Aukcja zakończy się 08.07.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 101. PRL 1952-1989

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
42763

1965 "VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS CHOPINOWSKI 22.II 13.III" Warszawa 1, seria znaczków wydanych z okazji 150. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina ostemplowana kasownikiem okolicznościowym 14.3 w trakcie trwania konkursu; drobne przebarwienia na kopertach.

Fi.1004-06
Mi.1148-50
50 PLN
42764

1965 20. rocznica wyzwolenia Warszawy, znaczek z rzadkim błędem na poz.27 występującym w części nakładu "plamka na dłoni", na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1412 B1
Mi.1561
60 PLN
42765

1965 rocznik kopert FDC (Fi.120,70).

Fi.1412-1503
Mi.1561-1652
70 PLN
42766

1965 rocznik znaczków czystych (Fi.104,80).

Fi.1412-1503
Mi.1561-1652
55 PLN
42767

1965 20. rocznica wyzwolenia Warszawy, znaczek z błędem "plamka na dłoni".

Fi.1412B1
Mi.1561
25 PLN
42768

1965 20. rocznica wyzwolenia Warszawy, lewy dolny znaczek z błędem "plamka na dłoni".

Fi.1412B1
Mi.1561
45 PLN
42769

1965 statki żaglowe, czworoblok znaczków za 1 zł., dolne znaczki z błędem lewy "Holk" odpływa, a prawy "Holk" dopływa do wyspy, gwarancja Krawczyk.

Fi.1419 B
Mi.1568
600 PLN
42770

1965 statki żaglowe, parka znaczków za 1 zł., lewy częściowo, a prawy całkowicie sucho tłoczony, gwarancja.

Fi.1419 MK
Mi.1568 
400 PLN
SPRZEDANY
42771

1965 "Zwierzęta prehistoryczne", znaczek za 60 gr z błędem "krótszy pazur" na kopercie FDC; temat - DINOZAURY.

Fi.1424 B1
Mi.1573 
30 PLN
42772

1965 zwierzęta prehistoryczne, znaczek z błędem "krótszy pazur".

Fi.1424B1
Mi.1573
20 PLN
42773

1965 20. rocznica Układu PRL - ZSRR, znaczek z błędem "wybrzuszenie polskie flagi na górnej krawędzi".

Fi.1432B2
Mi.1581
25 PLN
SPRZEDANY
42774

1965 POCZTA HARC(ERSKA) - trzy okolicznościowe znaczki Poczty Harcerskiej przedstawiające bitwy II wojny światowej, w których brali udział Polacy za: 30 gr - Narvik, 60 gr -Tobruk, 1 zł - Monte Cassino, ostemplowane 10.V kasownikiem okolicznościowym ""1945 ZLOT ZHP 1965" na ofrankowanych kopertach z nalepkami Wystawy z okazji 20-lecia Ziem Zachodnich i Północnych; efektowny zestaw; temat - HARCERSTWO.

Fi.1434
Mi.1583
60 PLN
42775

1965 70-lecie ruchu ludowego, górny lewy znaczek z błędem "kropka na dolnej nóżce litery K w POLSKA".

Fi.1437B1
Mi.1586
30 PLN
42776

1965 70-lecie ruchu ludowego, górny prawy znaczek z błędem "kropka na dolnej nóżce litery K w wyrazie POLSKA".

Fi.1437B1
25 PLN
42777

1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, arkusz sprzedażny znaczka za 40 gr.

Fi.1439 ark.
Mi.1588
25 PLN
42778

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, znaczek za 50 gr z błędem na poz.6 "ŚWIAT zamiast ŚWIATA" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1440 B1
Mi.1589I
50 PLN
42779

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, znaczki za 50 gr w parce pionowej z marginesami, dolny z błędem na poz.6 "ŚWIAT zamiast ŚWIATA"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha.

Fi.1440 B1
Mi.1589I
60 PLN
42780

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, lewy dolny znaczek z błędem "ŚWIAT zamiast ŚWIATA".

Fi.1440B1
Mi.1589
30 PLN
42781

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, lewy znaczek z błędem "ŚWIAT zamiast ŚWIATA".

