32532

1954 zjazd PZF, stemplowany nowodruk bloku w kolorze niebieskim, gwarancja.

500 PLN500 PLN
32534

1955 "V MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM. FRYDERYKA CHOPINA", list ofrankowany parką znaczków za 60 gr z Fryderykiem Chopinem wysłany 9.3 z Warszawy do Gdańska, bardzo dobrej jakości odbitka wirnika okolicznościowego; temat - CHOPIN.

50 PLN50 PLN
32537

1955 10. rocznica wyzwolenia Warszawy, komplet prób z nadrukiem PRÓBA, gwarancja.

140 PLN140 PLN
32590

1955 II Międzynarodowe Igrzyska Sportowe Młodzieży, komplet prób z nadrukiem PRÓBA, gwarancja.

500 PLN500 PLN
32594

1955 10-lecie odzyskania Ziem Zachodnich, komplet prób z nadrukiem PRÓBA w narożnikowych parkach, gwarancja.

480 PLN480 PLN
32604

1955 Rok Mickiewiczowski, komplet prób z nadrukiem PRÓBA, część znaczków bez gumy tak jak zostały wydane, gwarancja.

650 PLN650 PLN
32627

1956 Światowe Mistrzostwa Świata Głuchych w Warszawie, seria w narożnych parkach, jedna z numerem walca.

55 PLN55 PLN
32642

1956 wydanie przedrukowe, strona ze zbiory wystawowego z znaczkami za 40/80 gr. z różnymi usterkami nadruku głownie silnymi przesunięciami nadruku.

120 PLN120 PLN
32643

1956 wydanie prowizoryczne, marginesowa parka znaczków za 40/80 gr. z przesuniętym nadrukiem, lewy z błędem "uszkodzona cyfra 4", gwarancja Krawczyk.

100 PLN100 PLN
32644

1956 wydanie prowizoryczne, marginesowa trójka znaczków za 40/80 gr., górny z błędem "brak górnej części pionowej kreski w cyfrze 4" poziomo zgięty, dolny z błędem "uszkodzona pionowa kreska cyfry 4", gwarancja Krawczyk.

60 PLN60 PLN
32645

1956 wydanie przedrukowe, strona ze zbiory wystawowego z znaczkami za 60/80 gr. z różnymi usterkami nadruku głownie silnymi przesunięciami nadruku.

120 PLN120 PLN
32674

350 PLN315 PLN
32742

1958 40. rocznica powstania KPP, czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca wpisanym odręcznie N.I.WI-58 - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

40 PLN36 PLN
32790

1960 100-lecie polskiego znaczka pocztowego, seria znaczków z czteroznaczkowych arkusików, gwarancja i oznaczenie.

100 PLN100 PLN
32834

1961 polskie Ziemie zachodnie, seria w czworoblokach parek z przywieszkami.

70 PLN63 PLN
32852

1961 polskie Ziemie zachodnie, seria w czworobloku parek z przywieszkami.

20 PLN20 PLN
32937

1963 Zdobywanie kosmosu, blok na papierze żeberkowanym (Fi.350.-), gwarancja i opis.

300 PLN250 PLN
33028

1966 Tysiąclecie Państwa Polskiego, komplet arkusików 10-znaczkowych, arkusik za 60 gr z błędem na zn. z poz.4 "przerwane pióra ogonie", kasowane z pełną gumą.

80 PLN70 PLN
33037

1966 badanie kosmosu, znaczek z silnie przesuniętym drukiem barwy zielonej i ciemnoszarej - brak napisu POLSKA.

300 PLN310 PLN
33081

1969 karnet - "500. ROCZNICA URODZIN MIKOŁAJA KOPERNIKA", znaczek ostemplowany kasownikiem okolicznościowym "II OKRĘGOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 14.08.1972".

30 PLN30 PLN
33156

650 PLN550 PLN
33157

1973 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Polska 73", bloczek na karcie pocztowej skasowany 19.8 - w pierwszym dniu obiegu - stemplem okolicznościowym w Poznaniu; dekoracyjny walor w doskonałym stanie zachowania.

40 PLN40 PLN
33256

1980 110. rocznica urodzin W. Lenina, dolne znaczki z błędami: krótsze I w ROCZNICA, krótszy przecinek i brak kropki po W.

30 PLN30 PLN
33274

200 PLN200 PLN
33282

1982 karty maksimum - 600 lat obecności Obrazu Jasnogórskiego w klasztorze o.o. Paulinów w Częstochowie, seria na 3 kartach ostemplowanych okolicznościowo w pierwszym dniu obiegu, FDC.

40 PLN40 PLN
33291

1982 znaczki poczty internowanych w obozie w Głogowie.

60 PLN65 PLN
33292

40 PLN121 PLN
33293

30 PLN80 PLN
33302

1983 nagroda Nobla dla Lecha Wałęsy, wydawnictwo podziemnej Solidarności.

15 PLN15 PLN
33307

150 PLN135 PLN
33323

1984 seria wydania poczty podziemnej Solidarności.

15 PLN15 PLN
33342

1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności.

15 PLN15 PLN
33346

1985 wydawnictwo podziemnej poczty Solidarności - poczta polowa.

65 PLN86 PLN
33347

1985 wydawnictwo podziemnej poczty Solidarności.

15 PLN15 PLN
33354

1986-2000 poczet królów i książąt polskich, zestaw wszystkich wydanych znaczków i całostek, w tym znaczki marginesowe z numerami arkusza i nazwą serii na marginesie, znaczki katalogowane z pustopolami, dwa znaczki makulaturowe (w sumie 145 znaczków), koperty FDC (23 sztuki), 29 sztuk kopert Ck i 28 sztuk całostek Cp w tym makulaturowe. Na ilustracji pokazano cześć walorów z tego lotu.

180 PLN180 PLN
33377

1988 ekspres lotniczy z Krakowa do Stanów Zjednoczonych, mieszana frankatura ze znaczkiem podziemnej poczty Solidarności, na odwrocie stempel odbiorczy, osobliwe i rzadkie.

140 PLN140 PLN
33442

1990 wydanie przedrukowe, pasek znaczków z przesuniętym w dół nadrukiem, górne znaczki bez nominału, na dole nominał na marginesie, pozostałe znaczki z nominałem na górze zamiast na dole znaczka.

120 PLN120 PLN
33443

1990 wydanie przedrukowe, pasek znaczków z przesuniętym w dół nadrukiem, górny znaczek bez nominału, na dole nominał na marginesie, pozostałe znaczki z nominałem na górze zamiast na dole znaczka.

60 PLN60 PLN
33448

1990 zeszycik znaczkowy wydany przez NZSS Solidarność z dwoma znaczkami 3133, nakład poniżej 100 sztuk.

30 PLN30 PLN
33473

1993 poczet królów i książąt polskich, znaczek z przywieszką i pustopolem.

10 PLN10 PLN