Num# | Photos | Description | Start price | Buy price |
6328 |
1986 Polska żegluga bałtycka - promy, komplet znaczków w układzie: bez przywieszek, z przywieszkami z lewej i prawej, oraz przywieszki pomiędzy znaczkami i znaczki pomiędzy przywieszkami, czyste. | 50 PLN | 45 PLN | |
6374 |
1989 20.rocznica pierwszego lądowania na Księżycu, nieząbkowany blok ostemplowany okolicznościowo w pierwszym dniu obiegu, z gumą (trzy niewielkie podlepki). | 60 PLN | 60 PLN | |
6394 |
1990 Lech Wałęsa, czworoblok z uskokiem w perforacji pionowej. | 25 PLN | 25 PLN | |
6395 |
1990 poczet królów i książąt polskich, znaczki nie wprowadzone do obiegu ze względu na galopującą inflację, w doskonałym stanie. | 700 PLN | 857 PLN | |
6397 |
1990 pasek znaczków wydanych przez Zarządu Regionu Solidarności Dolny Śląsk. | 20 PLN | 20 PLN | |
6398 |
1990-1991 TOM XVIII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 166 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | 130 PLN | 140 PLN | |
6413 |
1992-1993 TOM XIX JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 398 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | 300 PLN | 300 PLN | |
6422 |
1993 Sanktuaria Maryjne I i II - Leśna Podlaska i Święta Lipka, arkusze czyste (Fi.115.-). | 80 PLN | 80 PLN | |
6446 |
1994-1995 TOM XX JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 241 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | 180 PLN | 190 PLN | |
6452 |
1995 75. rocznica urodzin Jana Pawła II, karnet okolicznościowy. | 25 PLN | 25 PLN | |
6463 |
1995 Boże Narodzenie, znaczki z nadrukiem WZÓR. | 25 PLN | 25 PLN | |
6472 |
1996 Malarstwo Stanisława Noakowskiego, seria znaczków w arkuszach; bardzo dobry stan zachowania. | 280 PLN | 280 PLN | |
6479 |
1996-1997 TOM XXI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 330 złotych, w tym rzadka na papierze fluorescencyjnym odmiana serii Znaki Zodiaku - mocno niedoceniona w katalogu; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | 420 PLN | 430 PLN | |
6501 |
1999 wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, arkusz sprzedażny. | 40 PLN | 40 PLN | |
6503 |
1999 VI wizyta Jana Pawła II w Polsce, znaczek makulaturowy z fragmentem unieważniającego dziurkowania WZÓR na wycinku z opakowania paczki arkuszy, znaczek silnie uszkodzony, gwarancja. | 20 PLN | 20 PLN | |
6505 |
1999 karnet - "150 rocznica śmierci Fryderyka Chopina" - wydanie wspólne z pocztą Francji. | 40 PLN | 40 PLN | |
6529 |
2002 60. rocznica ewakuacji armii gen. Władysława Andersa, arkusz sprzedażny. | 30 PLN | 30 PLN | |
6600 |
2009 Światowy Dzień Poczty, arkusz nowodruków. Zachowało się bardzo niewiele kompletnych arkuszy z nielicznego nakładu 1100 egzemplarzy. | 350 PLN | 315 PLN | |
6621 |
2011 100. rocznica urodzin Stefana Kisielewskiego, parka w układzie tete - beche. | 95 PLN | 95 PLN | |
6626 |
2011 śladami Karola Wojtyły - Niegowić, karnet okolicznościowy Polskiej Poczty zawierający arkusik i kopertę FDC. | 55 PLN | 55 PLN | |
6635 |
2011 100. rocznica urodzin Czesława Miłosza, czarnodruk bloku. | 20 PLN | 20 PLN | |
6646 |
2012 śladami Karola Wojtyły - Kraków, arkusz sprzedażny. | 35 PLN | 35 PLN | |
6663 |
2013 ludzie kina i teatru, seria w pełnych arkuszach sprzedażnych w układzie tete - beche. | 240 PLN | 205 PLN | |
6664 |
2013 ludzie kina i teatru - Ćwiklińska , arkusz. | 85 PLN | 85 PLN | |
6666 |
2013 ptaki polskie, blok plus koperta FDC w ozdobnym karnecie wydania poczty polskiej. | 35 PLN | 30 PLN | |
6671 |
2013 sztuka ludowa, blok rumuński wspólnego wydania poczty Polskiej z pocztą Rumunii. Bardzo niski nakład 8500 Bloków. | 28 PLN | 28 PLN | |
6679 |
2014 księga znaczków pocztowych z rocznika 2014, wydawnictwo Poczty Polskiej zawierające komplet czystych znaczków i bloków. Sam nominał 210 zł. Nowe, ofoliowane. | 225 PLN | 225 PLN | |
6686 |
2014 70. rocznica bitwy pod Monte Cassino, arkusik. | 48 PLN | 48 PLN | |
6688 |
2014 wybitni polscy trenerzy, arkusik. | 15 PLN | 15 PLN | |
6701 |
2014 złoci medaliści Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn Polska 2014, arkusz. | 25 PLN | 25 PLN | |
6705 |
2014 Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej w Polsce, blok. | 28 PLN | 28 PLN | |
6733 |
2015 Europa, nowodruki wykonane z oryginalnych materiałów produkcyjnych dla członków PZF. | 95 PLN | 95 PLN | |
6734 |
2015 Air Show Radom, nowodruki wykonane z oryginalnych materiałów produkcyjnych dla członków PZF. | 95 PLN | 95 PLN | |
6764 |
1919 lokalne prowizoria dopłat, ROZWADÓW (typ 116) - nadruki fioletowe i czerwone stempelkiem gumowym, znaczki od 3 hal do 1 kr z nadrukiem PORTO skasowane 9.IX na kopercie. | 40 PLN | 40 PLN | |
6765 |
1919 lokalne prowizoria dopłat, MIELEC (typ 88a) - nadruki fioletowe i czerwone stempelkiem gumowym, znaczki od 3 hal do 1 kr z nadrukiem PORTO skasowane 5.IX na kopercie. | 40 PLN | 40 PLN | |
6766 |
1919 lokalne prowizoria dopłat, RUDNIK (typ 117) - nadruki fioletowe i czerwone stempelkiem gumowym, znaczki od 3 hal do 1 kr z nadrukiem PORTO skasowane 4.IX na kopercie. | 40 PLN | 40 PLN | |
6786 |
1919 wydanie krakowskie, wycinek z przekazu paczkowego z Gorlic z rzadkimi znaczkami opłaty za 15/36 hal., gwarancja Kronenberg. | 1 200 PLN | 1 250 PLN | |
6789 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 28, przedrukowano tą formą tylko 600 znaczków z czego większość zużyto na skarcie pocztowym, pozostałości po dwóch podlepkach, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Schmutz. | 1 600 PLN | 1 700 PLN | |
6807 |
1919 lokalne prowizoria dopłat, KRAKÓW 14 PODGÓRZE (typ 67) - nadruki czarne stempelkiem gumowym, znaczki od 3 hal do 1 kr z nadrukiem PORTO skasowane 24.VI na kopercie. | 50 PLN | 50 PLN | |
6819 |
1919 znaczki z lokalnym nadrukiem porta z Cieszyna na wycinkach. | 50 PLN | 50 PLN |