Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
42603 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "NARCIARSKIĘ" na kopercie FDC, skasowany w Zakopanem; gwarancja. | Fi.bl.30 B2 Mi.Bl.26 |
| 40 PLN | |
42604 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, blok z błędem "kreseczka nad E w ZAKOPANE", gwarancja i opis Walisch. | Fi.bl.30 B3 Mi.Bl.26 |
| 40 PLN | |
42605 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "ZAKOPANÉ" na kopercie FDC, skasowanej w Warszawie; gwarancja. | Fi.bl.30 B3 Mi.Bl.26 |
| 40 PLN | |
42606 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, blok z błędem "NARCIARSKIĘ" (na znaczku). | Fi.bl.30B2 Mi.Bl.26 |
| 30 PLN | |
42607 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, blok z błędem "ZAKOPANÉ" (na znaczku). | Fi.bl.30B3 Mi.Bl.26 |
| 30 PLN | |
42608 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, arkusik ozdobny za 40 gr z odmianą koloru "intensywnie ciemnoszarą zamiast szarego". | Fi.bl.31 B Mi.1297 |
| 180 PLN | |
42609 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, komplet arkusików. | Fi.bl.31-3 Mi.1294-6 KB |
| 260 PLN | |
42610 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem - FIS, komplet bloków, czyste (Fi. 450,-). | Fi.bl.31-33 Mi.1297-9 |
| 250 PLN | |
42611 |
| 300 PLN | |
42612 |
1962 narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, blok. | Fi.bl.32 Mi.1295 |
| 70 PLN | |
42613 |
| 50 PLN | |
42614 |
1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, blok skasowany 25.VIII stemplem okolicznościowym w pierwszym dniu obiegu. | Fi.bl.34 Mi.Klb.1337 |
| 70 PLN | |
42615 |
1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ". | Fi.bl.35 B1 Mi.Bl.27 |
| 18 PLN SPRZEDANY | |
42616 |
| 30 PLN | |
42617 |
1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ". | Fi.bl.35B1 Mi.Bl.27 |
| 20 PLN | |
42618 |
1962 V Kongres Związków Zawodowych, blok ze znakiem wodnym III.1 z pełną oryginalną gumą, skasowany 26.XI stemplem okolicznościowym w pierwszym dniu obiegu. | Fi.bl.37 Mi.1363 |
| 30 PLN | |
42619 |
1962 plakietka cegiełka na budowę warszawskiego klubu filatelisty o rysunku zbliżonym do znaczka Fi.1296 wydanego rok później. | |
| 15 PLN | |
42620 |
1962 (?) 3 znaczki - "HARCERSKA POCZTA 2 DRUŻYNA HARCERSKA IM. GEN.WALTERA - RZESZÓW". | |
| 30 PLN | |
42621 |
1962-65 zestaw znaczków na papierze białym, gwarancja i opis Weźranowski. | |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
42622 |
1962-65 zestaw znaczków na papierze szarym, gwarancja i opis Weźranowski. | |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
42623 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, bardzo rzadki jako kasowany okolicznościowo czarnodruk. | Fi.1054 ND Mi.1210 ND |
| 400 PLN | |
42624 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, czarnodruk z serii "Historyczne Miasta Polski" (Fi.320.-), dekoracyjny walor w pięknym stanie zachowania. | Fi.1054 ND Mi.1210 ND |
| 300 PLN | |
42625 |
1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, znaczki za 60 gr z Romualdem Trauguttem z międzypolem z okolicznościowym nadrukiem skasowane 22.-1 w urzędzie Lublin 1 na dekoracyjnej kopercie; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1167 Pp Mi.1315 |
| 60 PLN | |
42626 |
1963 rocznik kopert FDC (bez bl: 38(27), 40I(29I), 40II(29II); Fi.162.-). | Fi.1222-1308 Mi.1370-1456 |
| 80 PLN | |
42627 |
1963 rocznik znaczków czystych (Fi.459,40). | Fi.1222-1308 Mi.1370-1456 |
| 250 PLN | |
42628 |
1963 Walka z głodem na świecie, znaczek za 2,50 zł w czworobloku, lewy górny z błędem "wydłużona pionowa kreska litery E wyrazu GŁODEM" na poz.15, znak wodny III.5; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1225 B1 Mi.1373 |
| 60 PLN | |
42629 |
1963 karnet - "RASY PSÓW". | Fi.1226-34 Mi.1374-82 |
| 40 PLN | |
42630 |
| 100 PLN | |
42631 |
| 15 PLN | |
42632 |
1963 gady i płazy, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów. | Fi.1245 Mi.1393 |
| 30 PLN | |
42633 |
1963 gady i płazy, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięta barwa zielona. | Fi.1245MK Mi.1393 |
| 35 PLN | |
42634 |
| 35 PLN | |
42635 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek za 1,15 zł z błędem na poz.4 "fałda na udzie zawodnika", na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1260 B1 Mi.1408 |
| 50 PLN | |
42636 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek z błędem "fałda na udzie zawodnika". | Fi.1260B1 Mi.1408 |
| 20 PLN | |
42637 |
| 65 PLN | |
42638 |
1963 wielcy Polacy, seria w parkach rozdzielonych pustopolem. | Fi.1263-6 Mi.1411-4 |
| 60 PLN | |
42639 |
| 40 PLN | |
42640 |
| 30 PLN | |
42641 |
| 60 PLN | |
42642 |
1963 wielcy Polacy III, znaczek za 60 gr. ze znakiem wodnym w bardzo rzadkim położeniu - III.7, w parce rozdzielonej międzypolem, gwarancja i opis. | Fi.1264 Mi.1412 |
| 400 PLN | |