results
Num# Description Start price Buy price
129591921 wydanie obiegowe, podstawowa seria.

60 PLN

54 PLN

129801921 seria znaczków dopłaty.

25 PLN

25 PLN

129841921 herb Gdańska.

120 PLN

120 PLN

130061922 znaczek urzędowy wydania przedrukowego w czworobloku.

10 PLN

10 PLN

130101922 wydanie przedrukowe.

25 PLN

25 PLN

130111922 wydanie przedrukowe.

40 PLN

40 PLN

130441923 wydanie przedrukowe, luzaki z serii.

35 PLN

35 PLN

130461923 luzaki z serii z obiegu pocztowego.

20 PLN

18 PLN

130471923 luzaki z serii.

20 PLN

20 PLN

130831924 wydanie obiegowe, stan gabinetowy, gwarancja z oznaczeniem Gruber.

300 PLN

300 PLN

130891924 znaczek urzędowy.

120 PLN

120 PLN

131231929 Wystawa Filatelistyczna w Gdańsku, luzaki z serii.

15 PLN

13 PLN

131351930 znaczek z serii z okazji 10. rocznicy powstania Wolnego Miasta Gdańska, gwarancja Schmutz.

220 PLN

198 PLN

131561937 Gdański Związek Przeciwlotniczy, seria.

20 PLN

20 PLN

131731937 wydanie z dopłatą na rzecz rozwoju gospodarki gdańskiej, blok.

240 PLN

240 PLN

131981939 znaczek "pamiątkowy" z okazji wcielenia Gdańska do Rzeszy na karcie ostemplowany okolicznościowo 19 i 26.9.

30 PLN

30 PLN

131991940 znaczek na dekoracyjnej karcie ostemplowany 3.8 w Sopocie kasownikiem okolicznościowym "1. BRIEFMARKENAUSSTELLUNG ZOPPOT 3.-4.8.40 Landesverbandes Danzig Westpr. Warthegau d.R.d.V." z okazji 1 Wystawy Filatelistycznej w Sopocie; temat PTAKI.

80 PLN

80 PLN

132001940 karta ilustrowana (Henryk I) z dopłatą na Pomoc Zimową z okolicznościowym dodrukiem z okazji akcji pomocowej DAF (Deutsche Arbeitsfront), ostemplowana 31.3 datownikiem okolicznościowym Gdańsku "6.WHW-REICHS-STRASSENSAMMLUNG", dekoracyjna całość w dobrym stanie zachowania (kilka niewielkich punktowych przebarwień).

80 PLN

80 PLN

133201921 kartka z Pokrzydowa 14.11.21 do Niemiec.

15 PLN

15 PLN

133301922 kartka z Mogilna 23.4.22 do Niemiec.

15 PLN

15 PLN

133461931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

100 PLN

70 PLN

133551932 druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura (VII-1932).

50 PLN

40 PLN

133721936 kartka z sygnaturą XI-1936.

30 PLN

30 PLN

133741937 koperta lotnicza "Śmigły - Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-).

35 PLN

35 PLN

133851937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa Teatr Wielki.

250 PLN

225 PLN

133871937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 23 - Polesie Rybacy; przebarwienia.

120 PLN

108 PLN

133901938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H, długość napisu 53mm.

15 PLN

15 PLN

133911938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA!

20 PLN

25 PLN

133931938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym J.

10 PLN

10 PLN

133951938 całostka z sygnaturą I-1938.

30 PLN

30 PLN

134001938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O.

20 PLN

20 PLN

134121938 całostka z sygnaturą X-1938.

35 PLN

35 PLN

134131938 całostka z sygnaturą X-1938.

35 PLN

35 PLN

134951939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Komendant J.Piłsudski dekoruje legionistów odznaką "Za Wierną Służbę" - Kolonia Dubniaki na Wołyniu - sierpień 1916.

60 PLN

60 PLN

135041945 znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (bez napisu ŁÓDŹ) nadrukowany na formularzu kartkowym bez poddruku, hasło propagandowe 3 - "DEMOKRACJA TO NASZA SIŁA"; słabszy stan zachowania (karta pogięta).

60 PLN

60 PLN

135141946 Belweder, całostka.

20 PLN

20 PLN

135171946 Belweder, całostka z hasłem propagandowym 11.

20 PLN

20 PLN

135551949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego, układem czcionkowym, odstęp między "1" i "0" 0,5 mm, II i V linijka niedokładnie odbite.

150 PLN

135 PLN

135581949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego, odległość między kreską i cyframi nadruku 19 mm, wysokość kreski 8,5 mm.

150 PLN

135 PLN

136201957 koperta ze znakiem opłaty pomnik A.Mickiewicza.

15 PLN

15 PLN