23188

1956 Australia, igrzyska olimpijskie w Melbourne, znaczek olimpijskich ostemplowany 23.XI kasownikiem okolicznościowym z kanadyjkarzem na ilustrowanej karcie; idealny stan zachowania.

30 PLN30 PLN
23189

1956 Australia, igrzyska olimpijskie w Melbourne, seria znaczków olimpijskich ostemplowany 31.X w pierwszym dniu obiegu na ilustrowanej kopercie; bardzo dobry stan zachowania.

25 PLN25 PLN
23203

1960 Włochy, igrzyska olimpijskie w Rzymie, seria znaczków olimpijskich ostemplowanych 25.VI w pierwszym dniu obiegu na ilustrowanych kopertach; idealny stan zachowania.

30 PLN30 PLN
23243

1996 USA, igrzyska olimpijskie w Atlancie, na odwrocie każdego znaczka opis zilustrowanej dyscypliny, arkusik czysty.

30 PLN30 PLN
23324

1906 kartka z Paryża z kasownikiem urzędu pocztowego przy placu imienia Fryderyka Chopina.

90 PLN90 PLN
23376

1903 widokówka Łódź kościół św.Krzyża, z obiegu.

100 PLN100 PLN
23389

1909 widokówka Barlinek (Berlinchen), z obiegu.

60 PLN60 PLN
23393

1910 widokówka Kołomyja.

20 PLN18 PLN
23396

1910 widokówka Czortków.

30 PLN27 PLN
23419

1914 widokówka Kołomyja, czysta.

50 PLN45 PLN
23427

1915 widokówka o tematyce legionowej (S.III. I. BRYGADA J.PIŁSUDSKIEGO RYMARZE), czysta.

30 PLN30 PLN
23436

1915 widokówka o tematyce legionowej (S.III. I. BRYGADA J.PIŁSUDSKIEGO BELINIAK), czysta.

20 PLN20 PLN
23440

1915 widokówka o tematyce legionowej (SERYA I RAFAJŁOWA), czysta.

20 PLN20 PLN
23447

1915 widokówka Poznań.

10 PLN10 PLN
23451

1915 widokówka o tematyce legionowej (SERYA V LEGIONY POLSKIE Z.ROZWADOWSKI), czysta.

25 PLN22 PLN
23463

1915 widokówka legionowa.

15 PLN15 PLN
23465

1916 widokówka Sanok.

30 PLN30 PLN
23478

1916 widokówka Stanisławów.

20 PLN18 PLN
23493

1916 widokówka legionowa.

15 PLN15 PLN
23512

1918 widokówka Przemyśl, czysta.

30 PLN30 PLN
23513

1918 widokówka Wilno, czysta.

30 PLN27 PLN
23525

1919 widokówka Inowrocław, czysta.

50 PLN50 PLN
23536

1920 widokówka Inowrocław, czysta.

35 PLN35 PLN
23542

1920 widokówka satyryczna "Co się misji koalicyjnej u nas najwięcej podoba", litografia, czysta.

40 PLN36 PLN
23553

1924 widokówka Krzemieniec, z dopłatą na Polską Macierz Szkolną.

40 PLN36 PLN
23558

1925 widokówka Nadwórna, ul.Stanisławowska, czysta.

80 PLN72 PLN
23626

1935 widokówka Drohobycz, z obiegu.

50 PLN45 PLN
23636

1937 widokówka Kalwaria Zebrzydowska, czysta.

45 PLN45 PLN
23655

1938 kartka wydziału Propagandy Floty Wojennej z obrazem ORP Wicher.

60 PLN54 PLN
23660

1940 widokówka Tczew (Dirschau), czysta.

150 PLN150 PLN
23674

1950 widokówka ORP Błyskawica, czysta.

20 PLN18 PLN
23682

1861 obwoluta listu z Katz do Neustadt.

25 PLN25 PLN
23774

1938 Plebiscyt w Austrii - znaczek wydany z okazji plebiscytu (wydanie berlińskie) ostemplowany 10.IV na specjalnej karcie pocztowej przypominającej kartę do głosowania za Hitlerem w plebiscycie; dodatkowo 20.4 odciśnięto kasownik okolicznościowy przedstawiający utracone kolonie niemieckie w Afryce; niecodzienny walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

100 PLN100 PLN