008

1919 wydanie krakowskie, rzadka całostka z nadrukiem typu 58, do kartki dołączona metryczka autorstwa prof.St.Miksteina z wymiarami nadruku i opisem typu; uwaga! wpisany przedwojenny numer całostki - "Kartka Nr.7" (aktualnie Cp.8II); bardzo dobry stan zachowania (minimalne, praktycznie niezauważalne drobne przebarwienia);

rzadka całostka z nadrukiem typu 3, do kartki dołączona metryczka autorstwa prof.St.Miksteina z wymiarami nadruku i opisem typu; uwaga! wpisany przedwojenny numer całostki - "Kartka Nr.7" (aktualnie Cp.8I); bardzo dobry stan zachowania (na odwrocie minimalne, punktowe, praktycznie niezauważalne drobne przebarwienia);

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp8I-II
2 000 PLN
33009

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 44, gwarancja Schmutz.

Fi.Cp8II
450 PLN
33010

Fi.Cp12II
60 PLN
33011

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 96, ozdobnik w kształcie listka koniczyny, kropka po h dużo wyżej niż normalnie; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp12II
120 PLN
33012

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 96 - koniczynka zamiast rombu.

Fi.Cp12II
100 PLN
33013

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 120.

Fi.Cp14IIx
80 PLN
33014

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 6 z obiegu pocztowego z Krakowa do Zawiercia.

Fi.Cp14IIx
70 PLN
33015

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 42, dofrankowana i jako polecona wysłana 18.09.20 ze Stanisławowa do Bochni, późne użycie kartki tego wydania!!!, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp14IIx
270 PLN
33016

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65 - po nominale przecinek zamiast kropki.

Fi.Cp14IIx
100 PLN
33017

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 44, gwarancja.

Fi.Cp14IIx
100 PLN
33018

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65 z obiegu pocztowego z Bielska.

Fi.Cp14IIy
100 PLN
33019

1919 wydanie krakowskie, całostka z podwójnym nadrukiem typ 44, na odwrocie niewielka podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.Cp14IIy Np
1 500 PLN
33020

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 3 z nadrukiem firmowym, gwarancja i oznaczenie Pelczar.

Fi.Cp14Ix
250 PLN
33021

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 6 z obiegu pocztowego z Krakowa.

Fi.Cp14Ix
80 PLN
33022

1919 wydanie krakowskie, całostka z Krakowa 2.VII.19 do Wiednia z nadrukiem typ 16, stempel krakowskiej cenzury wojskowej K1, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp14Ix
100 PLN
33023

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 9 z nadrukiem firmowym, gwarancja i oznaczenie Pelczar.

Fi.Cp14xI
250 PLN
33024

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 44 z abklaczem nadruku, gwarancja i oznaczenie Pelczar.

Fi.Cp14yII
180 PLN
33025

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 36, prawe ramię litery A w POLSKA uszkodzone; gwarancja i opis Schmutz;

całostka z nadrukiem typu 111 wysłana 7.IV z Krakowa do Warszawy, znak opłaty skasowany unarodowionym datownikiem okupacji austriackim z wyciętym napisem niemieckim, datownik odbiorczy Warszawa 4 z 9.IV; gwarancja i opis Schmutz;

Fi.Cp16II
250 PLN
33026

Fi.Cp16IIx
80 PLN
33027

Fi.Cp16IIx
70 PLN
33028

Fi.Cp16IIx
20 PLN
33029

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65.

Fi.Cp16IIx
40 PLN
33030

Fi.Cp16IIx
40 PLN
33031

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 115.

Fi.Cp16IIx
40 PLN
33032

Fi.Cp16IIx
108 PLN
33033

1919 wydanie krakowskie, karta z nadrukiem typu 106, skasowana grzecznościowo.

Fi.Cp16IIx
30 PLN
33034

Fi.Cp16IIx
50 PLN
33035

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 36 z obiegu pocztowego z Krakowa.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
33036

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65 z obiegu pocztowego z Zakopanego.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
33037

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 98 z obiegu pocztowego z Borysławia.

Fi.Cp16IIx
80 PLN
33038

1919 wydanie krakowskie, całostka z podwójnym nadrukiem typ 77, gwarancja i oznaczenie Pelczar.

Fi.Cp16IIx Np
2 400 PLN
33039

Fi.Cp16Ix
80 PLN
33040

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 22 wysłana 22.VII z Bochni do Krakowa, minimalnie słabszy stan zachowania.

Fi.Cp16Ix
150 PLN
33041

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 19 z obiegu pocztowego z Krakowa.

Fi.Cp16Ix
100 PLN
33042

1919 wydanie krakowskie, kartka polecona z Przemyśla do Wiednia, przepłacona, całostka z nadrukiem typ 23, gwarancja.

Fi.Cp16Ix
100 PLN
33043

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 9.

Fi.Cp16xI
30 PLN
33044

Fi.Cp16xII
40 PLN
33045

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 82.

Fi.Cp16xII
80 PLN
33046

Fi.Cp17II
240 PLN
33047

1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z nadrukami typ 90c, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp17II
350 PLN