5717

1959 III Zjazd PZPR, lewy znaczek z błędem "biała plama przy O".

30 PLN25 PLN
5825

1962 XV Wyścig Pokoju, znaczek za 60 gr. z błędem "kreska zamiast kropki pomiędzy PRAGA i WARSZAWA", gwarancja.

25 PLN22 PLN
5828

1962 wielcy Polacy, komplet czterech wartości z serii występujących w parkach rozdzielonych pustopolem.

120 PLN100 PLN
5834

50 PLN50 PLN
5836

1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, seria w paskach rozdzielonych pustopolem.

30 PLN25 PLN
5839

1962 Rok Korczakowski, seria w czworoblokach.

20 PLN20 PLN
5869

1963 100.rocznica Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, dwie parki tête-bêche, czyste.

25 PLN25 PLN
5883

1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr. w parce, prawy z błędem na poz.2 "krótka stopa", gwarancja.

30 PLN25 PLN
5963

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, bloczek z dodatkowym otworem perforacyjnym.

180 PLN180 PLN
5964

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok z ośmioramienną gwiazdką numeratora.

80 PLN80 PLN
5966

40 PLN40 PLN
5997

25 PLN25 PLN
6030

1967 Apel olimpijski, komplet arkusików 10-znaczkowych, czyste (Fi.140.-).

90 PLN75 PLN
6072

1969 Turystyka, komplet serii z przywieszkami w układzie: przywieszka z prawej (ew. z dołu), przywieszka z lewej (ew. z góry), przywieszka między znaczkami, znaczek pomiędzy przywieszkami, bez przywieszek, czyste.

60 PLN50 PLN
6073

1969 turystyka, znaczek makulaturowy z perforacją wykonaną przy zagięciu narożnika, stąd brak fragmentu perforacji w lewym dolnym rogu.

120 PLN120 PLN
6095

1970 finał rozgrywek o Puchar Zdobywców Pucharów, arkusz sprzedażny.

25 PLN20 PLN
6102

1970 100-lecie urodzin W.I.Lenina, karta z dodatkowym napisem.

10 PLN10 PLN
6103

1970-1971 TOM IX JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 340 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

190 PLN190 PLN
6133

45 PLN45 PLN
6134

1972 Mikołaj Kopernik, czworoblok znaczków za 40 gr., lewy dolny z błędem z poz.21 drugiego sektora "szczerba w krawędzi tła pod 1473", gwarancja.

30 PLN30 PLN
6140

1972-1973 TOM X JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 265 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

150 PLN150 PLN
6143

1973 rocznik znaczków czystych (Fi.100,50).

70 PLN70 PLN
6161

1974-1975 TOM XI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 191 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

120 PLN120 PLN
6173

1975 zeszycik znaczkowy.

45 PLN45 PLN
6184

1976 historia lokomotywy, znaczek z błędem "przerwane ogniwo łańcucha".

15 PLN12 PLN
6195

1976-1977 TOM XII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 160 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

90 PLN90 PLN
6219

1978 pierwszy Polak w kosmosie, arkusiki z podpisami M.Hermaszewskiego.

150 PLN150 PLN
6224

1978 pierwszy Polak w kosmosie - Interkosmos, arkusiki z podobizną ppłk. Z.Jankowskiego rezerwowego kosmonauty nie wprowadzone do obiegu, 600 kompletów dostało się na rynek przekazane przez Ars Polonę dla abonentów w Ameryce, doskonały stan, poszukiwana i rzadka klasyczna pozycja PRL.

12 500 PLN12 500 PLN
6227

1978-1979 TOM XIII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 189 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

100 PLN100 PLN
6238

1979 XIII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna "Katowice'79", blok ostemplowany okolicznościowo, z pełną oryginalną gumą.

40 PLN40 PLN
6243

1980-1989 komplet 10 czystych roczników obejmujący wszystkie podstawowe znaczki i bloki, nie zawierający: odmian, znaczków z przywieszkami, arkusików (Fi.888,50).

620 PLN620 PLN
6247

1980 110 rocznica urodzin W.I.Lenina, marginesowa parka znaczków za 2,50 zł., prawy z błędem na poz.16 "krótszy przecinek", gwarancja.

15 PLN12 PLN
6265

1981-82 Zbiór cenzur stanu wojennego, ok. 285 telegramów w tym ozdobne i około 420 całości pocztowych, stemple urzędów cenzury z różnymi numerami, 58 sztuk różnych listów ze stemplami "do pakietów", z tego około 50 sztuk ładnych czytelnych, zbiór w 6 segregatorach, doskonały materiał do dalszej specjalizacji lub opracowania zbioru wystawowego, waga około 20 kg - koszt wysyłki do ustalenia ze względu na adres i rodzaj przesyłki.

3 600 PLN2 700 PLN
6282

1982 poczta Solidarności, koperta z obozu internowania w Nysie.

40 PLN40 PLN
6287

1983 750-lecie praw miejskich Torunia, znaczek z pustopolem.

10 PLN10 PLN
6309

1984 koperta podziemnej poczty Solidarności.

35 PLN40 PLN
6310

35 PLN35 PLN
6316

1985 300.rocznica urodzin Jana Sebastiana Bacha, blok z dodatkowym napisem ostemplowany okolicznościowo 12.12.86 we Wrocławiu, z pełną oryginalną gumą.

40 PLN40 PLN
6320

1985 koperta podziemnej poczty Solidarności.

35 PLN35 PLN
6327

1986 Polska żegluga bałtycka - promy, seria z pustopolami u dołu, czyste.

50 PLN45 PLN