Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
13071 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 46, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.44 Mi.42 |
| 3 200 PLN | |
13072 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 h. z nadrukiem pierwszą formą poz. 96, w bardzo ładnym stanie (Fi. 3500,-), gwarancja i opis Falkowski. | Fi.44 Mi.42 |
| 3 200 PLN | |
13073 |
| 60 PLN | |
13074 |
| 280 PLN | |
13075 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą z poz. 64, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 90 PLN | |
13076 |
| 90 PLN | |
13077 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz. 54 (Fi.320,-), poza widocznym na skanie bardzo lekkim zgięciem na górnym marginesie po prawej w ładnym stanie, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.45I Mi.43 |
| 240 PLN | |
13078 |
| 120 PLN | |
13079 |
| 90 PLN | |
13080 |
| 180 PLN | |
13081 |
| 130 PLN | |
13082 |
| 100 PLN | |
13083 |
| 180 PLN | |
13084 |
| 180 PLN | |
13085 |
| 350 PLN SPRZEDANY | |
13086 |
| 100 PLN | |
13087 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz. 29/40, prawy górny znaczek z bardzo błędem na poz. 30 "uszkodzone A", bardzo lekkie zmatowienie po podlepce (Fi.550.-), gwarancja Mikstein, pozostałe z pełną oryginalną gumą bez śladu podlepki (Fi. 960.-), gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.45I B3 Mi.43 |
| 1 800 PLN | |
13088 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 32, duża podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45II Mi.43 |
| 750 PLN SPRZEDANY | |
13089 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem formą IIB z poz. 69 z usterką "duże wcięcie w S, lekko uszkodzone T i romb", wstępna faza wcięcia w S pokazana w opracowaniu Taipale'go, (inny błąd na tym znaczku - B4, Fi. 27.000,-), piękny stan, gwarancja i niezależne oznaczenia Taipale, Schmutz. | Fi.45II B Mi.43 |
| 19 000 PLN | |
13090 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 3 z błędem "wcięcie w literze S", bardzo rzadki błąd istniejący w kilkunastu egzemplarzach, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.45IIB13 Mi.43 |
| 7 000 PLN | |
13091 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IV, gwarancja Schmutz. | Fi.46a Mi.44 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
13092 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IV, pomarszczony papier, gwarancja Schmutz. | Fi.46a Mi.44 |
| 58 PLN SPRZEDANY | |
13093 |
| 40 PLN | |
13094 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IV, gwarancja. | Fi.46a Mi.44 |
| 40 PLN | |
13095 |
| 40 PLN | |
13096 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 25 z błędem "ścienione S", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.46aB6 Mi.44 |
| 250 PLN | |
13097 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w barwie jasno szaroniebieskiej na papierze szary z nadrukiem formy IVB z poz. 25 z błędem "ścienione S", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.46ba B6 Mi.44 |
| 800 PLN | |
13098 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za w barwie różowoczerwonej z nadrukiem formą IVA, na ładnym wycinku z listu pieniężnego, sygnowany Kronenberg, gwarancja Mikstein, z oznaczeniem Schmutz. | Fi.47b |
| 400 PLN | |
13099 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 4 kr. z nadrukiem formą IVB poz. 8 z błędem "POEZTA" w ładnym stanie z lekkim śladem po podlepce, gwarancje Landre, Mikulski, kolorowy fotoatest Mikulski. | Fi.48 B7 Mi.46 |
| 2 000 PLN | |
13100 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 22 z błędem "A w POCZTA z ostrogą", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.48B Mi.46 |
| 2 800 PLN | |
13101 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 8 z błędem "POEZTA", gwarancja Mikulski. | Fi.48B7 Mi.46 |
| 1 200 PLN | |
13102 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 4 kr. w kolorze jasnożółtawozielonym z litograficznym nadrukiem formą IVB poz.10, ładny stan zachowania, sygnowany, gwarancja Mikstein, z oznaczeniem Perzyński. | Fi.48a Mi.46 |
| 700 PLN | |
13103 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB, doklejony górny lewy ząbek w narożniku, gwarancja Gryżewski, Mikstein. | Fi.48a Mi.46 |
| 480 PLN | |
13104 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 19 z błędem "wcięcie w S", minimalny ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie pozycji Schmutz. | Fi.48aB8 Mi.46 |
| 1 800 PLN | |
13105 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB, gwarancja Schmutz. | Fi.48b Mi.46 |
| 550 PLN | |
13106 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 20, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.48b Mi.46 |
| 750 PLN | |
13107 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 25 z błędem "cienkie S", praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.48bB6 Mi.46 |
| 2 500 PLN | |
13108 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 8 z błędem "POEZTA", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.48bB7 Mi.46 |
| 2 200 PLN | |
13109 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 19 z błędem "wcięcie w S", niewielki ślad po podlepce, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.48bB8 Mi.46 |
| 2 200 PLN | |
13110 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek 10 koron w barwie jasno fioletowej na papierze jasno szarym z nadrukiem formy IVB z poz. 24, na dole charakterystyczna kreska - odbitka fragmentu brzegu formy, rzadki poszukiwany znaczek w doskonałym stanie, gwarancja Jungjohann, fotoatest Wiatrowski. | Fi.49aa Mi.47a |
| 90 000 PLN | |