Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
29395 |
| 10 PLN | |
29396 |
1947 kultura polska, pasek marginesowy. | Fi.421B Mi.456A |
| 10 PLN | |
29397 |
1947 kultura polska, znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.421B Mi.456A |
| 15 PLN | |
29398 |
1947 Kultura Polska, parka znaczków z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.421B |
| 30 PLN | |
29399 |
1947 Kultura Polska (II) - 3 zł Fryderyk Chopin, parka pozioma blok legitymacyjny z oznaczeniem walca N1.W.II. - z którego wydrukowano tylko 7020 arkuszy - znajdującym się pod 100 znaczkiem w arkuszu, czyste. | Fi.422A Mi.457B |
| 300 PLN | |
29400 |
1947 kultura polska, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.422A Mi.457B |
| 36 PLN SPRZEDANY | |
29401 |
1947 Kultura Polska, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.422A |
| 25 PLN | |
29402 |
1947 kultura polska, narożny ośmioblok. | Fi.422B Mi.457A |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
29403 |
1947 kultura polska, narożny dziesięcioblok. | Fi.422B Mi.457A |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
29404 |
1947 kartka nadana w agencji pocztowo telegraficznej w Czerniawie do Warszawy, stempel agencji. | Fi.422B |
| 160 PLN | |
29405 |
1947 Kultura polska (I), Fryderyk Chopin, parka znaczków za 3 zł. bez perforacji poziomej między znaczkami, gwarancja. | Fi.422B MK1 Mi.457A |
| 150 PLN | |
29406 |
1947 Kultura Polska (I) - 5 zł nieząbkowane parka pionowa blok legitymacyjny z oznaczeniem najrzadszego walca, którym drukowano ten znaczek N.1.W.I. (5100 arkuszy) - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, słabszy stan zachowania. | Fi.423A Mi.458B |
| 400 PLN | |
29407 |
1947 Kultura Polska, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.423A |
| 30 PLN | |
29408 |
1947 Kultura polska (I + II), 5 zł + 20 zł - frankatura dwukolorowa, miejscowy list polecony przesłany 16.6.48 w miejscowości Starachowice-Wierzbnik, stempelek polecenia, na odwrocie kasownik odbiorczy z 17.6; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.423A, 436A Mi.458B, 470B |
| 27 PLN SPRZEDANY | |
29409 |
| 10 PLN | |
29410 |
1947 Kultura polska (I), 5 zł + 20 zł - frankatura dwukolorowa, list polecony, wysłany 18.8 z miejscowości Sędziszów k.Ropczyc do Warszawy, kasownik odbiorczy. | Fi.423B, 427B Mi.458A, 462A |
| 18 PLN SPRZEDANY | |
29411 |
| 80 PLN | |
29412 |
1947 kultura polska, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.424A Mi.459B |
| 25 PLN | |
29413 |
1947 Kultura Polska, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.424A |
| 30 PLN | |
29414 |
1947 kultura polska, parka z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.425B Mi.460A |
| 22 PLN SPRZEDANY | |
29415 |
1947 kultura polska, znaczek bez perforacji poziomej na górnym marginesie. | Fi.426B MK Mi.461A |
| 100 PLN | |
29416 |
| 150 PLN | |
29417 |
1947 kultura polska, czworoblok. | Fi.427A Mi.462B |
| 50 PLN | |
29418 |
1947 kultura polska, narożny znaczek z numerem walca na lewym marginesie. | Fi.427A Mi.462B |
| 35 PLN | |
29419 |
1947 Kultura Polska, narożny znaczek z numerem walca na lewym marginesie. | Fi.427A |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
29420 |
1947 Kultura Polska, narożnikowa parka prób znaczka za 20 zł w kolorze czarnym z charakterystycznym dla tej próby numerem walca N.2.W.I., na odwrocie bez wtórnej odbitki maszynowej, w tej postaci z numerem walca unikalne, gwarancja Schmutz. | Fi.427A P1 Mi.462P |
| 6 000 PLN | |
29421 |
1947 Kultura polska (I) - Adam Mickiewicz, narożna parka znaczków za 20 zł., blok legitymacyjny N.1.W.I. | Fi.427B Mi.460A |
| 60 PLN | |
29422 |
1947 Kultura Polska, znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.427B Mi.462A |
| 25 PLN | |
29423 |
1947 kultura polska, narożny znaczek z numerem walca na lewym marginesie. | Fi.427B Mi.462A |
| 25 PLN | |
29424 |
1947 wydanie z dopłata na Polski Czerwony Krzyż, czworoblok. | Fi.428 Mi.471 |
| 50 PLN | |
29425 |
1947 wydanie z dopłatą na Polski Czerwony Krzyż, znaczek za 5+5 zł z błędem na poz.12 "czarna kropka pod ręką dziecka"; gwarancja. | Fi.428 B2 Mi.471 |
| 60 PLN | |
29426 |
1947 wydanie z dopłatą na Polski Czerwony Krzyż, parka znaczków za 5+5 zł., lewy z błędem z poz.6 "dwie kreski pod lewym ramieniem krzyża", gwarancja z oznaczeniem Kalinowski. | Fi.428 B3 Mi.471 |
| 70 PLN | |
29427 |
1947 wydanie z dopłatą na Polski Czerwony Krzyż, znaczek z błędem "przedłużona poprzeczka litery A". | Fi.428B1 Mi.471 |
| 35 PLN | |
29428 |
1947 kultura polska, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.429A Mi.463B |
| 20 PLN | |
29429 |
1947 Kultura Polska, blok legitymacyjny. | Fi.429A Mi.463B |
| 30 PLN | |
29430 |
1947 kultura polska, znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.429A Mi.463B |
| 15 PLN | |
29431 |
1947 Kultura polska (II) - J.Matejko, J.Malczewski, J.Chełmoński, narożna parka znaczków za 1 zł., blok legitymacyjny N.2.W.II. | Fi.429B Mi.463A |
| 30 PLN | |
29432 |
1947 Kultura Polska, parka znaczków z numerem walca na marginesie. | Fi.429B Mi.463A |
| 60 PLN | |
29433 |
| 30 PLN | |
29434 |
| 30 PLN | |