Aukcja 105. Wydania przedrukowe 1918-1919

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
29353

1919 wydania krakowskie i Komisji Rządzącej - rzadka w obiegu kombinacja wydań; znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.62 i znaczek za 25 hal. na wycinku ze skartu, unieważnione datownikiem Łańcut w dniu 9.III.19, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.41, 62
Mi.39, 61
500 PLN
29354

Fi.41B1
Mi.39
90 PLN
29355

Fi.41B1
Mi.39
100 PLN
29356

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 35 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.41B1
Mi.39
120 PLN
29357

Fi.41B1
Mi.39
75 PLN
29358

Fi.41B1
Mi.39
80 PLN
29359

Fi.41B1
Mi.39
75 PLN
29360

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Bojanowicz.

Fi.41B2
Mi.39
400 PLN
29361

1919 wydanie markowe, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.41B3
Mi.39
300 PLN
29362

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 74, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.42
Mi.40
50 PLN
29363

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 6, gwarancja i oznaczenie Petriuk.

Fi.42
Mi.40
50 PLN
29364

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 77, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie.

Fi.42
Mi.40
40 PLN
29365

Fi.42
Mi.40
45 PLN
29366

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 96, gwarancja i oznaczenie.

Fi.42
Mi.40
35 PLN
29367

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 19, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.42
Mi.40
50 PLN
29368

1919 wydanie krakowskie, dziewięcioblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 62/84, drobne przełamanie na dolnych dwóch znaczkach widoczne od strony gumy, gwarancja Mikstein, Jendroszek.

Fi.42
Mi.40
900 PLN
29369

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 60, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.42
Mi.40
120 PLN
29370

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 3, gwarancja i oznaczenie Mikstein, Berbeka, Petriuk.

Fi.42
Mi.40
50 PLN
29371

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 93, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.42
Mi.40
45 PLN
29372

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z zawansowaną usterką na poz. 61 "uszkodzony romb", kilka niewielkich w rzeczywistości przebarwień, gwarancja i opis Gryżewski.

Fi.42
Mi.40
70 PLN
29373

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.57, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.42
Mi.40
40 PLN
29374

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.24 "cienkie Z" (Fi.250.-), lekko skośnie zagnieciony, gwarancja i opis Landre.

Fi.42 B1
Mi.40
100 PLN
29375

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.35 "cienkie Z", gwarancja i opis Landre.

Fi.42 B1
Mi.40
200 PLN
29376

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, lewy górny znaczek z rzadkim błędem na poz.73 "dwukropek", trzy znaczki z lekkim i minimalnym śladem podlepki (Fi.615.-), piękny stan, sygnatura POLONUS gwarancja lekkie oznaczenie pozycji Mikstein.

Fi.42 B2 +42
Mi.40
750 PLN
29377

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z rzadkim błędem na poz.30 "uszkodzone A", z dobrze widocznym od strony gumy odciskiem błędu, minimalny ślad podlepki, piękny stan, nowa gwarancja bez żadnych dodatkowych opisów i oznaczeń Mikstein.

Fi.42 B3
Mi.40
300 PLN
29378

Fi.42B1
Mi.40
45 PLN
29379

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 i 25 oba z błędem "cienkie Z", znaczki bez gumy, gwarancja Mikulski.

Fi.42B1
Mi.40
70 PLN
29380

Fi.42B1
Mi.40
80 PLN
29381

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 4 z błędem "cienkie Z", praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.42B1
Mi.40
100 PLN
29382

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24/35, wszystkie znaczki z błędem "cienkie Z", górne znaczki z podlepką pomiędzy znaczkami, dolne znaczki bez jej śladów, gwarancja i oznaczenie.

Fi.42B1
Mi.40
480 PLN
29383

Fi.42B1
Mi.40
240 PLN
29384

Fi.42B1
Mi.40
60 PLN
29385

Fi.42B1
Mi.40
60 PLN
29386

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 67, jedna z rzadszych odwrotek wydania krakowskiego, jedna podlepka, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.42No
Mi.40K
2 800 PLN
29387

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 98, znaczki z tym błędem są rzadkie - przedrukowano najprawdopodobniej tylko dwa arkusze, znaczek w ładnym stanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.42No
Mi.40K
3 000 PLN
29388

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 83, rzadkie - przedrukowano dwa arkusze znaczków z tym błędem, ładny stan zachowania, gwarancje Mikstein, Schmutz.

Fi.42No
Mi.40K
2 500 PLN
29389

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z usterką na poz. 85 "ścięta końcówka litery S i pęknięta litera K", cień śladu po podlepce, gwarancja i opis Mikstein, Schmutz.

Fi.43
Mi.41
100 PLN
29390

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 31, dwie plamki na gumie, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

Fi.43
Mi.41
100 PLN
29391

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 97, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.43
Mi.41
40 PLN
29392

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 93, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.43
Mi.41
40 PLN