The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Results

Page:
Num# Photos Description Start price Buy price
13625

1958 "400 LAT POCZTY POLSKIEJ - WYSTAWA" Warszawa P.K.i N. (Pałac Kultury i Nauki), komplet 2 kart z sygnaturą I.58. ostemplowanych okolicznościowo 23.XI.

20 PLN15 PLN
13724

1929 nalepka LOPP na zakup silnika do awionetki.

50 PLN50 PLN
13726

1930 Francja - Maroko, poczta lotnicza z okazji Narodowych Dni Lotnictwa 8-9.VI pod honorowym patronatem prezydenta Francji, zorganizowana przez Aeroklub Francuski i Syndykat Prasy Paryskiej, specjalna karta wysłana 9.VI z Paryża do Casablanki i 10.VI odesłana z Maroka do nadawcy (tu Kazimierza Gryżewskiego) we Francji; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania.

150 PLN150 PLN
13731

1934 Warszawa-Poznań-Berlin, list lotniczy przesłany 1.V z Warszawy do Berlina, znaczki unieważnione datownikiem okolicznościowym "PIERWSZY LOT DO BERLINA Warszaw 19 Port Lotniczy"; dodatkowy stempelek niemieckiej poczty lotniczej; kasownik odbiorczy na odwrocie; dekoracyjny walor w dobrym stanie zachowania.

200 PLN200 PLN
13760

1944 Szwajcaria, dekoracyjnie frankowany lotniczy list polecony przesłany 20.IX specjalnym lotem z okazji 25-lecia szwajcarskiej poczty lotniczej, adresowany do dyrekcji PLL "LOT" w Warszawie, a ponieważ w Warszawie trwało Powstanie, pocztę wysłano do Dübendorf; kasownik odbiorczy na odwrocie; doskonały stan zachowania.

120 PLN120 PLN
13771

1958 list poczty balonowej.

15 PLN15 PLN
13828

1984 Watykan, podróże Jana Pawła II.

30 PLN27 PLN
13841

2004 Palau, 25-lecie pontyfikatu Jana Pawła II.

20 PLN18 PLN
13852

1964 Bokserzy - komplet 23 nalepek stalorytniczych w formie znaczków przedstawiających sylwetki mistrzów świata w boksie rytowanych przez Czesława Słanię, doskonały stan zachowania.

65 PLN58 PLN
13894

1977 karnet - blok NRD "100-ROCZNICA URODZIN FELIKSA DZIERŻYŃSKIEGO".

30 PLN30 PLN
13937

1914 widokówka o tematyce legionowej.

20 PLN20 PLN
13939

1914 widokówka o tematyce legionowej.

20 PLN20 PLN
14034

1964 trzeci zespołowy lot kosmiczny, kasowany bloczek z autografem kosmonauty Borysa Jegorowa.

100 PLN100 PLN
14078

1936-1943 III Rzesza, zestaw znaczków skasowanych okolicznościowo na wycinkach (same znaczki kasowane Mi.70 euro).

50 PLN50 PLN
14083

1936 III Rzesza, Kongres Światowy, seria czysta (Mi.18 euro).

15 PLN15 PLN
14084

1937 48 urodziny A.Hitlera, bloki (5) z różnymi kasownikami okolicznościowymi.

60 PLN60 PLN
14085

1937-1942 zestaw znaczków z dopłatami do ceny nominalnej skasowanych okolicznościowo na wycinkach (znaczki kasowane Mi.87 euro).

50 PLN50 PLN
14096

1939 poczta niemiecka, seria czysta (Mi.85 euro).

70 PLN70 PLN
14100

1939 III Rzesza, wystawa ogrodnicza w Stuttgarcie, seria czysta (Mi.17 euro).

15 PLN15 PLN
14120

1949 NRD - dzień znaczka, znaczek czysty.

10 PLN10 PLN
14122

1950 NRD - Akademia Nauk w Berlinie, seria czysta (Mi.140 euro).

140 PLN140 PLN
14124

1953 NRD - I seria obiegowa czysta (Mi.150 euro).

150 PLN150 PLN