Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
41763 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, blok FDC na lotniczym liście poleconym z Warszawy do USA, na odwrocie stemple odbiorcze. Niski numer bloku 00058. | Fi.489 bl. 11 Mi.Bl. 11 |
| 1 400 PLN | |
41764 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, seria z narożnikowymi marginesami. | Fi.489-91 Mi.515-7 |
| 140 PLN | |
41765 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, seria na lotniczym liście poleconym z Łodzi do Stanów Zjednoczonych. | Fi.489-91 Mi.515-7 |
| 100 PLN | |
41766 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, seria z nadrukami groszy. | Fi.489-91 Mi.515-7 |
| 100 PLN | |
41767 |
1948 Bojownicy o wolność i demokrację, narożnikowa seria czysta z numerem arkusika, ładny stan, zwykła seria (Fi.210.-). | Fi.489-91 Mi.515-17 |
| 250 PLN | |
41768 |
1948 Bojownicy o wolność i demokrację seria czysta w ładnym stanie (Fi.210.-). | Fi.489-91 Mi.515-17 |
| 150 PLN | |
41769 |
1948 Bojownicy o wolność i demokrację, oryginalnie kasowana seria (Fi.270.-), gwarancja Krawczyk. | Fi.489-91 Mi.515-17 |
| 240 PLN | |
41770 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, znaczek z przywieszką na lotniczym liście poleconym z Poznania do Stanów Zjednoczonych, nalepka kontroli dewizowej, na odwrocie stempel tranzytowy z warszawy i stemple odbiorcze. | Fi.490 Mi.516 |
| 200 PLN | |
41771 |
| 200 PLN | |
41772 |
| 200 PLN | |
41773 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, znaczek z przywieszką, drobna prześwitka na przywieszce. | Fi.490 Pw3 Mi.516 |
| 170 PLN | |
41774 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, znaczek z przywieszką na lotniczym liście poleconym z Poznania do Stanów Zjednoczonych, nalepka kontroli dewizowej, na odwrocie stempel tranzytowy z warszawy i stemple odbiorcze. | Fi.491 Mi.517 |
| 200 PLN | |
41775 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, parka rozdzielona przywieszką, tzw. mostek. | Fi.491 Mi.517 |
| 340 PLN | |
41776 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, znaczek z przywieszką z nadrukiem groszy typ 1. | Fi.491 Mi.619 |
| 100 PLN | |
41777 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, znaczek z przywieszką, zagniecenie na przywieszce. | Fi.491 Pw2 Mi.517 |
| 150 PLN | |
41778 |
1948 miejscowy list ekspresowy z Bydgoszczy 9.12.48, znaczek z przywieszką. | Fi.491, Ck11 |
| 120 PLN | |
41779 |
1948 Kultura polska, czysta seria z bloku (Fi.240.-). | Fi.A429-36 Mi.A-H486 |
| 180 PLN | |
41780 |
1948 Kultura polska, znaczki z bloku w ośmiobloku. | Fi.429-36 A Mi.A-H486 |
| 220 PLN | |
41781 |
1948 Kultura polska, znaczki z bloku kasowane z pełną oryginalną gumą (Fi.320.-). | Fi.A429-36 Mi.A-H486 |
| 280 PLN | |
41782 |
1948 Kultura polska, ośmioblok znaczków z bloku w formie bloku - sektor 3, z obciętym narożnikiem; cena katalogowa pojedynczych znaczków z bloku Fi.240.-, bardzo ładny stan zachowania. | Fi.A429-36 Mi.A-H486 |
| 240 PLN | |
41783 |
| 480 PLN | |
41784 |
1948 "III ZIMOWE LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA POLSKI" Olsztyn 1, całostka ostemplowana 28.II kasownikiem okolicznościowym w kolorze fioletowym (Myślicki 48 011). | Fi.Cp98 |
| 40 PLN | |
41785 |
1948 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Poznań - Kraków. | Fi.Cp103 |
| 80 PLN | |
41786 |
1948 Kultura Polska, blok z numerem sektora 4 w bardzo dobrym stanie. | Fi.bl.10 Mi.Bl.10 |
| 400 PLN | |
41787 |
1948 kultura polska, blok. | Fi.bl.10 Mi.Bl.10 |
| 350 PLN | |
41788 |
1948 Kultura Polska, kasowany okolicznościowo we Wrocławiu blok z 2 sektora w arkuszu drukarskim, gwarancja. | Fi.bl.10 |
| 1 200 PLN | |
41789 |
1948 Kultura polska, blok czysty (Fi.650.-), z 2 sektora w arkuszu drukarskim - arkusz miał cztery sektory, ładny stan zachowania, guma spękana równo na całej powierzchni. | Fi.bl.10 |
| 450 PLN | |
41790 |
1948 Bojownicy o wolność i demokrację, blok czysty (Fi.900.-), z 2 sektora w arkuszu drukarskim - arkusz miał sześć sektorów, bardzo ładny stan zachowania. | Fi.bl.11 |
| 800 PLN SPRZEDANY | |
41791 |
1948 wewnętrzna wojskowa korespondencja między jednostkami, stempel okolicznościowy ze Szczecina "WYSTAWA ZIEM ODZYSKANYCH WE WROCŁAWIU LIPIEC - SIERPIEŃ 1948. | |
| 70 PLN | |
41793 |
| 20 PLN | |
41794 |
1949 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Krynica - Tarnów nr 244, widokówka Żegiestów. | Fi.438 |
| 70 PLN | |
41795 |
1949 "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" Warszawa, kasownik okolicznościowy stosowany w październiku 1949, list lotniczy wysłany 17.X z Warszawy do Chicago (Myślicki 49 090); temat - CHOPIN. | Fi.447, 477 Mi.482, 525 |
| 60 PLN | |
41796 |
1949 list polecony z Elbląga do Poznania, z mieszaną frankaturą "Bierutów", na odwrocie stempel odbiorczy. | Fi.470, 475, 476 Mi.518, 523, 524 |
| 30 PLN | |
41797 |
1949 list nadany w ambulansie pocztowym na trasie Bydgoszcz - Poznań nr 425. | Fi.475 |
| 80 PLN | |
41798 |
1949 list nadany w ambulansie pocztowym na trasie Poznań - Gdynia nr 421. | Fi.475 |
| 70 PLN | |
41799 |
1949 VIII Kongres Związków Zawodowych, znaczek za 3 zł z błędem na poz.8 "kropka po lewej stronie kobiety"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.492 B Mi.527 |
| 40 PLN | |
41800 |
1949 VIII Kongres Związków Zawodowych, znaczki za 3 zł w parce pionowej, dolny z klasycznym błędem na poz.30 "pęknięte litery ZT w POCZTA"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.492 B1 Mi.527 |
| 80 PLN | |
41801 |
1949 Kongres Związków Zawodowych, seria znaczków narożnikowych z numerami walca na marginesie. | Fi.492-4 |
| 80 PLN | |
41802 |
1949 karnet - "VIII KONGRES ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH". | Fi.492-94 Mi.527-29 |
| 40 PLN | |
41803 |
1949 VIII Kongres Związków Zawodowych - seria znaczków ostemplowana okolicznościowo 3.6 na kopercie (Myślicki 49 036). | Fi.492-94 Mi.527-29 |
| 30 PLN | |