Fi.1440B1
Mi.1589
35 PLN
42782

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, znaczek z błędem "ŚWIAT zamiast ŚWIATA".

Fi.1440B1
Mi.1589
30 PLN
42783

1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, czworoblok znaczków za 1,35 zł., lewy górny z błędem "kółeczko obok prawego żagla", gwarancja Falkowski.

Fi.1442 B
Mi.1591 
60 PLN
42784

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, znaczek z błędem "zielona kreska na SK".

Fi.1443B1
Mi.1592
25 PLN
42785

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, dolny znaczek z błędem "zielona kreska na SK".

Fi.1443B1
Mi.1592
40 PLN
42786

1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, znaczki rozdzielone długą przywieszką, lekkie sfałdowanie papieru po lewej stronie.

Fi.1447
Mi.1596
270 PLN
42787

1965 konferencja ministrów łączności w Pekinie, góra arkusza z przywieszką.

Fi.1447
Mi.1596 
35 PLN
42788

1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna część arkusza ze znaczkami rozdzielonymi przywieszką, kasowane z pełną gumą, bardzo dobry stan zachowania (Fi.120.-).

Fi.1447Pw
Mi.1596Zf
80 PLN
42789

1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna część arkusza ze znaczkiem z długą przywieszką, rzadko spotykane w takiej formie; bardzo dobry stan zachowania (Fi.250.-).

Fi.1447Pw
Mi.1596Zf
150 PLN
42790

1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna część arkusza ze znaczkami rozdzielonymi przywieszką, bardzo dobry stan zachowania (Fi.450.-).

Fi.1447Pw
Mi.1596Zf
400 PLN
42791

1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna część arkusza ze znaczkami rozdzielonymi przywieszką, pionowo złożony, kasowane z pełną gumą (Fi.120.-).

Fi.1447Pw
Mi.1596Zf
50 PLN
42792

1965 międzynarodowy Rok Spokojnego Słońca, znaczek z przesuniętym drukiem barwy czarnej - podwójne planety, kontynent amerykański postanowił już opuścić Ziemie i udać się w podróż międzyplanetarną. Dla porównania po prawej normalny znaczek.

Fi.1462MK
Mi.1611
135 PLN
42793

1965 storczyki, znaczek za 20 gr. z rzadkim błędem "brak koloru czerwonobrązowego - nominału", gwarancja Petriuk BPP.

Fi.1463 MK
Mi.1612FI 
900 PLN
SPRZEDANY
42794

1965 Storczyki, komplet arkusików 10-znaczkowych, kasowane z pełną gumą (Fi.280.-).

Fi.1463-71
Mi.1612-20
200 PLN
42795

1965 Storczyki, komplet arkusików 10-znaczkowych, czyste (Fi.350.-).

Fi.1463-71
Mi.1612-20
350 PLN
42796

1965 storczyki, seria w stemplowanych arkusikach sprzedażnych.

Fi.1463-71 ark.
Mi.1612-20
170 PLN
42797

1965 storczyki, arkusik perforowany i wycięty z zagiętym narożnikiem. Na zagiętym narożniku dodatkowa perforacja - można więc stwierdzić, iż najpierw arkusiki wycinano z arkusza drukarskiego, a dopiero po tym ząbkowano.

Fi.1466
Mi.1615
200 PLN
42798

1965 Storczyki, znaczek za 4 zł z błędem na poz.3 w 9 sektorze "czarna plamka na płatku", czyste; gwarancja.

Fi.1469 B1
Mi.1618
50 PLN
42799

1965 Medale Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, komplet arkusików w specjalnym klaserze, czyste (Fi.100.-).

Fi.1472-79
Mi.1623-30
80 PLN
42800

1965 Medale Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, komplet arkusików, czyste (Fi.100.-).

Fi.1472-79
Mi.1623-30
60 PLN
42801

1965 medale Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, znaczek z niespasowanym drukiem barw - podwójna postać boksera.

Fi.1473
Mi.1624
60 PLN
42802

1965 20. rocznica powstania ONZ, znaczki za 2,50 zł na papierze barwionym jednostronnie w parce poziomej, lewy z błędem "kropka powyżej cyfry 2 nominału" na poz.14; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1482a B1
Mi.1631
40 PLN