Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
1776 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 300 PLN | |
1777 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 180 PLN | |
1778 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, prawy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie. | Fi.22aNo B4 Mi.22aK |
| 600 PLN | |
1779 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 31 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 240 PLN | |
1780 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,. | Fi.22b Mi.22b |
| 400 PLN | |
1781 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 1 000 PLN | |
1782 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 450 PLN | |
1783 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowo fioletowym, gwarancja Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 250 PLN SPRZEDANY | |
1784 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.22b Mi.22b |
| 500 PLN | |
1785 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowofioletowym, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski. | Fi.22b Mi.22b |
| 320 PLN | |
1786 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowofioletowym, gwarancja Ryblewski. | Fi.22b Mi.22b |
| 300 PLN | |
1787 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowofioletowym, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 350 PLN | |
1788 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z brzegowym, uszkodzonym po lewej stronie, nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, gwarancja Gryżewski. | Fi.22b B |
| 800 PLN | |
1789 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej w idealnym stanie, dolny lewy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", fotoatest. | Fi.22b B4 Mi.22b |
| 2 000 PLN | |
1790 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem brązowofioletowym, lewy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie. | Fi.22bB4 Mi.22b |
| 1 600 PLN | |
1791 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka z nadrukiem brązowofioletowym, prawy znaczek z błędem "litery TA obniżone", gwarancja i oznaczenie. | Fi.22bB13 Mi.22b |
| 1 600 PLN | |
1792 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z fioletowym nadrukiem odwróconym (Fi.1800.-), ładny stan, gwarancja Gryżewski. | Fi.22b No |
| 1 200 PLN | |
1793 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowo brązowym, gwarancja Schmutz. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 1 000 PLN | |
1794 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, fotoatest. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 500 PLN | |
1795 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w barwie brązowofioletowej, gwarancja. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 900 PLN | |
1796 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, nadruk z poz. 41 dodatkowo z brzegowym uszkodzeniem nadruku, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23No Mi.23K |
| 340 PLN | |
1797 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.23No Mi.23K |
| 550 PLN | |
1798 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann. | Fi.23No Mi.23K |
| 220 PLN | |
1799 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 35 PLN | |
1800 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Radomia 23.1.19 do Wiednia, na odwrocie stempel odbiorczy, bardzo dobry stan zachowania i prezencja, gwarancja. | Fi.23a Mi.23a |
| 3 300 PLN | |
1801 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 300 PLN | |
1802 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 150 PLN SPRZEDANY | |
1803 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Berbeka. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 200 PLN | |
1804 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z odwróconym (Fi.450.-) i uszkodzonym nadrukiem brzegowym "brak P i gwiazdki", poza naturalnym lekkim pęknięciem gumy w pięknym stanie, gwarancja Falkowski. | Fi.23a No B Mi.23A |
| 320 PLN | |
1805 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, lewy znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i oznaczenie. | Fi.23aNo B5 Mi.23AK |
| 900 PLN | |
1806 |
1918 drugie wydanie lubelskie, niekatalogowany znaczek z silnym abklaczem na odwrocie, ząbkowanie 11,5. | Fi.23b Mi.23B |
| 180 PLN | |
1807 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11½, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23b Mi.23B |
| 80 PLN | |
1808 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z rzadkim ząbkowaniem 11,5, gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.23b Mi.23B |
| 80 PLN | |
1809 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 30 PLN | |
1810 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 80 PLN | |
1811 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 70 PLN | |
1812 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
1813 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 60 PLN | |
1814 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 120 PLN | |
1815 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 30 PLN | |