Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
12871 |
| 120 PLN | |
12872 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
12873 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski. | Fi.24 Mi.24 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
12874 |
1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z błędem "litera A w POLSKA niższe", gwarancja bez oznaczenia błędu Schmutz. | Fi.24B2 Mi.24 |
| 110 PLN SPRZEDANY | |
12875 |
| 1 900 PLN | |
12876 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.24No Mi.24K |
| 150 PLN | |
12877 |
| 200 PLN | |
12878 |
1918 drugie wydanie lubelski, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jungjohann. | Fi.25 Mi.25I |
| 50 PLN | |
12879 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Chęcin nadany 20.1.19 do Kielc, mieszana opłata z znaczkami austriackimi, na odwrocie stempel odbiorczy, fotoatest. | Fi.25 Mi.25I |
| 5 000 PLN | |
12880 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 40 PLN | |
12881 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski, Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
12882 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski. | Fi.25a Mi.25I |
| 70 PLN | |
12883 |
| 70 PLN | |
12884 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
12885 |
| 30 PLN | |
12886 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Lublina nadany 24.2.19 do Wiednia, mieszana frankatura ze znaczkami wydania definitywnego, stempel cenzury wojskowej z Krakowa, gwarancja Schmutz. | Fi.25a, 73A |
| 5 000 PLN | |
12887 |
1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter TA", poziome przyłamanie. | Fi.25aB10 Mi.25I |
| 140 PLN | |
12888 |
1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKA", gwarancja bez oznaczenia błędu Perzyński, Schmutz. | Fi.25aB17 Mi.25I |
| 200 PLN | |
12889 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.25a Ndwo Mi.25I DD |
| 3 900 PLN | |
12890 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - jednym normalnym i drugim odwróconym po stronie gumowanej, charakterystyczne dla tego błędu zabrudzenie farbą drukarską, bardzo dobry stan zachowania, rzadki błędnodruk znany z jednego pięćdziesięcio znaczkowego arkusza, Fischer 12.000,- zł, fotoatest Schmutz. | Fi.25a Ndwo Mi.25I DD |
| 6 800 PLN | |
12891 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.25aNo Mi.25IK |
| 300 PLN | |
12892 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem odwróconym - typ z beleczkami zasłaniajacymi stary nominał (Fi.450.-), ładny stan, przedwojenne sygnatury, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.25a No Mi.25I |
| 360 PLN | |
12893 |
| 40 PLN | |
12894 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja i oznaczenie. | Fi.25b Mi.25I |
| 250 PLN | |
12895 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, ładny stan, gwarancja i oznaczenie. | Fi.25b Mi.25I |
| 50 PLN | |
12896 |
| 80 PLN | |
12897 |
| 150 PLN | |
12898 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z nadrukiem niebieskoczarnym, prawy znaczek z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja. | Fi.25bB10 Mi.25I |
| 650 PLN | |
12899 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, z błędem na poz.40 "brak TA i prawej kreski" (Fi.540.-), gwarancja Łaszkiewicz, z opisem Schmutz. | Fi.25b B10 Mi.25I |
| 380 PLN | |
12900 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, prawy brzegowy z błędem "brak liter TA" (Fi.1980.-), gwarancja. | Fi.25b B10 Mi.25I |
| 1 000 PLN | |
12901 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.26 Mi.25II |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
12902 |
| 320 PLN | |
12903 |
1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "krótsza litera A w POLSKA", gwarancja Wiatrowski. | Fi.26B2 Mi.25II |
| 180 PLN SPRZEDANY | |
12904 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, dolny znaczek z błędem "uszkodzone PO w POLSKA", gwarancja i oznaczenie pozycji Berbeka. | Fi.26B15 No Mi.25IIK |
| 432 PLN SPRZEDANY | |
12905 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.26No Mi.25IIK |
| 300 PLN | |
12906 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym w idealnym stanie, znaczek z błędem "krótsza litra A w POLSKA", fotoatest. | Fi.26No (B2) Mi.25II K |
| 800 PLN | |
12907 |
| 35 PLN | |
12908 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.27a Mi.26 |
| 60 PLN | |
12909 |
| 30 PLN | |
12910 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Lublina nadany 7.2.19 do Genewy, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja. | Fi.27a Mi.26 |
| 4 000 PLN | |