43055

1921 wydanie obiegowe, próba kreślona czerwonym tuszem.

35 PLN35 PLN
43059

1923 seria znaczków dopłaty.

10 PLN10 PLN
43060

1923 wydanie przedrukowe, znaczek z pustopolem na górnym marginesie.

45 PLN40 PLN
43064

1924 seria znaczków dopłaty na podlepkach.

25 PLN25 PLN
43078

1932 znaczki dopłaty na potwierdzeniu wpłaty dokonanej 17.X w Kołomyi, interesujący, nietypowy dokument pocztowy.

20 PLN18 PLN
43080

1934 seria znaczków dopłatnych.

15 PLN15 PLN
43081

1934 wydanie przedrukowe, seria na niewielkich podlepkach.

10 PLN10 PLN
43085

1938 przekaz paczkowy z Warszawy do Gdyni ze znaczkami dopłaty.

60 PLN54 PLN
43086

1938 pocztowy dowód wpłaty z Poznania ze znaczkami dopłaty.

45 PLN40 PLN
43088

1938 list z Pruszkowa 15.IX.38 opłacony niewłaściwie jako druk z dopłatą dokonaną przez odbiorcę w Mińsku Mazowieckim znaczkami dopłaty, koperta złamana w połowie.

50 PLN45 PLN
43296

1935 wydanie obiegowe - Herb Gdańska w owalu, seria czysta w pięknym stanie (Mi.220 euro)

440 PLN396 PLN
43350

1918 wydanie warszawskie, karta wysłana 30.12 z Warszawy do Zawiercia, pisana ołówkiem, pełny tekst na odwrocie; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 2; bardzo dobry stan zachowania.

100 PLN100 PLN
43365

1919 wydanie krakowskie, pocztowy adres przesyłkowy z nadrukiem typu 23; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

300 PLN300 PLN
43378

1919 wydanie krakowskie, całostka - część na odpowiedź z nadrukiem typ 4, gwarancja Pelczar.

70 PLN70 PLN
43393

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 12, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

100 PLN100 PLN
43394

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 13, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

100 PLN135 PLN
43397

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 117, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

120 PLN120 PLN
43484

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 14 - h pod 11 ząbkiem.

200 PLN180 PLN
43523

1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z pobraniem z nadrukiem typ 6, jedynym z oznaczeniem waluty "hal".

800 PLN500 PLN
43597

1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, karta 15/20 gr, hasło propagandowe H - "TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!", sygnatura (III-1934); nadruk w kolorze granatowym z połyskiem; dobry stan zachowania (karta delikatnie pionowo nadgięta - nie złamana!).

200 PLN180 PLN
43598

1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, karta 15/20 gr, hasło propagandowe J - "TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ!", sygnatura (III-1934); nadruk w kolorze ciemnoniebieskim, matowy z prześwitującym rysunkiem; słaby stan zachowania (ślady podlepek + "piasek").

100 PLN90 PLN
43615

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 13 - wnętrze chaty góralskiej, wysłana 14.V.37 z miejscowości Niwka do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania.

40 PLN30 PLN
43629

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa Poczta Główna.

120 PLN120 PLN
43857

1952 wycofana koperta 12I drukowana z X walca z hasłem propagandowym B, ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty nr.606 i nadrukowana stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym, tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; dobry stan zachowania.

150 PLN135 PLN
43887

1953 koperty lotnicze "Samolot nad portem w Gdyni" o sygnaturze V-1952, obie odmiany granatowozielona i fioletowogranatowy; bardzo dobry stan zachowania.

100 PLN90 PLN
43953

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Warszawa, karta o sygnaturze III.-60, bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN45 PLN
43986

1965 700-lecie Warszawy komplet 8 kart ilustrowanych, czyste (Fi.64.-).

45 PLN35 PLN
43991

1967 60-lecie Sportów Motorowych w Polsce, koperta z dodatkowym napisem - adresem nadawcy Polski Związek Motorowy; dobry stan zachowania (na odwrocie adnotacje długopisem).

150 PLN170 PLN
44019

1980 30-lecie PZF, karta z dodatkowym napisem "Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Filatelistyczny Osiągnięcia sportu polskiego Bartoszyce 14-26 lipiec 1980 r.".

40 PLN36 PLN
44034

1984 karta z prywatnym dodrukiem - "40 lecie Technicznej Szkoły Wojsk Lotniczych i Wystawa Filatelistyczna AEROKOSMOS 1984 Dęblin Świdnik Zamość".

10 PLN10 PLN
44137

1944 Woldenberg - Oflag IIC, Rok Olimpijski, kasowany znaczek za 10 f. w kolorze czerwonym, gwarancja.

25 PLN20 PLN
44171

2005 kartka beznominałowa upamiętniająca śmierć papieża Jana Pawła II wydana na podstawie umowy zawartej z Urzędem Pocztowym w Zielonej Górze, kartka w dwóch wariantach różniących się prawym górnym rogiem (albo herb albo napis).

20 PLN20 PLN
44228

1973 Mikołaj Kopernik, kompletny arkusz znaczków poczty USA.

50 PLN55 PLN
44231

1973 arkusz winietek z okazji 500. rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika.

45 PLN45 PLN
44347

1883 Wirtembergia, karta pocztowa, wysłana 9.VI z Hohenstadt.

10 PLN10 PLN
44363

1926 Saara, różne widoki, seria obiegowa, czysta na podlepkach.

40 PLN40 PLN
44376

1934 Saara, posągi z kościołów Saary, seria czysta na podlepkach.

90 PLN90 PLN
44426

1955 NRD - dzień walki z faszyzmem, blok czysty.

15 PLN15 PLN
44507

1922 RSFSR, 5 rocznica Rewolucji Październikowej, wydanie lotnicze, znaczek czysty na podlepce.

40 PLN40 PLN
44508

1923 ZSRR, Wszechrosyjska Wystawa Rolnictwa, Przemysłu i Gospodarki w Moskwie, seria nieząbkowana, czysta.

75 PLN75 PLN