Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
45954 |
1942 "Wdowa", karta pocztowa czysta ze znakiem opłaty w kolorze czerwonobrązowym - odcień ciemniejszy niż bardziej popularny brązowoczerwony (część z niewielkiego nakładu 415 szt.); bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp1 |
| 1 800 PLN | |
45955 |
1942 Wdowa, kartka na rzadkiej całostce obozowej, gwarancja. | Fi.Cp1 |
| 1 800 PLN SPRZEDANY | |
45956 |
1942 150-lecie ustanowienia orderu Virtuti Militari, całostka z obiegu pocztowego, gwarancja. | Fi.Cp2 |
| 100 PLN | |
45957 |
1942 150-lecie ustanowienia orderu Virtuti Militari, karta pocztowa o jasnym, nie retuszowanym znaku opłaty, papier prążkowany od strony znaku opłaty; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.Cp2Iax |
| 200 PLN | |
45958 |
1942 150-lecie ustanowienia orderu Virtuti Militari, karta pocztowa o jasnym, nie retuszowanym znaku opłaty, papier prążkowany od strony znaku opłaty, karta z oryginalnego obiegu pocztowego wysłana 23.XII, doskonały stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp2Iax |
| 150 PLN | |
45959 |
1942 całostka ze stemplem okolicznościowym "Zieleńce 18-VI-1792", gwarancja. | Fi.Cp2Iby |
| 100 PLN | |
45960 |
1942 Matka Boska Obozowa i Matka Boska Ostrobramska, zestaw dwóch czystych kart pocztowych; dobry stan zachowania (niewielkie niebieskie przebarwienia na froncie i odwrocie); gwarancja Schmutz. | Fi.Cp3-4 |
| 500 PLN | |
45961 |
1942 Matka Boska Obozowa, całostka z obiegu pocztowego z dodatkowa opłata znaczkiem dopłaty, na odwrocie gwarancja. | Fi.Cp4, D3 |
| 500 PLN | |
45962 |
1942 Lotnik, uszkodzona (prawie niewidoczna) litera A w POCZTÓWKA, całostka - druk biblioteczny wysłany 30.01.1943; dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp5 |
| 500 PLN | |
45963 |
1942 Lotnik, całostka wysłana 23.XII, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.Cp5 |
| 150 PLN | |
45964 |
1942 Lotnik, całostka, nietypowo obrócony znak opłaty, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cp5 |
| 150 PLN | |
45965 |
1942 kartka obozowa z życzeniami opłacona przez odbiorcę znaczkiem dopłaty, gwarancja. | Fi.D1 |
| 300 PLN | |
45966 |
1942-43 Cyfry, kompletna seria dopłat na wycinkach (Fi.595.-), czerwonobrązowe z kasownikiem okolicznościowym, zielone z czerwonym obiegowym, a ciemnobrązowy i jasnobrązowe ze zwykłym obiegowym, gwarancja. | Fi.D1-4 |
| 540 PLN | |
45967 |
1942-43 Cyfry, czysta seria znaczków dopłaty - odmiany papierów i kolorów (Fi.850.-), gwarancja. | Fi.D1-4 |
| 750 PLN | |
45968 |
1942-43 Cyfry, kasowana seria znaczków dopłaty - wszystkie podstawowe odmiany (Fi.595.-), gwarancja Krawczyk, gwarancja. | Fi.D1-4 |
| 540 PLN | |
45969 |
1942 cyfry, znaczki dopłaty w kolorze zielonym, gwarancja Kronenberg (podpis). | Fi.D1y, D3y |
| 300 PLN | |
45970 |
| 400 PLN | |
45971 |
1942 seria znaczków dopłaty w kolorze zielonym, gwarancja Schmutz. | Fi.D1y, D3y |
| 480 PLN | |
45972 |
1942 Virtuti Militari - 150 lecie bitwy pod Zieleńcami, najrzadszy blok Woldenbergu, szczególnie trudny do nabycia jako czysty (Fi.2500.-); gwarancja Schmutz. | Fi.bl.1 |
| 2 500 PLN SPRZEDANY | |
45973 |
1942 150-lecie bitwy pod Zieleńcami, blok stemplowany kasownikiem okolicznościowym z pierwszego dnia obiegu, gwarancja Walocha. | Fi.bl.1 |
| 600 PLN | |
45974 |
1942 150-lecie bitwy pod Zieleńcami, gwarancja Jendroszek. | Fi.bl.1 |
| 1 800 PLN | |
45975 |
1942 150-lecie bitwy pod Zieleńcami, rzadki czysty blok z narożnikami w słabszym stanie, gwarancja. | Fi.bl.1 |
| 1 100 PLN | |
45976 |
1942 Virtuti Militari - 150 lecie bitwy pod Zieleńcami, najrzadszy blok Woldenbergu kasowany okolicznościowo (Fi.1000.-), gwarancja. | Fi.bl.1 |
| 900 PLN | |
45977 |
1942 Wystawa Filatelistyczna, kasowany okolicznościowo blok Madonna (Fi.750.-), gwarancja. | Fi.bl.2 |
| 600 PLN | |
45978 |
1942 Wystawa Filatelistyczna, blok Madonna, piękny stan (Fi.1000.-), gwarancja. | Fi.bl.2 |
| 800 PLN | |
45979 |
1942 wystawa filatelistyczna, blok stemplowany okolicznościowym kasownikiem wystawy z pierwszego dnia obiegu, gwarancja Schmutz. | Fi.bl.2 |
| 450 PLN | |
45980 |
1942 Wystawa Filatelistyczna, fałszerstwo bloku Madonna, zbliżony rysunek, ale cienki papier i kolor żółty zamiast pomarańczowego, może uchodzić za próbę, ciekawy walor do zbioru specjalizowanego obozów. | Fi.bl.2 FALSE |
| 180 PLN | |
45981 |
1942 Boże Narodzenie, sygnowana odbitka linorytu przedstawiająca słynną cukiernię Ludwika Zalewskiego przy ulicy Akademickiej we Lwowie z jej nie mniej słynnym oknem wystawowym, które dokładnie opisał w "Wysokim Zamku" Stanisław Lem; walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | |
| 2 500 PLN | |
45982 |
1942 odbitka pracy konkursowej na papierze bibułkowym, jedna z 27 odbitek autorskich, która była wydrukowana na konkurs projektów znaczków obozowych z okazji wystawy filatelistycznej. | |
| 70 PLN | |
45983 |
| 70 PLN | |
45984 |
| 70 PLN | |
45985 |
| 70 PLN | |
45986 |
| 70 PLN | |
45987 |
| 70 PLN | |
45988 |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
45989 |
| 70 PLN | |
45990 |
| 70 PLN | |
45991 |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
45992 |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
45993 |
| 70 PLN | |