Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
42643 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "3 gwiazdki" z poz.7 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1268 B1 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
42644 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "E jak Ł w KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1268 B2 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
42645 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, parka znaczków za 60 gr., dolny z błędem na poz.17 "E jak Ł w KOSMOSIŁ", gwarancja. | Fi.1268 B2 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
42646 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "kropka w S w POLSKA" z poz.4 w 4 sektorze na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1268 B3 Mi.1416 |
| 50 PLN | |
42647 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "0 w 60 gr uszkodzone z lewej" z poz.1 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1268 B4 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
42648 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1268B1 Mi.1416 |
| 25 PLN | |
42649 |
| 10 PLN | |
42650 |
| 25 PLN | |
42651 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczki za 6.50 zł. z różnym kolorem tła - różowoczerwonym i czerwonym. | Fi.1269 Mi.1417 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
42652 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, narożny czworoblok znaczków za 6,50 zł prawy dolny z błędem na poz.8 "dwie gwiazdki pod Z w ZESPOŁOWY", zwraca uwagę niecodzienne oznaczenie częściowo widoczne w prawym górnym rogu arkusza, znaczki z bocznym marginesem z dwoma dziurkami, kasowane grzecznościowo; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1269 B1 Mi.1417 |
| 60 PLN | |
42653 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr z błędem "krótka stopa" z poz.2 w 2 sektorze na kopercie FDC; gwarancja i opis. | Fi.1270 B1 Mi.1418 |
| 40 PLN | |
42654 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, seria w narożnych parkach z marginesami skasowana 12.10 dwujęzycznym stemplem okolicznościowym "XIII MISTRZOSTWA EUROPY W KOSZYKÓWCE MĘŻCZYZN CHAMPIONNAT D'EUROPE DE BASKETBALL MASCULIN WROCŁAW 4 13.X.1963"; z pełną gumą; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1270-75 Mi.1418-23 |
| 50 PLN | |
42655 |
| 15 PLN | |
42656 |
1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, prawy znaczek z błędem "krótka stopa". | Fi.1270B1 Mi.1418 |
| 15 PLN | |
42657 |
1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "krótka stopa". | Fi.1270B1 Mi.1418 |
| 10 PLN | |
42658 |
| 25 PLN | |
42659 |
1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "1863 zamiast 1963". | Fi.1272B1 Mi.1419 |
| 10 PLN | |
42660 |
| 50 PLN | |
42661 |
1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "uszkodzone O w EUROPY". | Fi.1275B1 Mi.1423 |
| 20 PLN | |
42662 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, kompletna seria znaczków w arkuszach, w tym za: 60 gr z błędem na poz.13 "dwóch pilotów"; 2,50 zł z błędem na poz.20 "uszkodzone O w POLSKIEGO"; dobry stan zachowania. | Fi.1277-84 Mi.1425-32 |
| 800 PLN SPRZEDANY | |
42663 |
1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, dolny znaczek z błędem "rozmazany rysunek na środku rakiety". | Fi.1277B |
| 50 PLN | |
42664 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, parka znaczków za 60 gr., lewy z błędem na poz.13 "dwóch pilotów", gwarancja Krawczyk. | Fi.1279 B2 Mi.1427 |
| 80 PLN | |
42665 |
1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "rozdwojony czub na głowie orła". | Fi.1279B1 |
| 80 PLN | |
42666 |
| 40 PLN | |
42667 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, lewy znaczek z błędem "dwóch pilotów". | Fi.1279B2 Mi.1427 |
| 70 PLN | |
42668 |
| 40 PLN | |
42669 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO". | Fi.1283B1 Mi.1431 |
| 40 PLN | |
42670 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, przesunięcie nadruku. | Fi.1286 Mi.1434 |
| 30 PLN | |
42671 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "E jak Ł w KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1287 B2 Mi.1435 |
| 40 PLN | |
42672 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1287B1 Mi.1435 |
| 20 PLN | |
42673 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1287B1 |
| 15 PLN | |
42674 |
| 20 PLN | |
42675 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z pustopolem na dolnym marginesie. | Fi.1288 Mi.1417 |
| 20 PLN | |
42676 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, dolny znaczek z błędem "dwie gwiazdki pod Z w ZESPOŁOWY". | Fi.1288B1 Mi.1417 |
| 15 PLN | |
42677 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek makulaturowy z przesuniętym drukiem barwy czarnej - czarne napisy zachodzą na datę "1963". | Fi.1289MK Mi.1437 |
| 225 PLN | |
42678 |
| 35 PLN | |
42679 |
| 40 PLN | |
42680 |
1963 Zdobywanie kosmosu, czworoblok znaczków za 1,55 zł., lewy dolny z błędem z poz.16 "wgięta kopuła", gwarancja Falkowski. | Fi.1295 B1 Mi.1443 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
42681 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "wklęsła kopuła". | Fi.1295B1 Mi.1443 |
| 15 PLN | |
42682 |
1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "wklęsła kopuła". | Fi.1295B1 Mi.1443 |
| 20 PLN | |