1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, karta 15/20 gr, hasło propagandowe H - "TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!", sygnatura (III-1934); nadruk w kolorze granatowym z połyskiem; dobry stan zachowania (karta delikatnie pionowo nadgięta - nie złamana!).

Lot # 43597

Auction 68
Current price: 180 PLN
Catalog: Fi.Cp59
Category: Postal stationery

Number of bids: 1 Bid history