6328

1986 Polska żegluga bałtycka - promy, komplet znaczków w układzie: bez przywieszek, z przywieszkami z lewej i prawej, oraz przywieszki pomiędzy znaczkami i znaczki pomiędzy przywieszkami, czyste.

50 PLN45 PLN
6374

1989 20.rocznica pierwszego lądowania na Księżycu, nieząbkowany blok ostemplowany okolicznościowo w pierwszym dniu obiegu, z gumą (trzy niewielkie podlepki).

60 PLN60 PLN
6394

1990 Lech Wałęsa, czworoblok z uskokiem w perforacji pionowej.

25 PLN25 PLN
6395

1990 poczet królów i książąt polskich, znaczki nie wprowadzone do obiegu ze względu na galopującą inflację, w doskonałym stanie.

700 PLN857 PLN
6397

1990 pasek znaczków wydanych przez Zarządu Regionu Solidarności Dolny Śląsk.

20 PLN20 PLN
6398

1990-1991 TOM XVIII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 166 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

130 PLN140 PLN
6413

1992-1993 TOM XIX JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 398 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

300 PLN300 PLN
6422

1993 Sanktuaria Maryjne I i II - Leśna Podlaska i Święta Lipka, arkusze czyste (Fi.115.-).

80 PLN80 PLN
6446

1994-1995 TOM XX JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 241 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

180 PLN190 PLN
6452

1995 75. rocznica urodzin Jana Pawła II, karnet okolicznościowy.

25 PLN25 PLN
6463

1995 Boże Narodzenie, znaczki z nadrukiem WZÓR.

25 PLN25 PLN
6472

280 PLN280 PLN
6479

420 PLN430 PLN
6501

1999 wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, arkusz sprzedażny.

40 PLN40 PLN
6503

1999 VI wizyta Jana Pawła II w Polsce, znaczek makulaturowy z fragmentem unieważniającego dziurkowania WZÓR na wycinku z opakowania paczki arkuszy, znaczek silnie uszkodzony, gwarancja.

20 PLN20 PLN
6505

1999 karnet - "150 rocznica śmierci Fryderyka Chopina" - wydanie wspólne z pocztą Francji.

40 PLN40 PLN
6529

2002 60. rocznica ewakuacji armii gen. Władysława Andersa, arkusz sprzedażny.

30 PLN30 PLN
6600

2009 Światowy Dzień Poczty, arkusz nowodruków. Zachowało się bardzo niewiele kompletnych arkuszy z nielicznego nakładu 1100 egzemplarzy.

350 PLN315 PLN
6621

2011 100. rocznica urodzin Stefana Kisielewskiego, parka w układzie tete - beche.

95 PLN95 PLN
6626

2011 śladami Karola Wojtyły - Niegowić, karnet okolicznościowy Polskiej Poczty zawierający arkusik i kopertę FDC.

55 PLN55 PLN
6635

2011 100. rocznica urodzin Czesława Miłosza, czarnodruk bloku.

20 PLN20 PLN
6646

2012 śladami Karola Wojtyły - Kraków, arkusz sprzedażny.

35 PLN35 PLN
6663

2013 ludzie kina i teatru, seria w pełnych arkuszach sprzedażnych w układzie tete - beche.

240 PLN205 PLN
6664

2013 ludzie kina i teatru - Ćwiklińska , arkusz.

85 PLN85 PLN
6666

2013 ptaki polskie, blok plus koperta FDC w ozdobnym karnecie wydania poczty polskiej.

35 PLN30 PLN
6671

2013 sztuka ludowa, blok rumuński wspólnego wydania poczty Polskiej z pocztą Rumunii. Bardzo niski nakład 8500 Bloków.

28 PLN28 PLN
6679

2014 księga znaczków pocztowych z rocznika 2014, wydawnictwo Poczty Polskiej zawierające komplet czystych znaczków i bloków. Sam nominał 210 zł. Nowe, ofoliowane.

225 PLN225 PLN
6686

2014 70. rocznica bitwy pod Monte Cassino, arkusik.

48 PLN48 PLN
6688

2014 wybitni polscy trenerzy, arkusik.

15 PLN15 PLN
6701

2014 złoci medaliści Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn Polska 2014, arkusz.

25 PLN25 PLN
6705

2014 Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej w Polsce, blok.

28 PLN28 PLN
6733

2015 Europa, nowodruki wykonane z oryginalnych materiałów produkcyjnych dla członków PZF.

95 PLN95 PLN
6734

2015 Air Show Radom, nowodruki wykonane z oryginalnych materiałów produkcyjnych dla członków PZF.

95 PLN95 PLN
6764

40 PLN40 PLN
6765

40 PLN40 PLN
6766

40 PLN40 PLN
6786

1919 wydanie krakowskie, wycinek z przekazu paczkowego z Gorlic z rzadkimi znaczkami opłaty za 15/36 hal., gwarancja Kronenberg.

1 200 PLN1 250 PLN
6789

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 28, przedrukowano tą formą tylko 600 znaczków z czego większość zużyto na skarcie pocztowym, pozostałości po dwóch podlepkach, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Schmutz.

1 600 PLN1 700 PLN
6807

1919 lokalne prowizoria dopłat, KRAKÓW 14 PODGÓRZE (typ 67) - nadruki czarne stempelkiem gumowym, znaczki od 3 hal do 1 kr z nadrukiem PORTO skasowane 24.VI na kopercie.

50 PLN50 PLN
6819

1919 znaczki z lokalnym nadrukiem porta z Cieszyna na wycinkach.

50 PLN50 PLN