Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
12951 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 54/65, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski. | Fi.32I Mi.31 |
| 1 800 PLN | |
12952 |
| 200 PLN | |
12953 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 h. z nadrukiem pierwszą formą poz.87, ładny stan zachowania", gwarancja Mikstein, z opisem Ćwiertnia. | Fi.32I Mi.31 |
| 170 PLN | |
12954 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 65, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | Fi.32I Mi.31 |
| 200 PLN | |
12955 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 79, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.32I Mi.31 |
| 200 PLN | |
12956 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwsze formy z poz. 46, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | Fi.32I Mi.31 |
| 160 PLN | |
12957 |
| 300 PLN | |
12958 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 5, lekko przygięty prawy górny narożnik (nie złamany), ogólnie bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 600 PLN SPRZEDANY | |
12959 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 30, piękny stan zachowania, gwarancja Petriuk, z oznaczeniem Mikstein. | Fi.32II Mi.31 |
| 750 PLN | |
12960 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 36, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 350 PLN | |
12961 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 2, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 250 PLN | |
12962 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 h. z nadrukiem formą IIE poz. 23, lekki ślad podlepki, bardzo ładny stan, sygnowany WITKOWSKI, gwarancja Bruba, z opisem Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 360 PLN | |
12963 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 h. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz. 15 "cienkie Z" (Fi.1900.-), gwarancja i opis Mikstein, Mikulski. | Fi.33 B1 Mi.32 |
| 1 800 PLN | |
12964 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 9, gwarancja i oznaczenie Falkowski. | Fi.34 Mi.33 |
| 240 PLN | |
12965 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 8, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.34 Mi.33 |
| 216 PLN SPRZEDANY | |
12966 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 h. z nadrukiem pierwszą formą z rzadkim błędem na poz. 73 "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.34 B2 Mi.33 |
| 1 200 PLN | |
12967 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 17, gwarancja i oznaczenie Jendroszek. | Fi.35 Mi.34 |
| 220 PLN | |
12968 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 56, gwarancja i oznaczenie. | Fi.35 Mi.34 |
| 100 PLN | |
12969 |
| 100 PLN | |
12970 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 46, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | Fi.35 Mi.34 |
| 250 PLN | |
12971 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 53, na środku znaczka niewielkie zagniecenie, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.35 Mi.34 |
| 400 PLN SPRZEDANY | |
12972 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 h. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz. 15 "cienkie Z" (Fi. 800,-), piękny stan zachowania, gwarancja firmowa Gryżewski, Mikstein, ćwiertnia, z opisem. | Fi.35 B1 Mi.34 |
| 900 PLN | |
12973 |
| 800 PLN | |
12974 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 83, gwarancja i mini fotoatest. | Fi.36 Mi.35 |
| 1 100 PLN | |
12975 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 h. z podniesionym w górę nadrukiem pierwszą formą z usterką na poz. 47 "uszkodzone P w POLSKA", gwarancja i oznaczenie Łaszkiewicz. | Fi.36 Mi.35 |
| 600 PLN | |
12976 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 h. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.14 "cienkie Z", unieważniony rzadszym na tej wartości kasownikiem TARNÓW, gwarancja i opis Mikstein, Kalinowski. | Fi.36 B1 Mi.35 |
| 900 PLN | |
12977 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem formą IIB poz.30, lekki ślad po podlepce, piękny stan zachowania, sygnowany Berest, gwarancja A.Łaszkiewicz, z opisem i dodatkową sygnaturą SM Mikstein. | Fi.37II Mi.36 |
| 7 000 PLN | |
12978 |
1919 wydanie krakowski, znaczki stemplowany na kopercie bez obiegu pocztowego, znaczek za 25 hal. Z nadrukiem formy IIB z póz. 85, fotoatest Wiatrowski. | Fi.37II, 34, 42, 43 |
| 5 000 PLN | |
12979 |
| 25 PLN | |
12980 |
| 25 PLN | |
12981 |
1919 wydanie krakowskie, duże podlepki, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
12982 |
1919 wydanie krakowskie, koperta listu poleconego z Bogumina nadana 23.1.19 do Rychwałdu (Reichwaldau), prowizoryczna erka, brak stempla odbiorczego na odwrocie. | Fi.38 Mi.48 |
| 3 000 PLN | |
12983 |
1919 wydanie krakowskie - BIELITZ OSTERR.SCHLES., oryginalnie użyty dnia 4.II.19 znaczek za 25/80 hal., dodatkowo niewielkie uszkodzenia nadruku, szczególnie P w POCZTA, gwarancja. | Fi.38 Mi.48 |
| 200 PLN | |
12984 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
12985 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
12986 |
| 1 000 PLN | |
12987 |
1919 wydanie krakowskie, skrajny znaczek za 25/80 hal. z błędem "uszkodzone obie litery P" unieważniony obiegowo w Krakowie, po lewej ślady krawędzi formy przedrukowej, gwarancja. | Fi.38 B Mi.48 |
| 150 PLN | |
12988 |
| 1 000 PLN | |
12989 |
| 400 PLN | |
12990 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 69 z charakterystycznym ściętym od góry rombem, gwarancja Mikstein, Mikulski. | Fi.39a Mi.37 |
| 3 151 PLN SPRZEDANY | |