The auctions ends in:

results
Num# Description Start price Buy price
136251958 "400 LAT POCZTY POLSKIEJ - WYSTAWA" Warszawa P.K.i N. (Pałac Kultury i Nauki), komplet 2 kart z sygnaturą I.58. ostemplowanych okolicznościowo 23.XI.

20 PLN

15 PLN

137241929 nalepka LOPP na zakup silnika do awionetki.

50 PLN

50 PLN

137261930 Francja - Maroko, poczta lotnicza z okazji Narodowych Dni Lotnictwa 8-9.VI pod honorowym patronatem prezydenta Francji, zorganizowana przez Aeroklub Francuski i Syndykat Prasy Paryskiej, specjalna karta wysłana 9.VI z Paryża do Casablanki i 10.VI odesłana z Maroka do nadawcy (tu Kazimierza Gryżewskiego) we Francji; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania.

150 PLN

150 PLN

137311934 Warszawa-Poznań-Berlin, list lotniczy przesłany 1.V z Warszawy do Berlina, znaczki unieważnione datownikiem okolicznościowym "PIERWSZY LOT DO BERLINA Warszaw 19 Port Lotniczy"; dodatkowy stempelek niemieckiej poczty lotniczej; kasownik odbiorczy na odwrocie; dekoracyjny walor w dobrym stanie zachowania.

200 PLN

200 PLN

137601944 Szwajcaria, dekoracyjnie frankowany lotniczy list polecony przesłany 20.IX specjalnym lotem z okazji 25-lecia szwajcarskiej poczty lotniczej, adresowany do dyrekcji PLL "LOT" w Warszawie, a ponieważ w Warszawie trwało Powstanie, pocztę wysłano do Dübendorf; kasownik odbiorczy na odwrocie; doskonały stan zachowania.

120 PLN

120 PLN

137711958 list poczty balonowej.

15 PLN

15 PLN

138281984 Watykan, podróże Jana Pawła II.

30 PLN

27 PLN

138412004 Palau, 25-lecie pontyfikatu Jana Pawła II.

20 PLN

18 PLN

138521964 Bokserzy - komplet 23 nalepek stalorytniczych w formie znaczków przedstawiających sylwetki mistrzów świata w boksie rytowanych przez Czesława Słanię, doskonały stan zachowania.

65 PLN

58 PLN

138941977 karnet - blok NRD "100-ROCZNICA URODZIN FELIKSA DZIERŻYŃSKIEGO".

30 PLN

30 PLN

139371914 widokówka o tematyce legionowej.

20 PLN

20 PLN

139391914 widokówka o tematyce legionowej.

20 PLN

20 PLN

140341964 trzeci zespołowy lot kosmiczny, kasowany bloczek z autografem kosmonauty Borysa Jegorowa.

100 PLN

100 PLN

140781936-1943 III Rzesza, zestaw znaczków skasowanych okolicznościowo na wycinkach (same znaczki kasowane Mi.70 euro).

50 PLN

50 PLN

140831936 III Rzesza, Kongres Światowy, seria czysta (Mi.18 euro).

15 PLN

15 PLN

140841937 48 urodziny A.Hitlera, bloki (5) z różnymi kasownikami okolicznościowymi.

60 PLN

60 PLN

140851937-1942 zestaw znaczków z dopłatami do ceny nominalnej skasowanych okolicznościowo na wycinkach (znaczki kasowane Mi.87 euro).

50 PLN

50 PLN

140961939 poczta niemiecka, seria czysta (Mi.85 euro).

70 PLN

70 PLN

141001939 III Rzesza, wystawa ogrodnicza w Stuttgarcie, seria czysta (Mi.17 euro).

15 PLN

15 PLN

141201949 NRD - dzień znaczka, znaczek czysty.

10 PLN

10 PLN

141221950 NRD - Akademia Nauk w Berlinie, seria czysta (Mi.140 euro).

140 PLN

140 PLN

141241953 NRD - I seria obiegowa czysta (Mi.150 euro).

150 PLN

150 PLN