Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
29153 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.19 Mi.19 |
| 100 PLN | |
29154 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek za 45 h. z nadrukiem odwróconym (Fi.300.-), gwarancja Perzyński. | Fi.19 No |
| 240 PLN | |
29155 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.19No Mi.19K |
| 90 PLN | |
29156 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.19No Mi.19K |
| 80 PLN | |
29157 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.19No Mi.19K |
| 200 PLN | |
29158 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria podstawowa bez odmian stemplowana grzecznościowo na kopercie kasownikiem Lublina z datą 15.1.19. | Fi.20-9 Mi.20-8 |
| 300 PLN | |
29159 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria kasowana (Fi. 350,-), znaczek za 50/60 hal z błędem "brak kropki po HAL", sygnatury Rachmanow, Witkowski, gwarancja Schmutz, Krawczyk, Mikstein. | Fi.20-29 (27a B6) Mi.20-28 |
| 330 PLN | |
29160 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria czysta, każdy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, kilka tańszych z prawie niewidocznym cieniem śladu po podlepce, reszta w bardzo ładnym stanie, gwarancja Gryżewski. | Fi.20-29 B Mi.20-28 |
| 1 500 PLN | |
29161 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria z nadrukami odwróconymi, rzadki znaczek za 3/3 hal. (Fi.16000.-) gwarancja, pozostałe (Fi.1070.-) gwarancja Krawczyk, wszystkie kasowane grzecznościowo nieoryginalnym kasownikiem. | Fi.20-29 No Mi.20-28 |
| 10 000 PLN | |
29162 |
1918 drugie wydanie lubelskie, komplet podstawowych znaczków z nadrukami odwróconymi, w tym bardzo rzadki znaczek za 3/3 hal. - ten w bardzo ładnym stanie z fotoatestem, trzy znaczki z lekkimi śladami po podlepkach - Fi.21, Fi.25, Fi. 28, pozostałe bez śladów podlepek, wszystkie znaczki z różnymi gwarancjami. | Fi.20-29No Mi.20-28K |
| 16 000 PLN | |
29163 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.20a Mi.20A |
| 100 PLN | |
29164 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, lewy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jendroszek. | Fi.20a Mi.20A |
| 120 PLN | |
29165 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski, Schmutz. | Fi.20a Mi.20A |
| 100 PLN | |
29166 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.20a Mi.20A |
| 200 PLN | |
29167 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja. | Fi.20a Mi.20a |
| 400 PLN | |
29168 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.20a Mi.20a |
| 250 PLN | |
29169 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z rzadkim nadrukiem odwróconym, znaczek ilustrowany na stronie "Polskie klejnoty filatelistyczne" Internetowego Koła Filatelistycznego, znaczek w dobrym stanie zachowania, fotoatest. | Fi.20aNo Mi.20A K |
| 15 000 PLN | |
29170 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, unieważniony grzecznościowo słabo odbitym kasownikiem, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski. | Fi.20b Mi.20B |
| 35 PLN | |
29171 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem ZL 11½, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.20b Mi.20B |
| 320 PLN | |
29172 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z ząbkowaniem ZL 11½, górne znaczki delikatne ślady po podlepkach, bardzo ładny stan, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski. | Fi.20b Mi.20B |
| 1 000 PLN | |
29173 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 260 PLN | |
29174 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
29175 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 15 PLN | |
29176 |
1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
29177 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
29178 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 120 PLN | |
29179 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 30 PLN | |
29180 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
29181 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym po stronie gumowanej, gwarancja Schmutz, fotoatest | Fi.21Ndwo Mi.21DD |
| 2 900 PLN | |
29182 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.21No Mi.21K |
| 240 PLN | |
29183 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.21No Mi.21K |
| 200 PLN | |
29184 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
29185 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
29186 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 1 z nie dodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 30 PLN | |
29187 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
29188 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 1, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN | |
29189 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 30 PLN | |
29190 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 70 PLN | |
29191 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN | |
29192 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 10/30 hal. z dwoma błędami: lekko obróconym rysunkiem znaczka podstawowego i znacznie skośnie przesuniętym nadrukiem, ze względu na brak znaczków takie makulaturowe w zasadzie egzemplarze skierowano do eksploatacji, gwarancja Schmutz. | Fi.22a |
| 50 PLN | |