Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
11697 |
1933 list nadany w ambulansie pocztowym na trasie Poznań - Kraków nr 206 z wyróżnikiem a. | Fi.256 |
| 60 PLN | |
11698 |
| 1 000 PLN SPRZEDANY | |
11699 |
1933 700-lecie założenia Torunia, znaczek z uszkodzoną perforacją na lewym marginesie. | Fi.258 Mi.279 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
11700 |
1933 karta ze znaczkami okolicznościowymi przedstawiającymi ratusz w Toruniu ze stemplami okolicznościowymi z okazji 700-lecia miasta Torunia i II Wszechpolskiej Wystawy Filatelistycznej w Toruniu. | Fi.258, 260 |
| 160 PLN SPRZEDANY | |
11701 |
| 120 PLN | |
11702 |
| 280 PLN | |
11703 |
1933 700-lecie Torunia (znak wodny II.G.) i II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu (znak wodny II.D), znaczki na kopercie ostemplowane okolicznościowo kasownikiem wystawowym (Myślicki 33 005). | Fi.258G, 260D, 255 Mi.279, 281Y, 276 |
| 100 PLN | |
11704 |
| 560 PLN | |
11705 |
1933 zwycięzcy Challengu. | Fi.259 Mi.280 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
11706 |
1933 F.Żwirko i S.Wigura - frankatura pojedyncza, list wysłany 3 XI z Torunia do Grudziądza, znaczek skasowany stemplem okolicznościowym "700-LECIE MIASTA TORUNIA 1233-1933" z wyróżnikiem "t", pieczęć nagłówkowa nadawcy "Sekretariat Bezpartyjnego Bloku Współpracy z Rządem"; bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 33 001). | Fi.259 Mi.280 |
| 60 PLN | |
11707 |
1933 zwycięzcy Challenge'u, czworoblok. | Fi.259 Mi.280 |
| 500 PLN | |
11708 |
1933 F.Żwirko i S.Wigura, znaczek czysty (Fi.190.-). | Fi.259 Mi.280 |
| 130 PLN | |
11709 |
1933 list nadany w ambulansie pocztowym na trasie Beuthen (Bytom) - Lwów nr 22 z wyróżnikiem a. | Fi.259 |
| 120 PLN | |
11710 |
1933 zwycięzcy Challenge'u, parka znaczków z rzadkim znakiem wodnym Z.W. II.P, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.259P Mi.280Y |
| 220 PLN | |
11711 |
1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu - widok ratusza i pomnik Mikołaja Kopernika, karta maksimum - znaczek ostemplowany okolicznościowo 23.V w Toruniu na specjalnej pamiątkowej karcie do Warszawy (Myślicki 33 005). | Fi.260 Mi.281 |
| 120 PLN | |
11712 |
| 300 PLN | |
11713 |
| 100 PLN | |
11714 |
1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, znaczek w ładnym stanie. | Fi.260 Mi.281 |
| 60 PLN | |
11715 |
| 140 PLN | |
11716 |
1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, znaczek na papierze ze znakiem wodnym II.D, gwarancja i oznaczenie. | Fi.260D Mi.281 |
| 200 PLN | |
11717 |
1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna, marginesowy znaczek za 60(+40) gr. ze znakiem wodnym w rzadkim i świetnie widocznym położeniu W.II.D - trąbki w dół (Fi.150.-), jedna lekka zachowana w całości podlepka na pełnej oryginalnej gumie. | Fi.260D Mi.281Y |
| 60 PLN | |
11718 |
| 150 PLN | |
11719 |
| 160 PLN | |
11720 |
1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza, czworoblok. | Fi.261 Mi.282 |
| 400 PLN | |
11721 |
| 300 PLN | |
11722 |
| 100 PLN | |
11723 |
| 700 PLN | |
11724 |
1933 250. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, narożnikowy znaczek czysty, perforacja 11½ (Fi.270.-), bardzo ładny stan zachowania. | Fi.262 Mi.283 |
| 320 PLN | |
11725 |
1933 250. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, znaczek czysty, perforacja 11½ (Fi.270.-). | Fi.262 Mi.283 |
| 200 PLN | |
11726 |
1933 Krzyż Niepodległości, frankatura mieszana, ekspresowy list polecony, wysłany 28.II.1934 z Sosnowca do miejscowości Skała pod Ojcowem; datownik odbiorczy. | Fi.263, 243 Mi.284, 262 |
| 50 PLN | |
11727 |
| 70 PLN | |
11728 |
| 30 PLN | |
11729 |
1933 Krzyż Niepodległości, znaczek za 30 gr. z rzadkim - W.II.D położeniem znaku wodnego, piękny kasownik LWÓW 2 - ZNIESIENIE, gwarancja Krawczyk. | Fi.263D Mi.284 |
| 40 PLN | |
11730 |
1933 "1933-ŚWIĘTO MORZA-1933/ MORZE i KOLONJE/ TO POTĘGA POLSKI" Warszawa 2 wyróżnik "c", kasownik propagandowy na karcie pocztowej wysłanej 4.VII do Krakowa, dosłanej do Jaworzna do kopalni "Piłsudski"; walor w dobrym stanie zachowania (Myślicki 33 109). | Fi.Cp51 |
| 120 PLN | |
11731 |
1933 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Wilno - Zemgale (Łotwa) nr 293. | Fi.Cp64 |
| 60 PLN | |
11732 |
| 40 PLN | |
11733 |
| 15 PLN | |
11734 |
1933 list firmowy z Krakowa z nadrukiem "DRUK / Opłacono gotówką 65%". | |
| 50 PLN | |
11735 |
1933 list polecony z Londynu do fabryki mebli w Radomsku, list przewieziono na terenie Polski ambulansem pocztowym nr 5 na Trasie Gdynia - Warszawa. | |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
11736 |
1933 "ROBUR Związek Kopalń Górnośląskich" - 20 gr frankatura mechaniczna H7 Katowice, karta firmowa wysłana 25.VII do Kielc; bardzo dobry stan zachowania. | |
| 50 PLN | |