22879

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 22 z nadrukiem typu 14.

50 PLN45 PLN
22880

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 20 z nadrukiem typu 14.

50 PLN45 PLN
22881

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 10 z nadrukiem typu 14.

50 PLN50 PLN
22883

1951 całostka z hasłem propagandowym 21b i sygnaturą XI.51.

20 PLN15 PLN
22884

1951 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą XI.51.

20 PLN15 PLN
22885

1951 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą XI.51.

20 PLN15 PLN
22886

1951 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą XI.51.

20 PLN15 PLN
22887

1951 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą XI.51.

20 PLN15 PLN
22896

1951 kartka z okazji 7. lat Polski Ludowej.

10 PLN10 PLN
22901

1952 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą II.52.

10 PLN10 PLN
22904

1952 Budownictwo mieszkaniowe, niezłożona!!! karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-23.

50 PLN45 PLN
22908

1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 21b-23.

30 PLN30 PLN
22909

1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 20b.

10 PLN8 PLN
22912

1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 22.

10 PLN8 PLN
22913

1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 21c.

10 PLN8 PLN
22917

1952 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą V.52 wysłana z Nowego Bytomia (Chebzie) do NRD.

10 PLN10 PLN
22924

1953 całostka z hasłem propagandowym 18b i sygnaturą III.53.

15 PLN15 PLN
22926

1953 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą VII.53.

15 PLN13 PLN
22927

1953 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą VII.53.

15 PLN13 PLN
22928

1953 całostka z hasłem propagandowym 21c i sygnaturą VII.53.

15 PLN13 PLN
22929

1953 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą VII.53.

15 PLN15 PLN
22930

1953 całostka z okazji rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika.

45 PLN80 PLN
22932

1955 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą IX.56.

10 PLN60 PLN
22995

1967 koperta lotnicza (Ptasie pióro), sygnatura (III.67).

10 PLN10 PLN
23018

1973 koperta lotnicza ŚWF "Polska 73", sygnatura (IX.74).

25 PLN22 PLN
23025

1977 koperta orzeł z Sali Audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, sygnatura (XII.77).

10 PLN10 PLN
23046

2002 "Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna Płock 2002" komplet 18 bezznaczkowych ilustrowanych formularzy kartowych w ozdobnym etui, wydanych w nakładzie 400 sztuk.

70 PLN60 PLN
23055

1926 list poczty lotnicze z okazji Wystawy Radiowej w Warszawie.

100 PLN100 PLN
23082

1938 list przewieziony balonem Sanok w czasie XI Krajowych Zawodów Balonowych o Puchar Przechodni im. A. Wańkowicza w Mościcach, stempel w kolorze fioletowym.

140 PLN140 PLN
23088

1939 kartka z pierwszego lotu na trasie Warszawa - Londyn.

50 PLN50 PLN
23095

1939 Afganistan, prawdopodobnie jeden z ostatnich listów lotniczych dostarczonych do Warszawy przed wybuchem wojny!!! polecony list lotniczy wysłany 17.VIII z Kabulu do Warszawy, włoskie kasowniki tranzytowe, stempel odbiorczy Warszawa 30.VIII, słabszy stan zachowania, wyjątkowo rzadki kierunek wysyłki.

300 PLN300 PLN
23116

1960 IX lot szybowcowy z okazji MWF "POLSKA 60" i Igrzysk Olimpijskich w Rzymie, dekoracyjna koperta z dodatkowym (niebieskim) znaczkiem opłaty szybowcowej; przewieziona na trasie Leszno - Aleksandrów; temat - OLIMPIADA.

30 PLN30 PLN
23118

1960 list z pierwszego lotu na trasie Paryż Warszawa Moskwa.

30 PLN30 PLN
23159

1932 USA, igrzyska olimpijskie w Los Angeles, czworoblok znaczków olimpijskich za 3c. ostemplowany 15.VI w pierwszym dniu obiegu na ilustrowanej kopercie listu do Elmhurst; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania.

80 PLN80 PLN
23167

1936 nalepki propagandowe udziału Polaków na XI Olimpiadzie przedstawiający "konia sławy" według grafiki Zygmunta Kamińskiego.

150 PLN150 PLN
23171

1944 Woldenberg - Oflag IIC, Rok Olimpijski, kasowany znaczek za 10 f., gwarancja.

20 PLN20 PLN
23172

1944 Woldenberg - Oflag IIC, Rok Olimpijski, karta pocztowa z grafiką w formie znaku opłaty - znaczka o tematyce olimpijskiej z napisem ZWKS (Zarząd Wojskowych Klubów Sportowych) i nominałem 1.00, z definitywnym znaczkiem olimpijskim, skasowanym okolicznościowo 13.VIII w dniu rozpoczęcia olimpiady obozowej; walor z nagradzanego na wystawach międzynarodowych zbioru Edwarda Śledzia z Norwegii; gwarancja Schmutz.

600 PLN600 PLN
23179

1948 Peru, igrzyska olimpijskie w Londynie, seria z mikroskopijnymi śladami po podlepkach.

30 PLN30 PLN
23184

1952 Finlandia, igrzyska olimpijskie w Helsinkach, seria znaczków olimpijskich ostemplowanych 16.XI.1951 i 15.II.1952 w pierwszym dniu obiegu na ilustrowanych kopertach; idealny stan zachowania.

40 PLN40 PLN
23187

1956 Jugosławia, igrzyska olimpijskie w Melbourne, seria znaczków olimpijskich ostemplowany 4.X w pierwszym dniu obiegu na ilustrowanej kopercie, wysoka wycena katalogowa (Mi.200 euro); idealny stan zachowania.

200 PLN200 PLN